Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Московський козир проти Порошенка


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

.

Вчорашній (26 листопада 2018) московський шабаш у Верховній Раді і обставини навколо нього прокручуються в пам'яті просто самі собою – надто вже струнку, як для чогось нібито випадкового, послідовність численних добре скоординованих з керченськими подіями дій продемонстрували значні маси московських консервів на українській землі.

Просто забути таку на перший погляд чудасію ніяк не виходить, трохи забагато засобів в цьому ланцюгу подій задіяли ті московські консерви. А оскільки те все не вписується ні в які вчорашні уявлення – а також що має дещо тупуватий вигляд гадати, нібито московські зусилля в керченській протоці були тільки для того, щоб отримати нові пакети санкцій, то досить таки очевидно, що мету керченської московської роботи слід шукати серед тих ідентичних міркувань, які звідусіль спільно виливають на нас московські представники – як ті, що на українській землі, так і їхні московські хазяї.

А всі вони просто в один голос говорять аж ніяк не про відверту московську агресію проти України, не про поранених в нейтральних водах збройними силами Росії українських моряків – усі вони просто криком кричать про їхню спільну ненависть до Порошенка.

Таким чином починає бути зрозумілою справжня московська мета керченського загострення – українські президентські вибори.

Я маю на увазі, що коли екстраполювати трішки вперед теперішні спільні дії московських військ і куплених на московські гроші продажних шкур в українському парламенті та інших українських владних структурах, то досить таки очевидно, що це робиться ну зовсім не для того, щоб почалося московське вторгнення до виборів. Загострення Москва буде нагнітати і нагнітати надалі таким чином, щоб перед виборами ні в кого не було сумніву, що Росія ледь-ледь з останніх сил стримує себе, щоб усіма своїми засобами не напасти на Україну. І що коли українці продовжать президентські повноваження Порошенка, то це стане останньою краплею, яка переповнить чашу російського терпіння.

А незадовго перед виборами мокші разом з купленими ними шкурами на українській землі оголосять свій на їхню думку найбільший козир – що вони гарантують Україні мир (і зелений коридор), якщо українці проголосують проти Порошенка.

З будь-яким іншим вибором, окрім Порошенка, вони цілком певні, що легко справляться, і Україна знов ляже під Москву – навіть якщо це буде не найбільша московська надія Тимошенко.

І що з московської точки зору дуже і дуже важливо, то це час оголошення такої московської гарантії для України – він має настати так незадовго перед виборами, щоб українці злякатись встигли, а от згадати про ціну московських гарантій ні.

А що найголовніше, щоб українці не встигли згадати про ті факти останніх ста років, які свідчать про те, що ще не так давно та ж сама московська банда убивць, яка сьогодні керує Росією, урочисто обіцяючи землю селянам, заводи робочим, мир народам, а також рівність, братерство і щастя всіх народів, стільки убивала, убивала і убивала на українській землі, головним чином українських дітей, щоразу в абсолютно мирний, а не воєнний час, що українські воєнні втрати, навіть в тих найбільших війнах, які пройшли через українську землю, на порядок менші.

Хто не вірить таким оцінкам, порахуйте імена і порівняйте їх числа на трьох памятниках в Капустинцях (Київська область) – загиблим в так званій громадянській війні, в другій світовій і жертвам ретельно організованого Москвою голодомору 1932-34, після якого вся Москва ходила в українських вишиванках, які як і все інше за окраєць хліба віддавали українські мами, щоб хоч трішки продовжити життя своїх дітей.

Ці примітивні усім відомі факти прямо кажуть, що навіть найгірша війна з Московією незмірно краща для українського народу, аніж мирне московське управління на українській землі – цю очевидність засвідчують безліч мільйонів українців, чудових людей, головним чином українських дітей, убитих Москвою прямо тут, на українській землі.

І подивіться московські ЗМІ, почитайте московські коментарі в форумах на будь-яких інет-ресурсах – саме якраз продовження далі цього убивства українського народу більше за все бажають найактивніші російські верстви. І не доводиться сумніватися, що кадрів для цього, якщо Україна знов попаде під московський контроль, знайдеться скільки завгодно. При повній підтримці, як це не прикро констатувати, решти росіян.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua