Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Д. Снєгирьов   Сватове   КПУ   Рибалко   Куницький   Сліпець   Білокуракине   погрози   вибори   Слуга народу

На Луганщині погрожують фізичною розправою меру та журналісту.


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Сліпець Віта Володимирівна у листопаді 2015 року була обрана головою Сватівської районної ради, де працює і зараз. З 1994 по січень 2004 працювала вчителем російської мови та літератури в Містківській неповній середній школі. Кандидат у депутати від партії "Cлуга Народу" в мажоритарному окрузі N113.

За інформацією ЗМІ, Національна поліція зареєструвала заяву про погрози фізичної розправи від мера Сватове Євгена Рибалка.

Нещодавно білокуракинський жірналіст-блогер Сергій Симутенко на сторінці спільноти Portal Bilokurakyne розмістив журналістське розслідування, фігурантами якого є голова Сватівської райради Віта Сліпець та її батько Володимир Куницький.

https://www.facebook.com/headeruser/posts/405054633462352

Сліпець Віта Володимирівна у листопаді 2015 року була обрана головою Сватівської районної ради, де працює і зараз. З 1994 по січень 2004 працювала вчителем російської мови та літератури в Містківській неповній середній школі. Кандидат у депутати від партії "Cлуга Народу" в мажоритарному окрузі N113.

Розслідування білокуракинського журналіста перепостив мер Сватове Євген Рибалко. Примітно, що у коментарях до перепосту Рибалка, голова Сватівської райради Віта Сліпець написала: "Евгений Викторович, а я то думаю, чьих это рук дело))) "

На що міський голова Сватового відповів: "Білокуракіне портал виклав матеріали. Читав на Вашій сторінці. На дебати не приходите, Куницький погрожує вбивством-бачу зовсім подуріли. Рекомендую скоріше їхати до Вінтоняка на психлікарню".

В свою чергу на сторінці спільноти Portal Bilokurakyne повідомляється, що у зв"язку з погрозами деякі матеріали про кандидата в депутати Віти Сліпець в спільноті PORTAL BILOKURAKYNE видалені!

"17 липня на адресу одного із дописувачів спільноти Portal Bilokurakyne по телефону почали надходити погрози фізичної розправи у зв'язку із публікацією на сторінках спільноти матеріалів Віти Сліпець", - йдеться у повідомленні.

Варто зазначити, що Куницький В. володіє селянсько-фермерським господарством "Прогрес-10", яке є основним "бюджетонаповнювачем" Сватівського району. До слова, до війни на Донбасі Куницький був депутатом Луганської обласної ради від Комуністичної партії.

Нагадаю, у червні 2014 року керівник фракції КПУ в Луганській обласній раді Олександр Андріянов заявив, що його фракція в повному складі перейшла до парламенту ЛНР.

"Після того, як, фактично, незаконне захоплення влади відбулося із застосуванням збройних формувань, коли люди на південному сході стали виступати проти дій у Києві... з самого початку ми, комуністи, перебували разом зі своїми виборцями і тому фракція Компартії прийняла рішення, що ми в повному складі, захищаючи інтереси наших виборців, повністю переходимо для роботи в парламент Луганської народної республіки", – заявив депутат Луганської обласної ради Андріянов.

За його словами, після закінчення військових дій в регіоні луганські комуністи мають намір створити Компартію "ЛНР". "Передбачається, що вже з цього дня луганські комуністи почнуть створення Комуністичної партії ЛНР, яка збереже братерські відносини з КПУ", – зазначає на відео голова фракції Олександр Андріянов.

https://www.youtube.com/watch?v=8ezFkpQp99I

Рибалко факт погрози від Володимира Куницького місцевим журналістам підтвердив і сказав, що написав заяву до поліції. У поліції журналістам факт подання заяви не спростували і не підтвердили.

Д. Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua