Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
9
Рейтинг
9


Голосів "за"
12

Голосів "проти"
3

Коментарі
Киянка   | 15.11.2009 17:46
+
Центрові варто відкрити сайт/блог, де розмістити докладну інфу з фото, в т.ч. і про оселі зеленого туризму (добре було б, коли б серед них були й такі, які приймають родини на відпочинок, і клас на канікулярні екскурсії, з харчуванням), вміщувати новини про заходи, тощо.
Никита   | 15.11.2009 18:13
ПЛЮС, молодці! Щиро бажаю успіху.
Запитання: чи можна рекомендувати турцентр іноземним туристам?
Львів'янка   | 15.11.2009 18:58
+!
Молодці.
0   | 15.11.2009 23:20
Pеклама буржуя Бандэры?
Бунтар   | 15.11.2009 23:56
Щодо рекомендацій іноземним туристам – не тільки варто, але й дуже бажано. На жаль ми мало пропагуємо себе, українців, і наші національні цінності.
Степан Бандера при всіх можливих прорахунках, був і залишається символом боротьби за незалежність України. Надзвичайно важливо донести цю думку до тих, хто підсвідомо, слідуючи штампам і забобонам вважає Бандеру фашистом і бандитом. і це терба робити не через офіційні заяви, а шляхом "народної дипломатії": нехай приїзжджають росіяни, поляки та інші теперішні скептики щодо українства в родинні місця Провідника ОУН, поспілкуються з очевидцями й старожилами й самі розставляють акценти...
Бунтар   | 16.11.2009 00:00
Киянка: Дякуємо за пораду щодо сайту Центру. Обов"язково будемо робити. Наразі ж кожен, у кого нема органічної ворожості до ОУН-УПА, має можливість зробити корисну справу, сприяючи поширенню інформації про діяльність ТІКЦ "Батьківщина Бандери" доступними засобами. Будемо вдячні.
0   | 16.11.2009 00:31
Вот интересно- немцы без Бандэры выживут? У них персонажи есть поколоритней.
Я вот подумал что для любителей острых ощущений лучше съездить в Кампучию – Пол Пот
намного веселее Бандеры
0   | 16.11.2009 00:35
Тем более что могиле Бандеры в Мюнхене
А у поляков как всегда своё мнение
APTYP4UK   | 16.11.2009 01:20
лучше съездить в Кампучию
нє, тобі ліпше в корею (північну),
вони там таких псів (шарікаф) дуже люблять
заодно й харчами їм в нагоді станеш

СЛАВА ГЕРОЯМ!
Никита   | 16.11.2009 01:21
Бунтар:
Щодо рекомендацій іноземним туристам – не тільки варто, але й дуже бажано.
Тоді треба мати для зв"язку принаймні електронну адресу. Киянка слушно пише про сайт, а для початку – дайте свій емейл.
0   | 16.11.2009 02:01
APTYP4UK:
лучше съездить в Кампучию
нє, тобі ліпше в корею (північну),
вони там таких псів (шарікаф) дуже люблять
заодно й харчами їм в нагоді станеш

СЛАВА ГЕРОЯМ!
Тю,я думав шо воно нацюк, а воно просто хамло і свиня!!!
APTYP4UK   | 27.11.2009 03:49
QUOTE]воно нацюк, а воно просто хамло і свиня
не всім дано бути такою вискоосвіченою та духовною надісотою, як таварісчь Супернуль,
вершина легендарної кремлінської цивілізації, яку так обожнюють у світі!