Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Замок Радомисль Ольги Богомолець

Віктор Тригуб | 13.07.2012 02:41

2
Рейтинг
2


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
1

У музеї зберігається та виставлено понад 5000 хатніх образів! Колишній старовинний млин, зусиллями Ольги Богомолець перетворено у розкішний середньовічний замок з двома водоспадами, парком. Відкрито унікальну концертну залу з дивною акустикою і... джерелом, що пробилося крізь бетон незбагненним способом. Класичні твори у виконанні професійних

Замок Радомисль Ольги Богомолець
Старовинний Радомишль на Житомирщині зустрів журналістський десант. На запрошення відомого лікаря, громадського діяча, колекціонера Ольги Богомолець, відвідали Історико-культурний комплекс "Замок Радомисль" і перший у світі Музей української домашньої ікони та старожитностей. Був і гарний інформаційний привід – десятитисячний відвідувач за 10 місяців роботи комплексу. Що, погодьтеся, навіть для багатьох державних музеїв є гарним показником. У музеї зберігається та виставлено понад 5000 хатніх образів! Колишній старовинний млин, зусиллями Ольги Богомолець перетворено у розкішний середньовічний замок з двома водоспадами, парком. Відкрито унікальну концертну залу з дивною акустикою і... джерелом, що пробилося крізь бетон незбагненним способом. Класичні твори у виконанні професійних музикантів звучать тут якось особливо...
Можна піднятися на маківку башти, де на крихтному оглядовому майданчику треба вдарити у дзвін. Вже зрозуміло, що Замок став справжньою перлиною Радомишля, перетворившись і на потужний культурологічно-освітній та духовний центр! Відвідати це місце повинні всі свідомі українці! Розкішний маршрут вихідного дня для жителів Київщини, Житомирщини, Вінничини, Хмельниччини. Сюди треба привозити дітей! Ольга Богомолець показала новий шлях розвитку приватних музеїв. Комплексне вирішення! Але, це тема для окремої великої статті, яка, сподіваємося, напишеться днями. Враження після цієї подорожі – незабутні. Кому треба побувати у Радомишлі у першу чергу, це співробітникам державних музеїв!
Досить плакатися! Думайте, придумуйте, впроваджуйте нові форми роботи! Ось де безцінний досвід! Подорожуйте Україною! Від музею до музею! А до Радомишля поїдьте найближчим часом! Це треба бачити! Віктор Тригуб, редактор журналу "Музеї України"


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua