Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Інноваційні методи лікування. Вперше в Україні.


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
1

Характерною особливістю ХХI століття є зростання смертельності від небезпечних хвороб. Діабет, онкозахворювання, погіршення стану імунної системи та проблеми з серцем – хвороби, які ще донедавна вважалися невиліковними. Але зі зростанням нових технологій їх лікування стало не просто обіцянкою, а реальністю.

Так, дійсно, ці хвороби піддаються лікуванню завдяки новітнім методикам, які були

розроблені визнаними у всьому світі науковцями. Однією з таких методик є – Магнітотурбон. Технологія тільки починає розвиватися в Україні, але закордоном вона набула значної популярності завдяки показаним результатам лікування. Ініціатором даного оздоровчого проекту в Україні стала Всеукраїнська громадська організація

"Платформа оздоровлення суспільства" спільно з медичною клінікою "Центр

ювенологіі VIP".За допомогою цього апарату стало можливим:

- Корекція імунітету;

- лікування онкозахворювання;

- подолання серцево-судинних захворюваннь: Церебральний артеріосклероз, гіпертонія 1-2 стадій, гіпотонія, ішемічна хвороба, стенокардія 1-2 функціонального класу, постінфарктний кардіосклероз, міокардіодистрофія, аритмія.

- лікування хвороб нервової системи: наслідки інсультів, черепно-мозкових травм, неврози, вегето-судинна дистонія, залишкові явища поліомієліту та дитячого церебрального паралічу.

- лікування судинних захворюваннь кінцівок: варикозне розширення вен, тромбофлебіт поверхневих та глибоких вен, лімфостаз, трофічні порушення, облітеруючий атеросклероз і ендортеріїт і нижніх кінцівок.

- лікування гінекологічних захворювань: запальної та пухлинного характеру, аднексити, сальпінгоофорити, спайки малого тазу, кісти яєчників, безплідність, міоми матки, фіброматоз, ендометріоз, ерозії шийки матки, мастопатії.

- подолання хвороб хребта і суглобів: синдроми остеохондрозу, артрозо-артрити, різні форми поліартритів, ревматизм.

- лікування хвороб сечостатевої сфери: пієлонефрити, цистити, простатити, аденоми передміхурової залози, статева слабкість.

- подолання шкірних захворювань: алергічні дерматози, екзема, псоріаз, нейродерміти, кропив'янка, червоний плоский лишай.

- припинення запальних захворювань шлунково-кишкового тракту: хронічні гастрити, виразки шлунку і 12-ти палої кишки, холецистити, гепатопанкреатіти, коліти, проктити, геморой.

- лікування хронічихі запальних захворювань різної локалізації: парадонтоз, арахноідітів, хвороби верхніх дихальних шляхів, риніти, гайморити і полісінусіти, фарингіти, тонзиліти, хронічні бронхіти і пневмонії.Поширені форми туберкульозу: вогнищевий, інфільтративний, тублімфаденіт, тубінтоксікація.

Принцип роботи магнітотурботрона

Обертальне магнітне поле різної частоти і конфігурації. Виставляється в залежності від патології пацієнта. Це дослідження військового комплексу колишнього Радянського Союзу. Сьогодні людина вживає в їжу генетично змінені продукти, дихає забрудненим повітрям, п'є воду, що містить важкі ізотопи і т.д.

Організм зашлаковується і йому потрібно допомогти, провести своєчасну профілактику і не допустити розвитку недуг. Саме цим ми і займаємося.

Так наприклад звичайна сауна при 110° С прогріває організм людини на 1см., а наша інфрачервона кабіна при 40° С прогріває організм на 7-10см, це сприяє виведенню більш глибоко лежачих токсинів. Процедура проходить в м'яких умовах атмосфери без підвищеної вологості, що дає можливість комфортабельного перебування в кабіні під час сеансу, навіть особам, які маютьпротипоказання до процедур у звичайній сауні. Додатково при проходженні процедур клієнту проводиться антипаразитна програма. Організм відновлюється, омолоджується комплексно.

Перераховані вище заходи проводяться в максимально щадному режимі організм, що позитивно позначається на подальшому стані хворого, значно скорочують терміни перебування пацієнта в стаціонарі, не погіршуючи, а істотно підвищуючи якість проведеного лікування із застосуванням новітніх медичних технологій. Застосовується не нове обладнання, а обладнання нового покоління (нешкідливе, високоінформативні), що дає можливість отримати високий позитивний результат лікування захворювань, які в багатьох країнах світу не лікуються.

Більше Ви можете дізнатися за телефоном: (067) -406-54-34

або завітавши на наш сайт: http://www.anvt.com.ua


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua