Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Плани літньої відпустки

Киянка | 12.03.2008 19:01

8
Рейтинг
8


Голосів "за"
8

Голосів "проти"
0

Інформація: ділюся й прошу поділитися.

Щось мене на НП пробило:) Цього разу – з темою ліричною.

Весна розтеплілася, мандрівочкою запахло...
Роботу свою я дуже люблю, але у відпустку вже хочеться. Підозрюю, що вже не одну мене такі думки відвідують. Та й час вже дбати про поїздки, якщо вони мріються кудись на певну відстань.


Плани літньої відпустки
Останні літні відпустки відпочивали родиною в Криму та Юрмалі. Можу поділитися досвідом самостійної організації поїздок (пошук місця дислокації, проїзд, екскурсії, тощо).

Крим: були зокрема в Курортному, Судаку (про Судакський відпочинок є окрема стаття, можу поставити), на екскурсіях в околицях, в печерах та на водоспадах. В Курортному родзинки – Карадагський заповідник, дельфінарій, краєзнавчий музей та музей-акваріум.

Спершу обшукала Інтернет, а закінчилося (минулого літа) тим, що вивчила супутникову карту, відгуки знайомих і на сайтах, та вибрала населений пункт (Судак) і бажані пів-вулиці (біля Судакської фортеці), куди й написала листи (руцями, ручкою:)). Прийшло пару відповідей, а одна господарка потелефонувала (в неї в результаті й жили, хоч, поки приїхали, домовленості відбувалися не без пригод: (

Юрмала: відпочивали позаминулого літа в тихій околиці (до Риги з її музеями близько години маршруткою), поруч – природний заповідник Кемері, грибні місця, недалеко – аквапарк. Шукала через Інтернет, знайшла турцентр Юрмали http://www.jurmala.lv/ru/home/turistiem/908/default.aspx, вони підказали адресу гостьового будинку (http://www.freewebs.com/melnaisstarkis/ назва "Чорногуз", уявляєте:)?), та вислали запрошення. Відпочинком там дуже задоволені, якщо хтось зацікавиться Юрмалою, докладніше напишу окремо.

Також дуже прошу поділитися, хто знає контакти (лінки) гостьових будинків/маленьких готельчиків, звідки для туристів з не-Шенгену можуть надіслати запрошення (туристський ваучер), на морському узбережжі Естонії, в околицях чи поблизу Таллінна. Можливо, хтось знає лінки турфірм Естонії, які організують подібний відпочинок (сама знаю два сайти гостьового житла http://www.turismiweb.ee/ru/category/размещение/2/ http://www.baltcott.com/page/cottage). Якщо хтось відпочивав в Естонії на морі останніми роками – розкажіть, будь ласка, Ваші враження, бо я бувала там часто, але вже досить давно.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua