Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Ботанічний сад   День перемоги   відпочинок

Дев'яте травня стало днем паломництва до ботанічного саду


2
Рейтинг
2


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
3

Бажаючих відвідати Київський ботанічний сад виявилось напрочуд багато.

Дев'яте травня, окрім святкування Дня перемоги, для киян стало гарною нагодою добряче відпочити. Воно й не дивно. Ботанічний сад – лише одне з місць, куди масово потяглись люди. Перед касами вибудувались неабиякі черги. Власне, ціпочки людей почалися ще з м. Дружби народів. Це нагадує екскурсію, – надто близько одне до одного йшли люди. З іншого боку, це навіть зручно: ті, хто не дуже орієнтується в місцевості, могли просто прямувати за натовпом.

Більше того, купа людей зібралась у супермаркеті поблизу ботанічного, який явно не розрахований на таку кількість відвідувачів. Але ще більше людей було в самому саду. Ті, хто сподівався, простоявши черги, хоча б якось усамітнитись усередині, були розчаровані. Ботанічний сад нагадував теплицю під час екскурсії. Але навіть це не могло зіпсувати враження від буяння весняних барв. У цей день кожну квіточку фотографували, мабуть, частіше, ніж найуспішнішу фотомодель.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua