Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/ukr/politics/5c18218f2a803/

АНДРІЙ ПОЛТАВА | Рандеву з Яніною Соколовою | 15.12.2018

Олександр Франчук | 18.12.2018 00:22

Шкода, що Андрій робить велику помилку, коли говорить, що Тимошенко дуже розумна – вже тисячі років відомо, що розум з підлістю принципово несумісний.

Шкода, що Андрій робить велику помилку, коли говорить (https://youtu.be/BvVmoIt9IX8), що Тимошенко дуже розумна – вже тисячі років відомо, що розум з підлістю принципово несумісний.

Не може підла, підступна, брехлива на зразок Тимошенко людина бути названа розумною.

А для тої речі, яку Андрій називає розумом, є в нашій мові інше слово – хитрість.

В сучасних же умовах появилось і виросло та обросло ще одне дуже точне поняття, яке позначається словом "інтелект" – синонім обізнаності,наприклад машинний інтелект.

Так от, обізнаність (інтелект),головним критерієм ДІЙ якої є людська мораль, ось це і є розум. Коли ж цей критерій людської моралі вимкнутий, чи просто відсутній, як це має місце у випадку Юлії Тимошенко, то нехай це буде в супроводі як завгодно великої обізнаності, це абсолютно не розум.

Коли я кажу про те, що це відомо вже тисячі років, я маю на увазі етичні праці Арістотеля. Там в сотнях місць він веде мову про розум – і жодного разу в поєднанні з брехливістю, не кажучи вже про підлість, яка є фундаментом діяльності Тимошенко.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua