Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Мудрість і досвід пращурів українців збережені! – переконаний Володимир Пилат

Мудрість і досвід пращурів українців збережені! – Володимир Пилат

museum-ukraine | 18.04.2018 10:57

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Отаман спілки характерників Федерації Стасюк автор низки рекордів надможливостей і витривалості міжнародного рівня, цілитель, реабілітолог, феномен. Мудрість і досвід пращурів українців збережені! – переконаний Володимир Пилат, Президент Міжнародної федерації Бойового Гопака, – Десятки років знадобилися, аби дослідити і відродити

Мудрість і досвід пращурів українців збережені! – Володимир Пилат
-Мудрість і досвід пращурів українців збережені! – переконаний Володимир Пилат, Президент Міжнародної федерації Бойового Гопака, – Десятки років знадобилися, аби дослідити і відродити до сьогодні втаємничені знання славетних лицарів нашої нації. Маємо реальні результати і підтвердження! Всі спроби спростувати існування таємних знань українців закінчились нічим! Це наша історія! Ми такі є!

На Волинь завітав сучасний козак-характерник зі Львова Костянтин Стасюк. У Музеї-скансені сільського господарство Волині, що в селі Рокині, він провів майстер-клас із бойового гопака та поділився власною методикою оздоровлення.

http://voltv.com.ua/kozak-harakternyk-zi-lvova-vchyv-bojovoho-hopaka-volynyan/

Отаман спілки характерників Федерації Стасюк автор низки рекордів надможливостей і витривалості міжнародного рівня, цілитель, реабілітолог, феномен. https://www.youtube.com/watch?v=tjCyjJCoSHs

-Уже сьогодні кожен має зрозуміти, що існує не нами вигадана, закладена Творцем, істина рухів, яка дозволяє людині долати силу тяжіння Землі! Це зменшення навантаження на опорно-рухливий апарат і м'язову систему! – сказав Костянтин Стасюк, – Це – оздоровлення! Повернення молодості і довголіття.

Міжнародна федерація Бойового Гопака започаткувала програму Оздоровлення нації. Долучайтеся!


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua