Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Нова московська атака на Порошенка


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Московська ненависть до Зеленського ДУЖЕ відрізняється від московської ненависті до Порошенка:

Нова московська атака на Порошенка

В відео "Украина поздравила Путина с Днём рождения! Самый запоминающий подарок от Зеленского!!!" шановний Цимбалюк, під гаслом "Називаємо речі своїми іменами" сказав, разом з іншим, що Порошенко ГОВОРИТЬ гарні слова про НАТО і ЄС.

У зв'язку з цими його словами відбувся невеличкий діалог, наведений в кінці цього тексту, діалог моєї скромної особи (як патрона Цимбалюка) з шановним Цимбалюком, в коментах під тим відео в patreon.

І оскільки проблема цих слів не випадок, а тренд – Цимбалюк в мало що не кожному своєму відео наполегливо доносить до нас думку про те, що нібито московська ненависть до Зеленського не відрізняється від московської ненависті до Порошенка, то раз він декларує, що девіз його відео, це "Називаємо речі своїми іменами", давайте освіжимо память про реальні ДІЇ для України цих двох осіб.

Це ж не тільки в Святому письмі нам сказано судити публічних, назвемо це так, осіб не по словах, а по ділах, а й і підстави, реальні підстави для московської ненависті до якоїсь людини, це в першу, другу і в третю чергу – діла тої людини. Отже:

Порошенко: армія, томос, безвіз, міжнародна підтримка України. І НАТО та ЄС в Конституції. Всі ці речі якщо не навіки, то дуже важко назад повертабельні.

Зеленський: Медведчук і його телеканали, це практично єдина його реальна дія для України. Вона напрочуд легко назад повертабельна: Медведчук і його канали вже завтра можуть повернутись назад, якщо Зеленський просто скаже.

Це тут прості, усім відомі факти. І якщо дійсно називати речі своїми іменами, то цілком очевидно, що через дії Порошенка Москва довіку ненавидитиме його. Ненавидитиме тою самою чорною утробною московською смертельною ненавистю, якою вона ненавидить Мазепу, Петлюру, Бандеру, Чорновола і Ющенка. Ющенко вважається вже ніби як знищеним, судячи навіть з оцінки Зеленським його президентства: "а хто це там був нами забутий між Кучмою і Януковичем?".

Через це знищити Порошенка – головна і стандартна московська задача стосовно України, з точки зору якої

(і з точки зору безперспективності заведених Зеленським, ми ж називаємо речі своїми іменами, десятків фейкових кримінальних справ на нього та інших виявів московської ненависті до Порошенка від Зеленського)

усі теперішні маніпуляції з Медведчуком і його московськими свідченнями проти Порошенка мають вигляд нової спільної грунтовно підготовленої московської з Зеленським атаки на найбільшого сучасного живого і досі реально діючого ворога Москви – на Порошенка.

Підстав для такого погляду достатньо – наприклад спільна Зеленського з московською бандою убивць таємниця справи вагнерівців. Таємниця для нас, для українців, але не для московської банди убивць і Зеленського. І на жаль це далеко не єдина, навіть з відкритих публічних джерел, спільна з Москвою і таємна для українців дія Зеленського.

Крім того, з огляду на головну московську задачу ліквідувати, чи хоч дістати Порошенка по-справжньому, така дивна, як на перший погляд, лояльність московської банди убивць до Цимбалюка, і то незалежно від його особистої мотивації, цілком може розглядатись, судячи з помітного кожному уважному глядачу його каналу напрямку розвитку його логіки стосовно Зеленського і стосовно Порошенка, як дії для вирішення саме цієї головної на сьогодні московської задачі.

Було: відео від Roman Tsymbaliuk "Украина поздравила Путина с Днём рождения! Самый запоминающий подарок от Зеленского!!!",

/*******

Olexandr Franchuk: 2021-10-09T17:04:15.087+00:00

Порошенко ГОВОРИТЬ гарні слова про НАТО і ЄС?

Якщо про таке від шановного Цимбалюка казати, що це називати речі своїми іменами, тоді називати томос термосом, це теж буде називати речі своїми іменами – своїми московськими іменами.

Я не здивуюсь, після таких визначень від шановного Цимбалюка, якщо раптом виявиться, що та тьма гарних і правильних слів про багато різних речей, які він казав раніше, це просто обгортка, щоб в ній змогла прослизнути в середовище українських людей безкрайня московська абсолютно не безпричинна ненависть до Порошенка.

Roman Tsymbaliuk: 2021-10-09T17:08:41.096+00:00

Ой, Москва ненавидить Порошенко й Зеленського однаково.

Olexandr Franchuk: 2021-10-10T07:14:12.590+00:00

Якщо Ви забули діла Порошенка, за які Москва ненавидить і довіку ненавидитиме Порошенка, і до яких Зеленському з каналами Медведчука як до неба рачки, то я можу частину їх перерахувати Вам. Перерахувати?

Roman Tsymbaliuk: 2021-10-10T07:28:22.083+00:00

ТАК!

Olexandr Franchuk: 2021-10-10T08:07:59.494+00:00

Армія, томос, безвіз, міжнародна підтримка України. І не слова (як Ви це назвали за московським шаблоном) про НАТО, а НАТО в Конституції.

Всі ці речі якщо не навіки, то дуже важко назад повертабельні. Тоді як канали Медведчука вже завтра можуть повернутись назад, якщо Зеленський скаже. Освіжилась память у Вас?

Roman Tsymbaliuk: 2021-10-12T09:04:34.526+00:00

Дякую за нагадування

*******/


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua