Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

У Києві відбудеться вечір революційного мистецтва!


3
Рейтинг
3


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
0

16 квітня на Мистецькій Платформі (вул. Грушевського, 4-Б) відбудеться творчий захід у стилі постмодернізму без цензури – "Вечір революційного мистецтва".

У Києві відбудеться вечір революційного мистецтва!
о "Вечора..." долучаться митці сучасності – Вова Кулібаба, Богдан Ковальчук; гурт "SWEETLO", реппери Іван Буян та Антон Чорний, а також гурт "Там, де ходять люди" (Zetway та Хмара), Лєна Боровик, Ігор Цюрупа, Єгов Вдовін, Павло Коробчук, Олександра Очман. Очікуємо на силу-силенну інших відомих представників мистецького авангарду і громадських діячів.

Своє творче слово про нинішній суспільно-політичний лад і про те, як він "дістає" українців, скажуть й автори-початківці: захід передбачає "вільний мікрофон" для всіх охочих!

На вечорі відбудуться читання актуальних у наш час віршів, пролунають "революційні" пісні відомих виконавців та цікава своєю оригінальністю проза.

Але ж "не мистецтвом єдиним"! Отож по закінченні творчої частини присутня громада наочно продемонструє, як саме слід чинити з тими, хто псує нам із вами життя. Організатори відзначають – це буде цікаво і ні на що не схоже.

На всіх присутніх очікуватиме приємна і затишна, проте водночас по-революційному "проривна" атмосфера.

Початок – о 18:00, вхід вільний.

Буде трав'яний чай від Алхіміка.

Винуватцями події є МГО "Мистецька Платформа" та громадська ініціатива "Чорний Комітет" за підтримки незалежного громадського медійного проекту "Хмаро4ос".


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua