Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Україна   система-матриця   корупція   вибори 2019

Що уявляє собою Україна на 28 році Незалежності?


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

У 1991 році Україна мала найкращі шанси створити нормальне життя для своїх жителів. Через 28 років Україна втратила 10-15 мільйонів населення. Являється самою корумпованою країною Європи з найбіднішим населенням. Чому?

Що уявляє собою Україна на 28 році Незалежності?

Щоб зрозуміти Хто-є-Хто в Україні та що уявляє собою Україна тепер, ми мусимо визнати декілька фактів:

Перший. За останні більш як 350 років, на всі головні державні та силові посади в Україні, присилались люди з Москви, або підбирались з місцевих, які прихильно ставились до Москви. Разом з тим Москва всі ці сотні років "висмоктувала" з України її еліту на роботу в Москву, або в інші регіони імперії. Голодомори та виселення українців ще більше принесло трагедій для України.

Другий. Таким чином на момент розпаду СРСР в Україні переважали керівники орієнтовані на Москву, або її агенти. Всі президенти України не мала ніякого розуміння як розбудовувати державу Україна. Достатньо згадати вислів Л.Кучми: "Зкажіть, що потрібно побудувати і я побудую".

Третій. Після розпаду СРСР на голову керівництва України і інших республік СРСР "звалились" величезні матеріальні та фінансові ресурси, які колись були в державній власності. А тепер один їхній "підпис" чи "погляд" вирішував долю тих ресурсів. Так у переважної частини керівництва України, та криміналу, виникла величезна спокуса привласнити всі ті ресурси. Що і було зроблено.

Четверте. Значна частина агентів Москви в керівництві України, робила все, щоб як найтісніше прив'язати їх між собою та допомогали Москві "привласнити" як можливо більше українських активів. В реальності, всі ці "московські інвестиції" більше схожі на банальне пограбування України. Це продовжується навіть на п'ятому році війни.

Найбільше розкрадання державного майна та його приватизація-прихватизація відбулась при другому президенті України Л.Кучмі. Він породив і започаткував "інститут" олігархів в Україні. Також в 90-ті роки Кучма організував "інститут наглядачів (смотрящих) ". Для цього Кучма створив посаду держсекретара при президенті, яка потім поширилась на всі міністерства. Головне завдання інституту Держсекретарів-наглядачів це контроль фінансових потоків та "розподілення активів". Без дозволу "наглядача" в отраслі, ніяких рішень не приймалось і не приймається до сьогоднішнього дня. Єдине, що тепер ці "посади" вже не офіційні. По суті справи Кучма являється "хрещеним батьком" майже всіх олігархів в Україні, як на найвищому рівні так і на місцевому. Він особисто через свого зятя В.Пінчука прийняв участь у "прихватизації" України. Саме страшне, що Кучма дозволив криміналітету прийняти участь у "приватизації" України і допустив кримінал до державних інститутів. Таким чином, Кучма породив систему, яка знищує Україну до сьогоднішнього дня. Це система-матриця, яка не має нічого спільного з жителями України. Спільна в них лише територія на якій вони живуть. Вона складається та очолюється олігархічно-кримінальними структурами України, значна частина яких знаходиться під повним контролем Москви. По суті справи Україна сьогодні належить дуже вузькому колу осіб, які "приватизували" найбільш цінні та прибуткові колись державні активи, вони контролюють фінасові потоки та залишки державних і особистих активів. Вони знаходяться при владі, або контролюють владу. Вони розглядають Україну як своє приватне підприємство з "обмеженою відповідальностю", тому їм не потрібні люди і структури які їм не приносять прибутків. Їм не потрібні пенсіонери, вчителі, лікарі, військові, діти і ще багато категорій людей на яких їм потрібно витрачати бюджетні, а точніше, як вони вважають, це їхні "власті" гроші. Весь цей час вони cкорочували військо та розпродавали військове майно, закривали лікарні та школи по селах і ще прибирали багато речей які їм не вигідні. Тому на протязі всіх років незалежності відбувалось скорочення витрат на вище перераховані категорії населення, але це збільшувало їхні прибутки, так як більше бюджетних грошей можливо було розікрасти. Вони стимулюють та підштовхують населення України до еміграції. Як результат Україна втратила більше 10 мільйонів людей. В той самий час система-матриця, для свого особистого захисту від населення, понастворювала багато різних охоронних та поліцейських підрозділів. Ці підрозділи мають набагато краще забезпечення ніж солдати які воюють на Донбасі. Подивіться на солдата, який на фронті та на поліційських які охороняють систему-матрицю і ви все зрозумієте.

Система-матриця дає можливість більш-менш нормально жити тим, хто входить в коло її обслуги: редактори та ведучі телевізійних каналів, депутати-лобісти, різні "політологи", артисти, музиканти, кухарі, масажисти та інші. Особливо вони цінять людей, які вміють примножувати їхні капітали, або дозволяють їм "приватизувати" прибуткові державні активи. Але ці люди являються свідками всіх їхніх злочинів, тому при будь-якій небезпеці система-матриця прибирає свідків.

Ця система-матриця – дуже живуча. Може мінятись її форма, колір, розмір, активність чи пасивність, інколи відступ або підлаштування під політичні зміни, інколи система-матриця жертвує якоюсь своєю частиною. Але ціль яку має ця система-матриця одна – це вижити за будь-яку ціну. Ця система-матриця створила цілу систему своєї безпеки: міліцейську, судову, законодавчу, адміністративну, силову, кримінальну, фінансову та медійну. Ця система-матриця пронизала Україну зверху-донизу, має свою ієрархічну структуру з активними членами і вимушеними. Для обслуговування себе, система-матриця набирає "прислугу", якa створює їм комфортне життя та робить чорнову та брудну роботу. Як правило такі люди також стають першими жертвами при будь-яких кризах в суспільстві чи системі-матриці. Чому? Тому що вони дуже багато знають. Під час Помаранчевої Революції (2004) міністр Внутрішніх Справ України Кравченко "застрелився" стріляючи в себе два рази??? Під час Революції Гідності (2014) М.Чечетов, "випав" з вікна. М.Чечетов керував Фондом Державного майна при Л.Кучмі. Після Помаранчевої революції (2004) прийшов з повинною і дав багато цікавих свідчень. Але В.Ющенко, як "народний" президент все "заморозив". Тому система-матриця відчувши небезпеку під час Революції Гідності (2014), і знаючи, що зробив Чечетов в минулому мабуть "порадила" йому випасти з вікна. 27.08.2014 у своєму власному будинку "застрелилась" з рушниці В.Семенюк-Самсоненко, яка як і М.Чечетов була головою Фонду Державного майна України у 2005-2008 роках. Такі загадкові смерті людей, які багато знали, почались ще з перших днів розвалу Радянського Союзу. Перший такий гучний випадок стався 26.08.1991 року, коли керуючий справами ЦК КПРС Кручина Н.Є "випав" з вікна. Він був на цій посаді з 1983 року і ДУЖЕ багато знав про "золото" комуністичної партії. Тобто багато знати дуже "шкідливо". Тому кожний кого "заманюють" до системи-матриці мусить десять разів подумати перш ніж "вступити" і з'ясувати на яку "роль" його запрошують. Але це окрема тема.

Кожний член системи може мати якісь переваги в суспільстві. Член системи-матриці має вільний доступ до фінансово-"приватизаційних" операцій, доступ до активів та різних посад. Керівники системи-матриці щоб "не світитись" і не показувати свої корупційні схеми інколи використовують членів своїх родин на яких оформляється все награбоване майно. Таким чином в Україні з'явилось дуже багато різних "бізнесменів", яким під "сто" років і які навіть не знають яким бізнесом вони займаються. Дружини прокурорів, суддів, політиків, митників та інших категорій являються одними з найкращих "бізнесменів" в Україні. Інколи система-матриця назначає своїх "представників", які виступають ніби як дійсні власники бізнесів чи ЗМІ (Курченко як приклад). Система-матриця зробила велику помилку вибравши Януковича, як свого лідера. Для Донбасу він був "свій пацан", але для України він виявився абсолютно тупим творінням без інтелекту. Населення Донбасу, яке жило і живе "по понятіях" і населення інших частин України це різне населення. Решта України не погодилась на "зека" і вигнала його. Тому система-матриця підшукує і засилає в політику і органи влади своїх "молодих та перспективних", з освітою, знанням іноземних мов (Яценюк як приклад), але інколи з мінімальним інтелектом. Матриця аналізує запити суспільства і мусить якось на них реагувати. Так В.Ющенко підняв тему Голодомору в Україні, дав героя С.Бандері. Щоб вижити ця система-матриця інколи змушена міняти свого лідера та підлаштовуватись під мінливі політичні та історичні умови. По великому рахунку, для системи-матриці питання: історії, ідеології, мови, релігії, пам'ятників, Голодомору та ще багато чого іншого являється другорядним. Це доказав Порошенко під кінець свого першого терміну. Якщо дуже захочеться то можливо добитись і безвізу, або отримати Томос. Головне для системи-матриці це збереження свого існування, фінансового стану та впливу на перерозподіл фінансових потоків. Але для цього системі-матриці потрібна ВЛАДА!

В середовищі самої системи-матриці можуть відбуватись відкриті та таємні війни за владу, за фінансові потоки та активи. Практично серед українських олігархів дуже мало тих, які розпочали свій бізнес з нуля і досягли великих успіхів особистою працею та талантами. Можливо в якійсь мірі І.Коломойський сам себе зробив. Всі інші розбагатіли на активах колишнього Радянського Союзу, які їм дістались майже безкоштовно, дякуючи корупційним схемам та хабарам. Як лиш вони втрачають доступ до бюджету, енергетики та дешевих енергоносіїв, вони банкротують. Це чому вони всі так рвуться до влади, або проштовхують своїх лобістів.

В Україні існує декілька великих та малих центрів системи-матриці. Спочатку це був сильний Дніпропетровський клан на чолі з Кучмою, і який був при владі, та дуже сильний матеріально-фінансово Донецький клан, який контролювався кримінальними структурами. Пізніше виникло декілька регіональних кланів: клан сімейства Балоги в Закарпатті, клан родини Деркачів у Сумській області, клан Добкіна-Кернеса в Харкові, клан Труханова-Іванющенко-Ківалова і К в Одесі. Існував та існує також своєрідний сильний Львівський клан, який носив і мав в основі ідеологічну та національну основу, і з яким мусили рахуватись та загравати всі інші так як від нього залежали вибори в Україні. На жаль деяка частина з Львівського клану прийняла правила гри системи-матриці та стала її частиною (Кубів для прикладу). В системі-матриці існували та існують сили, які орієнтуються виключно на Москву, а також сили які виступають за незалежність української системи-матриці від московської. На щастя на сьогоднішній день ця українська складова ніби перемагає. Але існує питання настільки вони відверті. Першим "патріотичним" прихильником корупціонерів став В.Ющенко. Запам'яталось його знамените висловлювання: "Не чіпайте моїх хлопців". Українська складова системи-матриці виразно проявилась під час агресії Москви в 2014 році. Інколи система-матриця має всі ознаки багатоголового дракона. Революція гідності у 2014 році відрізала "донецьку голову", але замість неї виросла ще гірша.

Також ми мусимо пам'ятати, що такі системи-матриці у світовій історії вже існували багато разів. Вони завжди нагадують собою вовчу зграю, яка керується самим сильним альфа-самцем. По такому самому принципу працюють структури кримінального світу. Але як лиш альфа-самець стає слабим, йде проти "генеральної лінії" системи-матриці, або зраджує, то система його карає безжалісно. З коротких реплік "членів" системи, які змушені були втекти з України, ми бачимо як вони зневажають їхнього колишнього "альфа-самця" Януковича за слабість, боягузство та принизливу втечу з України. Він зрадив їх. Чому ми можемо прирівняти цю систему-матрицю до вовчої зграї? Тому що в них одинакова поведінка. Реально вовча зграя може з'їсти одну-дві вівці. Але коли вовча зграя влітає в овечу отару то запах крові "п'янить" зграю і вона може розірвати десятки овець, якщо мисливці затримаються. Так само і система-матриця, яка грабує Україну вже майже 30 років не може зупинитись.

При появі дуже сильного альфа-самця всі інші тимчасово підкоряються йому, готуючи реванш. П.Порошенко створив свій особистий клан, базований виключно на відданості йому, і не маючий явного територіального земляцтва. Він залучив до цього в основному кадри, які він колись приводив до влади. Ставши президентом він приєднав до себе всіх колишніх, вірніше вони самі приєднались і підкорились. Але те, що з ними робить Порошенко, вони йому не вибачать. Вони його терплять лише тому, що в даний момент він являється запорукою їхньої безпеки і готові за це "платити".

Система-матриця може залучати до себе людей, які не являються членами системи, але які в силу політичних процесів в Україні, потенційно можуть стати керівниками різного рівня, або які розподіляють фінансові потоки. Так "донецькі" переманули на свій бік В.Ющенко, який після Помаранчевої революції врятував "донецьких" фінансово і фізично, а потім взагалі віддав владу в руки "донів" повернувши Януковича до влади.

Чи люди в Україні розуміли, що відбувається. Звісно, що розуміли. Так виникли перші протести "Україна без Кучми" у 2000-ні роки, потім Помаранчева революція, які організувала Ю.Тимошенко, але які потерпіли поразку. Під час останньої Революції Гідності в 2013-2014 роках, відчувши небезпеку, система-матриця видвинула від своєї системи П.Порошенко і забезпечила йому перемогу на виборах президента. Ціль яку йому поставила система-матриця це її фізичне, економічне та юридичне врятування. Поставлену ціль П.Порошенко виконав на 100%. За п'ять років президенства Порошенко, практично жоден крупний представник чи "член" системи-матриці НЕ ПОСТРАЖДАВ і навіть навпаки ці "члени" продовжують заробляти на крові воїнів, які гинуть на фронті. Система-матриця вижила! П.Порошенко виявився самим хитрим, наполегливим, терпеливим, артистичним, системним та ефективним представником системи-матриці по її врятуванню але найбільш цинічним. Порошенко використовував "членів" системи-матриці та свою посаду для особистого збагачення. Своєю бездарною економічною політикою та тотальною корупцією, Порошенко створив величезну небезпеку існуванню системи-матриці перед виборами у 2019 році. Як система відреагує і що буде робити ще не відомо.

Тепер в Україні без відома Порошенко, або без відома його людей (наглядачів) не приймаються жодні рішення. Практично він став диктатором в системі-матриці, відбираючи активи навіть у своїх же членів системи. Це його найбільша помилка. Досвід Януковича його нічому не навчив. Навчаючись в дипломатичній акадамії він мусив вивчити історію падіння Хрущова, Горбачова, Януковича, які зрадили систему і система їм відплатила. Про його паталогічну жадібність, серед людей з якими він співпрацював, ходять легенди.

Українська складова системи-матриці повдягала вишиванки, намагається використовувати національні та патріотичні почуття жителів України і особливо під час війни, але перебрала на себе всі колишні методи роботи своєї системи. Система при Порошенку "очолила та вдосконалила" всі схеми відкатів та хабарів часів Кучми, Ющенко та Януковича в набагато більших та цинішніших розмірах. Згідно різних оцінок та опитувань населення України, Порошенко практично не має шансів виграти чесним шляхом вибори у 2019 році. Тому щоб заручитись підтримкою якоїсь частини населення, під кінець свого президенства Порошенко ініціював та продавив тему Томоса для України. Тобто столітні бажання народу України вирватись з релігійних обіймів Москви співпали з особистими інтересами Порошенко. Також автор хотів би щоб читач подивився на тему Томосу так би мовити "здалека" та "з висоти". Це рішення стратегічного та історичного значення, якщо тут не приховані інші далекоглядні плани. Щоб отримати Томос, система-матриця як мінімум сама мусила самоорганізуватися та оцінити наслідки для себе. Адже потрібно було піти проти московської церкви, Путіна та Москви в цілому. Значна частина членів системи-матриці сидять на московських грошах, мають там бізнеси, або просто агенти Москви. А тепер читач може собі уявити, якою великою ціною, являється питання залишитись при владі, для системи-матриці та її "альфа-самців", що вони пішли проти Путіна і отримали Томос? Для них питання залишитись при владі це питання життя і смерті в прямому і переносному значенні. При реальній перемозі Помаранчевої революції, Революції гідності, чи просто втрата влади на виборах, означає їх повний крах і втрата всього, що вони "накопили" за останні 30 років. Це величезна трагедія і для всієї "прислуги" системи-матриці. Тобто прихід будь-кого з поза меж системи-матриці до влади, для декількох сот тисяч "активних" членів системи-матриці буде кінцем їхнього існування. Чи готові вони легко віддати владу просто так на виборах? Ні за які гроші. Вони підуть на будь які злочини щоб зберегти владу, а Томос для них це просто дрібниці. Система-матриця "у вишиванці", з точки зору пограбування жителів України, нічим не відрізняється від своїх попередників. Їхнє бажання незалежної України і її жителів має абсолютно протилежні бачення. Це викликає велике розчарування жителів України і особливо тих хто стояв на Майдані і воює за Україну. Це також дискредитує саму ідею майданів перед жителями України, Криму та окупованих територій. Тепер деякі "доять" Україну і Путіна, маючи по дві "пенсії". Корупція, контрабанда, з якої не платяться ніякі податки, процвітає з обох сторін. В цьому процесі існують зацікавлені зі всіх сторін.

На привеликий жаль система-матриця "перемелює" навіть ніби нормальних людей, які попадають або "запрошуються" до неї. Це видно по подіях після 2014 року. Гроші та посади, які пропонує система-матриця змінюють людей, вони відмовляються від своїх принципів. Згадаймо як у відчаї, Голова ВРУ Парубій під час одного з засідань зказав: "Сьогоднішнє рішення парламенту про звільнення народного депутата від "Самопомочі" Єгора Соболєва з посади голови комітету з питань запобігання і протидії корупції не зробило український парламент сильнішим..."Я, як голова Верховної Ради, підтримав рішення комітету. Але вважаю, що сьогоднішнє рішення не зробило український парламент сильнішим"..."Чотири роки тому в ці дні більшість тут присутніх разом стояли на Майдані плече до плеча. І у мене інколи виникає питання, що з нами трапилося? Що з нами трапилось за тих чотири роки, колеги?" Як ми бачимо, інколи хоч на секунду, але совість у декого "просипається". Ми також бачимо, як система-матриця звільняється від людей, які не бажають під неї підлаштовуватись. Це сучасна реальність системи-матриці, яку очолює П.Порошенко.

На членів цієї системи-матриці нічого не діє. В 2000-ні роки сотні тисяч виходили з протестами "Україна без Кучми". Чи це якось зупинило їх? Ні! Вони лише посили свою безпеку, збільшили органи міліції, поставили скрізь своїх людей, модернізували "Беркут" та інші силові структури. Здавалося б Помаранчева революція у 2004 році їх чомусь навчила. Нічого подібного. Система-матриця лише посилила репресії проти опозиції. Це вилилось в Революцію Гідності у 2013 році. Як результат сотні вбитих на Майдані, десятки тисяч вбитих на війні, мільйони переселенців, втрачені Крим та частина Донбасу, населення ледве виживає. Чи змінилась система-матриця? НІ. Навпаки, стала ще цинічніша та жорстокіша. На неї нічого не діє. Ні трагедії мільйонів людей, ні сльози дітей та матерів і навіть кров загинувших. Система-матриця не хоче мінятися. Тому у жителів України залишається лише єдиний та останній шанс – знищити систему-матрицю. Ситема також розуміє, що для неї тепер стоїть питання вижити чи загинути! Тому система- матриця піде на будь які злочини, пожертвує територіями, доб'ється Томосу і ще багато чого, щоб себе врятувати. Так само і для жителів України, вибори 2019 року, це можливо один з останніх шансів хоч якось покращити своє життя.

Що робити? Проблеми перехідного періоду, які переживає вже майже 30 років Україна пережили багато країн світу і також наші сусіди. Історично, ці країни виводили з кризового становища націоналісти чи національно-патріотичні сили. Вони можливо не володіли великими економічними та політичними знаннями, але вони зробили головну роботу-вони очистили свої суспільства від ворожих до їхніх країн сил. Після "очищення" до влади прийшли люди, які почали розбудовувати свої країни. Це сталось в Прибалтійських країнах, Польщі та інших. На привеликий жаль Москва, вже на протязі сотень років, подає український патріотизм, як щось страшне, фашистське та злочинне. На цьому виховувались десятки мільйонів людей старшого покоління, яке ходить на вибори. Вони прозрівають, але запізно. В кінці 2018 року мене здивувала одна людина. Це патріот України, високоосвітчена людина, але у свої 70 років все ще являвся продуктом радянської системи. Дивлячись, що відбувається в Україні останні 20 років, він прийшов до висновку, що для України найкращий варіант був В.Чорновіл. Це розуміла і система-матриця. Для системи-матриці В.Чорновіл був величезною небезпекою. Тому він "загинув" в автомобільній аварії у 1999 році. Тепер багато людей прозріло, але запізно. Таким чином на сьогоднішній день, прихід до влади націоналістичних сил в Україні знаходиться під великим питанням. На привеликий жаль більшість населення не готове до цього. Що робити?

Порада, шукати будь кого поза межами системи-матриці. В цьому випадку не має значення він буде молодим чи старим, чоловіком чи жінкою, з України чи з закордону, з досвітом чи без досвіту, з освітою чи без освіти. Головне його/її завдання це зламати хребет у системи-матриці і знищити її, як інституцію. Без такого очищення Україна не має шансів вижити. Це буде головним завданням наступного президента. Якщо він зуміє очисти Україну і почати реформи, про нього будуть писати в підручниках історії. Якщо він лише очистить Україну про нього будуть згадувати довго. Президент не мусить і не може бути професіоналом у всіх областях життя країни. Але він мусить просто бути мудрим і підібрати команду професіоналів-державників на кожну посаду. Тобто зробити все навпаки від того, що зробив Порошенко, який мав на виборах "програму" та "команду". Президент це всього-навсього політична фігура, яка представляє державу, а рутинну та чорнову роботу мусять робити спеціалісти та професіонали. Якщо наступний президент, як мінімум зупинить розграбування України це вже буде великим досягненням. В України вистачить ресурсів щоб не позичати грошей в МВФ. Тому будь-якого кандидата, який розраховує на кредити МВФ потрібно викреслювати зі списків. Також будь якого кандидата, який говорить, що він має свою команду та програму потрібно викреслювати зі списків. Він/вона блефує. Як правило його/її команда це група пристосуванців, які мріють лише про доступ до активів та фінасових потоків і програми для яких пишуть політологи і "професіонали". Їхні "програми" – фікція для обману виборців. Після виборів вони ніколи свої програми навіть не передивляються. Найкращий кандидат, це який представляє сам себе і який після перемоги має зобов'язання лише перед жителями України. Навіть якщо він не має програми і команди. Виконуючи свої обіцянки він може набрати найкращих спеціалістів зі всього світу, з української діаспори і не обов'язково лише українців. Немає великих проблем кожному іноземцю-професіоналу, хто не володіє українською мовою, мати перекладача. На думка автора, Україна не має шансів вижити без зовнішнього втручання, або зовнішніх кадрових сил. Найкраще коли в Україну будуть запрошені мінімум 20-30 тисяч просто нормальних людей з за кордону, які замінять всю систему теперішньої владної вертикалі і покажуть населенню, що можливо жити без хабарів, корупції, без криміналу у владі і т.д. Чи можливо знайти в системі-матриці членів високого рівня які готові мінятись? Можливо. І.Коломойський одного разу заявив, що готовий жити і працювати по закону. Чи можливо йому вірити? Тяжко зказати, але свою відданість Україні він доказав під час московської агресії.

Читач може запитати, а хто представляє цю систему-матрицю? Найшвидша та найперша відповідь, це подивіться список перших 100 найбагатших людей в Україні. Такі списки друкуються майже щороку. Серед них можуть бути ті які більш-менш мають елементи совісті і такі, які можуть належати до "вовчої зграї", ті які перейшли на бік України у війні з Москвою і ті які продовжують на Москву працювати. Проаналізуйте хто і як "приватизував" активи України в минулому, веде бізнес тепер, як вів себе до війни та під час війни. Подивіться на їхнє найближче оточення, де ви можете знайти багато "цікавих" людей. Проаналізуйте хто-є-хто в вашому регіоні, що вони робили останні 20-30 років, яким чином і хто кого покриває. Подивіться представників "їхньої прислуги" у вашому регіоні: поліції, прокуратури, суддів та інших і ви все зрозумієте. Система-матриця в Україні це структура в якій у більшості її членів відсутні: справедливість, совість, мораль, співчуття, жалість, доброта та цінується життя простої людини. Вона ніколи не буде чесно вести бізнесові операції та справедливо розприділяти національне багатство. Українська система-матриця це безжалісний та жорстокий монстр. Цей монстр безжалісний не лише до населення України, але і до навколишнього середовища. Вони вирублюють Карпатські ліси, забруднюють річки та озера, будують свої палаци в національних парках та заповідниках, зносять історичні пам'ятники та будівлі і на тому місці будують торгові центри та свої офіси. Вони захоплюють береги річок, озер, доступ до моря не дозволяючи людям користуватись природним надбанням. Всіх хто протестує проти цього вони б'ють, або вбивають. Практично у членів української системи-матриці не існує нічого святого. Їхній Бог це ГРОШІ. Члени системи-матриці виставляють себе, як українську еліту, але це псевдо еліта. Це ярко вияснилось під час агресії Москви. Дійсна еліта, у випадках загрози для своєї країни, першою йде на її захист, або посилає своїх синів. З багатосоттисячного, вищого та середнього рівня української "еліти", а це родини теперішніх та минулих президентів, членів уряду, генералів армії та Національної гвардії, депутатів ВРУ, родини прокурорів, суддів, різних голів державної адміністрації та інших, ми можемо перерахувати на пальцях тих хто пішов захищати Україну. Якщо вони в силу свого положення та публічного запиту і "посилають" своїх дітей на війну то лише туди де найбільш безпечно. Практично жоден з молодих представників родини української "еліти": Л.Кравчука, Л.Кучми, "найпатріотичнішого" президента В.Ющенко, Міністра ВСУ А.Авакова, Н.Вітренко, "генеральської" родини Литвинів, Голови РНБ України О.Турчинова, Яреми, Томенко, Гонтаревої, Княжицького та багатьох інших, не показали особистий приклад відданості та жертовності в ім'я України. Деякі діти, як син А.Авакова, відразу почали робити бізнес на війні. Один з молодших Литвинів виявив "бажання" зайнятись політикою та піти в депутати, але не на фронт. В соціальних мережах було звернення до учасників війни, дати інформацію хто, де і в яких підрозділах бачив, синів П.Порошенко та Ю.Луценко, які заявляють, що вони воювали. Україна має біля півтисячі різних генералів, з родин яких можливо зібрати декілька батальйонів. Але практично не існує інформації про участь дітей та внуків українських "генералів" у війні. Українські війська не мали б таких втрат та котлів, в які вони попадали, якщоб в тих підрозділах були сини українських "генералів". Невже українці думають, що вони можуть перемогти і покращити своє життя при цій "еліті". Ніколи!

Це чим відразняється українська "еліта" від американської, європейської та багатьох інших країн, в яких національна ЕЛІТА вважає за честь першою йти і захищати інтереси своєї країни. Це чому завжди, при проведенні будь яких військових операцій, людські та матеріальні втрати у військах США та Європи у 5-10 менше ніж було в СРСР, потім в РФ і тепер в Україні. Там генерали планують всі операції під СЕБЕ і при СВОЇЙ участі.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua