Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Клініка "Оберіг" розпочала безкоштовне обстеження жінок-вчителів Шевченківського району столиці

press-office | 9.06.2009 19:57

-8
Рейтинг
-8


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
9

Медичний центр "Універсальна клініка "Оберіг" разом із Шевченківською в м.Києві державною адміністрацією розпочали програму профілактики та ранньої діагностики онкологічних захворювань.

Медичний центр "Універсальна клініка "Оберіг" разом із Шевченківською в м.Києві державною адміністрацією розпочали програму профілактики та ранньої діагностики онкологічних захворювань. В рамках програми відбувається безкоштовний скринінг раку молочних залоз жінок-вчителів загальноосвітніх шкіл Шевченківського району столиці віком старше 40 років. Профілактична та просвітницька програма триватиме 4 місяці, що дозволить обстежити усіх жінок відповідної вікової категорії. Загалом радіологи та мамологи клініки "Оберіг" плануть обстежити 286 жінок району.

Як повідомив перший заступник Генерального директора Медичного центру "Універсальна клініка "Оберіг" Олег Петренко, соціально спрямований проект скринінгу раку молочної залози жінок Шевченківського району столиці є першим в широкомасштабній програмі профілактики та ранньої діагностики онкологічних захворювань, що реалізується клінікою. Такі програми планується проводити щорічно, залучаючи до них активну частину киянок, які не часто проходять відповідні профілактичні обстеження. Також зараз розглядається можливість поширення дії програми на інші райони м.Києва.

"Мамографія визнана єдиним ефективним методом скринінгу раку грудей у всьому світі, – говорить Олег Петренко. – Це – сучасний і безпечний радіологічний метод, який дозволяє виявити ознаки захворювання на ранніх стадіях, коли, при адекватному лікуванні, можливе повне виздоровлення майже 90% жінок". Однак, за словами пана Петренко, чимало жінок в Україні віком від 40 років жодного разу не робили мамографію, хоча це є обов'язковим. "Ми хочемо звернути увагу громадськості на необхідність обов'язкового регулярного обстеження і неприпустимості байдужого ставлення до власного здоров'я. За даними вчених, кожні півгодини у однієї жінки в Україні вперше діагностують рак грудей. На жаль, у 2/3 пацієнток хвороба вже знаходиться на 4 стадії, коли реально допомогти жінці вилікуватись практично неможливо", – додає медик.

У клініці "Оберіг" мамографія виконується на сучасному високотехнологічному мамографі MAMMOMAT 3000 Nova (SIEMENS) з можливістю проведення стереотаксичної біопсії підозрілих утворень у молочній залозі. Обстеження комфортне та безпечне, з мінімальним опроміненням та з високою точністю цифрової обробки зображень. Окрім цього, фахівці клініки "Оберіг" надають повну інформацію щодо профілактики захворювань – від регулярного самообстеження молочних залоз перед дзеркалом, яке може виконати кожна жінка в себе вдома, до спеціальних методів візуальної діагностики.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua