Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/ukr/politics/5fda7daed1623/

Врятувати Росію! Передмова

Олександр Франчук | 16.12.2020 23:35

питання порятунку Росії є питанням повернення назад вкраденої у русских людської гідності

Врятувати Росію! Передмова
Коли ми починаємо говорити про чийсь порятунок, значить ми вважаємо, що йому загрожує загибель.

І хоч може хтось думає, що це дрібниця, а в Росії для багатьох схоже так і є, однак є підстави вважати, що нетривіальність задачі порятунку Росії полягає в тому, що сьогодні росіяни, принаймні величезна їх більшість, помилково не вбачають для себе ніякої загрози (на відміну від величезної більшості нормальних людей в нормальних країнах) від того, що вони прямо і відверто порушують Заповіді – принаймні ті з Заповідей, які кажуть:

- Шануй свого батька та матір свою!

- цю заповідь порушує кожен, хто називає себе русским, не називаючи при цьому нерусского народу (нерусских народів), які дали йому його життя.

- Не вбивай!

- цю заповідь порушує як кожен той, хто зі зброєю в руках йде на чужу землю убивати українців, грузинів, чи інші народи на їхній землі, так і кожен з тих, хто вважає, що так робити, це правильно.

- Не свідку́й неправдиво на свого бли́жнього!

- цю заповідь порушує кожен, хто з метою обґрунтування злочинних московських дій бреше про погані наміри України, Грузії, Молдови, НАТО – чи намагається приписати власні злочини на зразок MH17 комусь іншому.

- Не кради́!

- Не жадай дому ближнього свого́, ані всього, що ближнього твого!

- ці заповіді порушує як той, хто злорадствує (злорадствував) з приводу російської окупації Криму і ОРДЛО та російського розкрадання та пограбування українського майна на цих українських землях, так і кожен той, хто жадає подальшої злочинної московської експансії.

І оскільки фундаментальна причина злочинних діянь, у тому числі, чи навіть перш за все таких, як наруга над Заповідями, полягає в нещасливості злочинців, адже щасливі люди не чинять злочинів, то задача порятунку Росії починає мати вигляд задачі виявлення ретельно прихованого кореня нещасливості русских і викорчовування того кореня.

Заповіді Господні існують з прадавніх часів не просто так: пошана до них є ознакою і фундаментальною основою здатності до нормального, тобто щасливого життя – як окремих людей, далеко не тільки віруючих, так і спільнот, утворених ними. Систематична ж наруга над Заповідями означає наявність неусувної системної нещасливості її носіїв.

Тому найпершою задачею на шляху Росії до щасливого життя, виходячи з названого, має бути знайти і усунути джерело цієї фундаментальної злоякісної російської причини, яка в усі часи, доки її не бачать і не розуміють, невпинно розростається і розповсюджується, й метастази якої інфікують та перероджують геть усе, до чого сягають, і остаточний результат чого – загибель.

І хоч тривалий час й не припинялися спроби знайти методи вирішення російської проблеми, однак не просто відсутність їх успіху, а й факт подальшого наростання московської загрози свідчить про те, що спроби застосувати ці надумані способи, замість вирішувати російську проблему, є насправді хибними діями.

Не доводиться сумніватись, що результативне лікування злоякісного московського утвору на тілі людської цивілізації, а перш за все на тілі (а можливо навіть точніше буде говорити "в тілі") російського народу, матиме шанси на успіх тільки при наявності правильного, точного, правдивого діагнозу.

Ось це питання діагнозу яви московського зла і є найпершим предметом цієї книги, яка є органічним продовженням і доповненням двох книг: перша з яких – "Українська Політологія або Атдадім Львов Палякам" https://goo.gl/99DIaq, (російський переклад: https://goo.gl/DdPfiQ) і друга – "Філософія щастя" https://goo.gl/SBAC5y (російський переклад: https://goo.gl/4bhbYi).

Але Росія – це насамперед спільнота її громадян, росіян, людей багатьох різних національностей, ядром якої є "етнічні" русскіє (так вони самі називають себе, і тому найбільш коректно буде називати таких людей саме цим словом). Обговорюючи питання порятунку Росії, ми перш за все будемо говорити саме про них.

Ця книга для тих, кому не байдуже питання вирішення російської проблеми, яка навіть в історичному масштабі тривалий час все більше загрожує не тільки росіянам, а й і усій людській цивілізації.

Її задача – уяснити суть проблеми порятунку Росії і зрозуміти, яким чином цю проблему можна вирішити, незалежно від того, збережеться спільнота русских, на тепер уже правдивих підставах свого існування, чи ця спільнота припинить своє існування, разом з брехнею, на якій вона дотепер ґрунтувалась і яка являє собою скелет виродженого московською бандою убивць чудовиська, духовного чудовиська, оброслого організаціями, органами та інституціями, і призначення якого – відбирати людську гідність у підвладних їй людей.

Тобто питання порятунку Росії є питанням повернення назад вкраденої у русских людської гідності.

Не може, принципово не може бути щасливою людина, у якої нема гідності. Тільки у гідної людини є реальна перспектива бути по-справжньому, правдиво, по-людськи щасливою – так, як це буває у нормальних людей в нормальних країнах світу, і які через це знають, що таке справжня людська радість і не вміють злорадствувати.

"Врятувати Росію!" https://tinyurl.com/ycz8n8sn,

рос. перекл.: "Спасти Россию!" https://tinyurl.com/yc2ugp7s


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua