Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Звернення до блогерів


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

"Необхідно об'єднуватися, гуртуватися"

"Необхідно об'єднуватися, гуртуватися"

Найперша теза, на якій наголошують останнім часом усі гідні поваги українські блогери, це що "Необхідно об'єднуватися, гуртуватися" – і що об'єднанням, здатним протистояти московському втручанню в українські вибори, не може бути ніщо таке, в основі чого не знаходиться правда.

І зрозуміло, що це має бути правда не про щось там абстрактне незрозуміло що, а про актуальні сьогодні питання.

Тим часом більшість з найактуальніших сьогодні питань, прямо відносних до тих речей, на яких грунтується московський напад на Україну, обговорювались в інеті, починаючи принаймні з 1999, за інтенсивної участі геть усіх зацікавлених сторін, у тому числі – чи навіть перш за все – за участі найбільш підкованих московських м'яко кажучи прихильників.

В результаті тих обговорень була виявлена правда, на якій вже давно грунтується наша українська дійсність – саме якраз та правда, яку усіма своїми величезними злочинними засобами досі приховувало, і намагається й далі приховувати від нас і від світу гігантське московське злочинне організоване утворення, щодо якого зараз є повна ясність в тому, що навіть і найкровопролитніша війна з Московією дасть українському народу на порядок менше втрат, ніж новий навіть і наймирніший московський контроль над українським народом, з московською метою убивати українських дітей.

Не можна сказати, що виявлена тоді правда ніде не розповсюдилась. Однак андерграундний спосіб її поширення, серед тільки найбільш компетентних учасників політичних процесів, сьогодні починає бути недостатнім – особливо тут у нас, на українській землі, напередодні критичних виборів, коли гранично важливий для життя українського народу політичний вибір робитимуть усі дорослі мешканці України.

І хоч повні тексти усіх опублікованих тоді матеріалів і діалогів можна знайти тут: https://groups.google.com/forum/?hl=uk#!forum/ukr.politics

(сьогодні ця, як і а чи не всі тоді дуже живі групи новин, мало активна група),

однак значний об'єм текстів присутніх там діалогів, а протягом кількох останніх років відвертого спаму, суттєво перешкоджає сприйняттю установленої в тих діалогах абсолютно неприйнятної для московських людей правди про них.

Це навіть коли мовчати про величезну московську роботу, яка як раніше, так і сьогодні виконується задля того, щоб ця правда, архіважлива для нас і для всіх, над ким нависає смертельна московська загроза, не потрапила на поверхню суспількної свідомості, перш за все в Україні.

Тому в 2013 році, з метою донесення до широкої громадськості саме якраз тих абсолютно неприйнятних для московських людей правдивих речей, з опублікованих там в ukr.politics усебічно обговорених матеріалів і діалогів були вибрані найбільш критично інформативні, і на початку 2014 опубліковані для вільного вжитку у вигляді невеличкої електронної книги:

"Українська політологія, або Атдадім Львов Палякам"

pdf: https://goo.gl/99DIaq, https://goo.gl/H89bYA, https://goo.gl/rl8IOV, http://goo.gl/mcFn2x

epub: https://goo.gl/9dS8I2

Російський переклад:

"Украинская политология, или Атдадим Львов Палякам"

pdf: https://goo.gl/DdPfiQ, https://goo.gl/hMxg4y, https://goo.gl/Ss0RD4

epub: https://goo.gl/VdVAA4

Слід зауважити, що зараз а чи не усі з опублікованих в ній давно, ясно і безумовно установлених правдивих речей, які прояснюють найголовніші риси того московського чудовиська (і які, до речі – як вже показав досвід – дозволяють прогнозувати його подальші дії) – яке зараз мобілізує усі свої засоби для знищення держави українського народу, сьогодні, на жаль, знаходяться далеко від поверхні суспільної свідомості.

Коротше кажучи, стає питання, як зробити так, щоб виявлені факти стали фактами свідомості українського народу? Адже коли ясно видно ворога, то небезпека від нього суттєво зменшується. І це ясне бачення зараз просто вкрай необхідне, щоб український народ зміг захистити себе від московської загрози, яка сьогодні діє цілим московським випробуваним за сотні років спектром, від масової нахабної брехні і анонімних інформаційних провокацій, до підлої облуди у вигляді багаторічної кремлівської фаворитки Юлії Тимошенко та великої кількості псевдоукраїнських тролів, які на різних ресурсах інету, під видом "українських" міркувань, частенько навіть українською мовою, намагаються посіяти розбрат і недовіру до сьогоднішньої ненависної Москві української влади,

- щоб завтра мати змогу знов, як і колись, абсолютно безкарно убивати, убивати і убивати на українській землі. Безкарність для московських убивць дуже важлива, і як показує досвід українського народу, коли є загроза для московських шкур, резидентних в українському народі, то їх власники смердять дуже тихенько, щоб бути непомітними.

Ця книжка вільно доступна в інеті уже більше як чотири роки, однак схоже на те, що без спеціально прикладених зусиль з боку людей, які мають доступ до широкої аудиторії, опублікована в ній життєво важлива для українського народу інформація НІКОЛИ не дійде до поверхні української суспільної свідомості, що і далі надаватиме величезний простір для злочинних маневрів і маніпуляцій московським людям, перш за все тут, на українській землі.

Тому ось звернення до блогерів:

(найголовніше) користуйтесь в своїй роботі правдивою, відшліфованою в запеклих дискусіях інформацією, наведеною в книжці! Для того, щоб її виявити, доклали велику працю, в потрібному місці і в потрібний час, значна кількість людей. Дійти до досягнутої в ній правди самостійно було б дуже важко і довго, якщо взагалі сьогодні можливо – обставини суттєво змінились;

(за наявним розсудом та настроєм) не сумніваючись у тому, що ніхто не знайде там жодного слова неправди, навіть серед найгостріших присутніх там висновків та міркувань, давайте посилання, де ви взяли, і де кожен може знайти наведену в книжці хоч і стародавню, здавна існуючу, але тільки нещодавно виявлену життєво важливу правду про підлого смертельного московського ворога.

Олександр Франчук olexandr@hotmail.com

Сайт http://olexlviv.tripod.com/

Блог http://olexlviv.blogspot.com/

Фейсбук https://www.facebook.com/olexandr.franchuk

Твіттер https://twitter.com/olexlviv

Розіслано (на https://www.facebook.com/):

alexey.arestovich, AndreyPoltava, apostrophe.ua, ayder.muzhdabaev, babylon13ua, buchko.w.w, Grim4ak, hromadskeua, portnikov, RomanTsymbaliuk, sasha.sotnik, SKRYPIN.UA, TVToronto, Ukrlife.tv, vatatv, volodymyr.viatrovych

P.S.

Чому до блогерів: блогери сьогодні, з-посеред тих, хто мають доступ до масової аудиторії, найменш залежні від московських засобів і найбільш зацікавлені в тому, щоб видавати найбільш актуальну та правдиву інформацію.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua