Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Ларін вказав на двері головному лікарю обласної лікарні


3
Рейтинг
3


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
0

На апаратній нараді в Обласній державній адміністрації, що відбулась 7-го лютого, Сергій Ларін знову здивував усіх присутніх своїм рішенням. У вступній промові він розповів присутнім, що мав розмову з головним лікарем Обласної лікарні Миколою Шевчуком і запропонував йому написати заяву "за власним бажанням".

На апаратній нараді в Обласній державній адміністрації, що відбулась 7-го лютого, Сергій Ларін знову здивував усіх присутніх своїм рішенням. У вступній промові він розповів присутнім, що мав розмову з головним лікарем Обласної лікарні Миколою Шевчуком і запропонував йому написати заяву "за власним бажанням". Пояснив своє рішення "губернатор всея..." тим, що в лікарні вимагають благодійні внески, що там недостатня база і, що найголовніше, президента зустріли не так, як годиться.

Дивним видається те, що такі проблеми, як благодійні внески та погана матеріальна база лише зараз кинулись в очі губернатору, і лише в цій, окремо взятій лікарні. Чи пан Ларін ніколи не відвідував інших лікарень, чи не чув від громадян про те, що благодійний внесок – це норма нашого сьогодення і не лише в лікарні, а й у школі, в будь-якій конторі, яка видає дозволи, в паспортних столах, і цей список можна продовжувати безкінечно. А щодо матеріальної бази, то взагалі видається дивним, що у цьому звинуватили головного лікаря, а не наш супер професійний уряд. Адже де може взяти кошти на закупівлю нових інструментів та сучасних медичних приладів головний лікар, якщо коштів на це в бюджеті не закладено!?

От пояснення, щодо зустрічі президента, вже схоже на правду. Адже, пан Ларін так побивався, що лікарі підмалювали лише губи, а не набудували "потьомкінських сіл" на шляху слідування Януковича. Але лікарі і не мали цього робити, це прерогатива губернатора та міської влади, замилювати очі гостям.

Ситуацію зі звільненням Миколи Шевчука прокоментував голова Кіровоградської обласної організації партії "УДАР Віталія Кличка" Анатолій Ревенко. На його думку це рішення суто політичне, влада таким чином намагається звільнити місце для когось з молодих "регіональних" обдарувань від медицини. Адже хоча Микола Шевчук і вийшов з партії "Батьківщина", він так і не став своїм серед чужих. "Погляньте до чого дійшла команда Ларіна, вони вже силою змушують людей писати заяви і зрікатися своїх посад. Звичайно ж, з театром в них вийшло не дуже добре, адже таке не правомірне рішення викликало масу народного гніву, от вони і вирішили, що головний лікар сам напише заяву, а вони ніби і ні до чого. Всі аргументи, які Ларін навів у підтвердження такого рішення, шиті білою ниткою. Адже, якщо поглянути на матеріальну базу інших лікарень – розганяти треба буде всіх! Я більше ніж впевнений, що зараз просто намагаються звільнити тепленьке місце для когось зі "своїх", тому і виникла така ідея. Ми закликаємо городян і персонал клініки не лишатись осторонь цього питання, бо воно ж торкнеться кожного" – заявив пан Ревенко.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua