Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
4
Рейтинг
4


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
2

Вперше на трибунах стадіону "Динамо" не буде "Беркуту"

10 червня відбудеться чемпіонський матч між командою клубу "Динамо" і львівськими "Карпатами". Як повідомляє сайт вболівальників "Динамо", "окрім чемпіонського значення, цей поєдинок увійде до історії вітчизняного футболу як перший матч, що відбувся в Україні "без участі" спецпідрозділів МВС".
Коментарі
Сергей Ковалёв   | 9.06.2007 15:53
Ах, какое достижение! Теперь-то точно жизнь в Украине наладилась.
  | 9.06.2007 22:48
Сергей Ковалёв:
Ах, какое достижение! Теперь-то точно жизнь в Украине наладилась.
Таким як ти я по-дружньому дам пораду: в Донецьк – і в шахту! Таким як ти, місце саме там, гаспадін "украинский расіянини"!
  | 9.06.2007 22:58
Сергей Ковалёв:
Ах, какое достижение! Теперь-то точно жизнь в Украине наладилась.
Шкода, що твою голову міліцейським кийком ніколи не проламували, таким як ти це б не завадило!
Сергей Ковалёв   | 9.06.2007 23:29
Таким як ти я по-дружньому дам пораду: в Донецьк – і в шахту! Таким як ти, місце саме там, гаспадін "украинский расіянини"!
Нет, это тебе "не завадыло бы" снег в Сибири порасчищать.
Сергей Ковалёв   | 9.06.2007 23:32
Шкода, що твою голову міліцейським кийком ніколи не проламували, таким як ти це б не завадило!
Наша милиция нас бережёт, а твоё нацистское хлебало об асфальт потереть не помешало бы.
  | 10.06.2007 16:14
Сергей Ковалёв:
Шкода, що твою голову міліцейським кийком ніколи не проламували, таким як ти це б не завадило!
Наша милиция нас бережёт, а твоё нацистское хлебало об асфальт потереть не помешало бы.
За такі слова тобі доведеться відповідати. Тож приходь 4 листопада на свій Імперський москальський марш, там і здибаємось. Або під посольство РФ, коли хтось з нац.-патріотів буде його пікетувати, або 14 жовтня на Майдан. Там ти надзвичайно цікаво і, головне, корисно проведеш час і поспілкуєшся зі своїми опонентами. А моя думка залишається сталою – таким як ти в Україні робити нема чого, твоє місце в Москві, під "теплим крилом "царя" Путіна.
Слава Нації!
Сергей Ковалёв   | 10.06.2007 16:20
Незарегистрированный пользователь:
Слава Нації!
В жопу нацистов, лашара. В жопу, понял? Встал и пошёл!
  | 10.06.2007 16:23
о, як файно и поважно. же бе ш будеме як пани у Єуропі!
  | 10.06.2007 16:25
я сі тєжко вибачею, але усіх російскомовних тре до Росії геть!
  | 10.06.2007 16:41
Сергей Ковалёв:
Незарегистрированный пользователь:
Слава Нації!
В жопу нацистов, лашара. В жопу, понял? Встал и пошёл![/QUO
Сергій Багряний:
А зараз ви наочно побачили вихованість "ісконна рускаго наіконанічнейшего (найкончінішого?) патрЕоДа". Правильно, мочить ЖИдобендер НАтовскіх! Не дазволім таптать натовскім пріхвостням нашу землюшку расейскую, Кієв наш, свєД-батюшко, Мать (мать іх!!!) градов русскіх!!!
  | 10.06.2007 16:47
Сергей Ковалёв:
Сергій Багряний:
/QUOTE]В жопу нацистов, лашара. В жопу, понял? Встал и пошёл!
Ну ти, таваріщ, і грубіян! Маєш якісь претензії до націоналістів – зайди на сайт Націоналістичний портал, візьми там координати МНК, зайди в гості і скажи в обличчя все, що думаєш! Ляпати на форумах різноманітні російські шовіністичні штучки багато сміливості не треба.
Сергій Багряний   | 10.06.2007 16:50
А.С.А.В.! Цушка – у відставку!
Слава Нації! Смерть ворогам!
  | 26.07.2007 11:28
не пользуйтесь форумом он заспамлен
  | 26.07.2007 11:29
багряный ты брехло
  | 26.07.2007 11:31
Слава Нації! Смерть ворогам!
ты подставной