Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Фестиваль кримськотатарського мистецтва "Егрідал"

Віктор Тригуб | 22.05.2012 15:48

1
Рейтинг
1


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
0

у Національному музеї народної архитектури і побуту в Пирогові
26-27 травня 2012.
Під час фестивалю, ви поринете в східну атмосферу кримськотатарського народу, почуєте національну музику і пісні, побачите східні танці і запаморочливі вбрання. Для тих, що всіх бажають кримськотатарські майстри проведуть мастер-класси по ткацтву...


Фестиваль кримськотатарського мистецтва ''Егрідал''
у Національному музеї народної архитектури і побуту в Пирогові

26-27 травня 2012

На самому півдні України, на благословенному півострові Крим, споконвіків жив кримськотатарський народ. Кримські татари сформувалися як народ в Криму в XV-XVIII століттях на основі різних етнічних груп, що жили на півострові раніше, і в свою культуру вони вплели майстерність багатьох етносів.

Кримськотатарське мистецтво – дивне, самобутнє і неповторне, воно свідчить про висоту кримськотатарської культури, що внесла безцінний вклад до скарбниці світової культури. Досконалі зразки кримськотатарського мистецтва: різьблене плетіння, вишивка, ткацтво, ювелірні прикраси архітектура – неперевершені пам'ятники краси і багатства.

Під час фестивалю, ви поринете в східну атмосферу кримськотатарського народу, почуєте національну музику і пісні, побачите східні танці і запаморочливі вбрання. Для тих, що всіх бажають кримськотатарські майстри проведуть мастер-класси по ткацтву, вишивки, валянні повсті. У музеї працюватиме справжня гончарна піч, ювелірні майстри поділяться своїми унікальними знаннями, навчать робити чеканку. Ну, а якщо ви відразу не опануєте таємниці майстерності – можна буде купити вироби у майстрів.

Для багатьох Крим – це вузенька смужка між горами і Чорним морем. І мало хто знає, що в Криму є величезна кількість кримськотатарської архітектури – невідомі куточки Криму будуть представлені в макетах і фотографіях.

Про кримськотатарську кухню давно ходять легенди. Смачні соковиті чебуреки стали невід'ємною частиною кухні багатьох народів. На фестивалі ви можете спробувати не менш смачні блюда: долма, сарма, самса, національні салати і супи.

Приходьте до Нацмузею в Пирогові!

Крим приїхав до Києва!

Час фольклорної програми 25-26 травня з 10 – 16 годин.

Організатори фестивалю: Національний Музей народної архітектури та побуту України, організатор проекту "Кримський стиль" Мамут Чурлу".

Спонсори фестивалю: Линк USAID (Олександр Рибалко), підприємець Ресуль Велиляев.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua