Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/ukr/sport/484416f64247e/

Куріння – СТОП!

Дмитро Сінченко | 2.06.2008 18:51

В Кіровограді відбулась акція, приурочена до Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням, організована Молодим Народним Рухом.

Куріння – СТОП!
31 травня Кіровоградська обласна організація "Молодий Народний Рух", за підтримки Управління у справах сім'ї, молоді та спорту ОДА, провела традиційний захід, присвячений Всесвітньму дню боротьби з тютюнопалінням. В ході проведення акції, було сформувано похідні групи, що вийшли одночасно з протилежних частин міста, і по дорозі пропонували перехожим обміняти цигарки на льодяники від кашлю. Зібрані цигарки кидалися у пакети для сміття, що символізувало шкідливість цієї звички. Дорогою роздавались листівки з антирекламою паління. В кінці заходу похідні групи зустрілися на площі ім. Кірова, де зєднали зібрані цигарки, утворивши мяч (методом загортання в кілька пакетів та змотуванням скотчем), і знищили їх грою у футбол.

Групи стартували з двох точок – 1-ша – від КНТУ, друга – від сервісного центру МТС на вул.Полтавській, і пройшли рівний шлях. Перехожі схвально сприймали пропозицію обміняти цигарки і позбутись цієї згубної звички.

Сашко Бондаренко, координатор 1-ї групи: "Кіровоградці нас сприймали дуже добре і вітали наші потуги у боротьбі з курінням. Дехто навіть просив влаштувати заходи проти вживання алкоголю. На жаль, нас не впустили на територію Дендропарка, адже, як нам пояснили, їм потрібно, щоб клієнти парку курили і вживали алкоголь (!!!), однак ми все одно виконали поставлене перед нами завдання і зібрали більше цигарок, ніж друга група!"

Дмитро Сінченко, Голова КОО МНР: "Захід вже став традиційним, і з кожним роком приносить все більший і більший "урожай"! Ми отримуємо все більше обіцянок відмовитись від паління! Така робота ведеться нашою організацією не лише до цієї дати – ми заохочуємо до відмови від шкідливих звичок на таборах, фестивалях, просто в міжособистісному спілкуванні, і це дає свій результат – жоден член Проводу організації не палить! Але хотілься б, щоб і в державі вцілому виконувався закон про анти-тютюнові заходи!"

Захід сприяв поширенню здорового способу життя серед кіровоградської молоді та розвитку молодіжного громадського руху, а отже, і виконанню молодіжної політики, затвердженої Президентом України.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua