Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Футзал та теніс

Футзал та теніс: знову в муках і з молитвами на краще

Юрий Мосаев | 2.02.2014 00:27

1
Рейтинг
1


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
1

Футзал та теніс

Збірна України з футзалу стартувала на чемпіонаті Європи у Бельгії. Команда нарзі єчвертьфіналістом турніру, але зі інгшого боку отримавши чи ни найслабкішу групу в рамках попереднього раунду Українці мають у заліку по перемозі та нічиї забивши лише один м'яч. показник унікальний і нелогічний, але де логіка в нашому спорті тим більше, що чекають на українців в боротьі за четвірку Португальці. і цей матч і визначить основний вектор успішності національнгої збірної в рамках даної футзальної першості.

В той же час на Батьківщині чоловіча збірна з Тенісу в рамках одного з другорядних етаів Кубку Девісу з тенісу протистиоїть румунам. І поки що виграє після двох ігрови днів з рахунком 2:1.

данйи результат є несподіваним через те, що в збірній відсутній О. Долгополов і з травмою грає С. Стаховський, а от виступ у парному розряді С. бубки та С. Молчанова сьогодні відверто розчарував. команда майже без боротьби програли своїм Піденно-західним сусідам.

Ю. Мосаєв


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua