Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

На Луганщині не може зібратися окружна комісія


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Проте ОВК N113 потрапила в юридичну колізію, адже згідно із ст. 27, п. 11 Закону України "Про вибори народних депутатів України" "рішення про зміни у складі окружної виборчої комісії оприлюднюється у порядку та у строки, встановлені цією частиною, однак не пізніше останнього дня перед днем голосування".

На Луганщині не може зібратися окружна комісія
За інформацією місцевих джерел, на Луганщині ОВК N113 (центр – Сватове) відучора не може зібратися, аби провести засідання комісії.

Перед днем голосування тут відбулися заміни, у тому числі голови ОВК. Але новий голова – Олександр Колесніков, висунутий політичною партією "Опозиційний блок", не може скласти присягу та вступити в свої повноваження.

Напередодні ввечері він скликав засідання ОВК, проте не зміг підтвердити своїх повноважень – жодних документів від ЦВК він не мав, тож комісія так і не змогла почати роботу. Натомість члени ОВК викликали поліцію, бо вважали дії О. Колеснікова протиправними ще й з огляду на те, що він захопив печатку окружної комісії.

Нічний конфлікт завершився складеними поліцейськими протоколами та вилученням печатки з рук О. Колеснікова та поміщенням її в сейф комісії під охорону поліції. Саме засідання комісії перенесли на ранок неділі, проте й на цей час О. Колесніков не зміг підтвердити своїх повноважень, комісія не зібралась на засідання, а він не склав присягу і не вступив в свої повноваження.

Близько 9-ї ранку дня голосування ЦВК на своєму сайті розмістила зміни в комісії.

https://www.cvk.gov.ua/.../v.../wp028pt001f01=919pf7331=113.html

Проте ОВК N113 потрапила в юридичну колізію, адже згідно із ст. 27, п. 11 Закону України "Про вибори народних депутатів України" "рішення про зміни у складі окружної виборчої комісії оприлюднюється у порядку та у строки, встановлені цією частиною, однак не пізніше останнього дня перед днем голосування". На своє засідання комісія спробує зібратися о 20.00.

Д. Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua