Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/ukr/sport/555b9676caa47/

У Чернівцях створено громадський рух "Чернівці за здоровий спосіб життя"

буковинець | 19.05.2015 23:00

Громадський рух "Чернівці за здоровий спосіб життя" створений з метою популяризації здорового способу життя серед мешканців Чернівців та активної протидії алкогольній та тютюновій індустрії шляхом розміщення тематичних аудіороликів на вуличному радіо, проведення розважально-пізнавальних програм для дітей і молоді, використання банерної реклами.

У Чернівцях створено громадський рух ''Чернівці за здоровий спосіб життя''
Організації антиалкогольних та антитютюнових акцій в соціальних мережах.

"Традиційна реклама активно популяризує інформацію про користь алкогольної та тютюнової продукції, водночас замовчуючи, що ковбой Мальборо загинув від раку легень, – зазначив координатор проекту юрист і громадський діяч Микола Гунько. – Люди повинні мати доступ до альтернативної інформації, особливо про наслідки залежності від шкідливих звичок".

Створено офіційні сторінки громадського руху в мережі Facebook та ВКонтакті, до яких можуть долучитися чернівецькі шанувальники здорового способу життя.

В цей четвер на вуличному радіо буде запущений 15-секундний ролик, який прокручуватиметься кожні 10 хвилин: "Куріння – це старомодна звичка, хворі легені, жовті зуби і висока ймовірність раку. Алкоголь – не напій, а отрута для організму і причина деградації суспільства."


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua