Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

"Путіну потрібна Буковина і Закарпаття": про що говорив Порошенко в Чернівцях

Hach | 7.07.2019 21:57

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Першим, що можна було побачити дорогою до площі Філармонії, – молодь у ЗЕлених футболках, яка роздавали агітаційні листівки. Далі – кількох хлопців – вони тримали в руках червоні кульки. Саме через це і зчинився галас.

''Путіну потрібна Буковина і Закарпаття'': про що говорив Порошенко в Чернівцях
Люди гуртувалися навколо них і викрикували, що ті провокують інших. Багато очевидців не стримувало емоцій та лаялися і просили аргументувати таку позицію, себто червоні кульки – символіка "Партії Шарія", "політика антиукраїнських поглядів".

Один із учасників акції негласно прокоментував це так: "Я – ні за кого, прийшов по приколу, хочу побачити, що буде". Через дорогу зібралося зо два десятки їхніх "кулькових колег", на що поліція миттєво зреагувала й оточила пікетувальників, не давши змоги спровокувати сутечку.

На підтримку партії "Європейська Солідарність", очільником якої є Петро Порошенко, виступив український рок-гурт KOZAK SYSTEM. Фронтмен гурту Іван Леньо закликав усіх "піти на вибори і зробити правилиний вибір" і висловив непохитну позицію: "Ми робимо свою справу і йдемо правильним шляхом, не зважаючи ні на що". Артисти виконали культові хіти, викликавши у людей спочатку сміх, потім сльози, а згодом і танці: дівчата утворили коло, взявшись за руки, а в центрі танка стояв хлопець і похитував прапором із символікою ЄС-партії.

Саме тоді і зявився експрезидент. Він пройшовся біля натовпу і потиснув руки потенційним виборцям, вийшов на сцену зі своєю командою і розпочав промову: "Дорогі Чернівці, ви займаєте особливе місце в серці кожного українця, адже на буковинській землі формувалося багато культур, тому спільний європейський простір починається саме тут. Саме тут втілювалася мрія українців про єдину Європу, і ваше місто, і вся Україна мають підстави пишатися видатними іменами, повязаними саме з Черніцями. Тут звучало українське слово у 20 столітті, бо тут визначилися і чітко написали: Буковина – це Україна".

Петро Порошенко говорив і про значення української мови у суспільному поступі, і про реалізацію домовленостей щодо війни на сході України та загалом про перспективи розвитку. П'ятий президент України зазначив, що бачить лише один шлях – європейський. Він пообіцяв "вимкнути зелене світло проросійським політикам" і "спалити всю вату, яка зараз при владі".

"Ми звільнили Краматорськ, і якби не було вторгнення російських військ, ми б точно звільнили весь окупований Донбас до останнього клаптику. Путіну не потрібен Донбас, Путіну потрібна вся Україна, бо Російська імперія не можлива без України. Йому потрібна Слобожанщина, Буковина, Поділля, Полісся, Закарпаття, Галичина, бо без них Російської імперії не існує", – говорив Петро Порошенко.

"Ми прибирали із назв вулиць прізвище цього ката українського народу, Леніна. Зараз їм наша армія, як кістка у горлі, наша мова як кістка у горлі, тому вони її атакують" – розповів Порошенко про декомунізацію.

Ну і як без томосу? Експрезидент висловив своє обурення через, те що частина українців не хоче приймати українську самостійну церкву.

"До адміністративного суду міста Києва подали позов про припинення реєстрації нашої церкви – наша церква їм також не до вподоби. Скажіть, а ви вірили, що це відбудеться лиш за два місяці після того, як завершиться каденція Порошенка? Я сам у це не вірю", – додав ексгарант.

Поряд із нам перебували представники політичної сили, окремі з яких виступили із закликами "Голосуйте за десятку, потрапляйте у ціль, адже лише влучним пострілом можна позбутися інтервнентів".

Петро Порошенко назвав головних опонентів "Європейської Солідарності" на цих виборах – Опоплатформа Бойка-Медведчука-Рабіновича та Опоблок Мураєва-Вілкула-Новінського, які прагнуть отримати реванш 21 липня: "Вони стають дедалі агресивніші та нахабніші. Ми не дамо їм можливості претендувати на участь в новій коаліції чи в новому Уряді, де вони сподіваються диктувати волю Москви", – категорично висловився лідер "Європейської Солідарності".

Глядачі майже щохвилинно реагували оплесками і викриками "Слава Україні". Далі були гімн Європейського Союзу, подяка і спільні світлини із виборцям. А пікетувальники досі стояли із кульками в руках і невдоволеними обличчями.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua