Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Дружину Медведчука готують не до телевізійного, а політичного проекту

Hach | 12.08.2018 21:27

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

"Колись Медведчук уже раз хотів її завести в першу десятку списку СДПУ (о), але збунтувався весь кагал Суркісів і інших власників акційних пакетів партії. Тоді замість неї жіноцтво представляла вчителька Тамара Прошкуратова.

Дружину Медведчука готують не до телевізійного, а політичного проекту
Телевізійна ведуча Оксана Марченко, дружина Віктора Медведчука, готується до початку політичної кар'єри

Про це у Facebook написав колишній народний депутат, політичний аналітик Тарас Чорновіл. За його словами, саме так слід розцінювати анонсовану появу Марченко на телеканалі "1+1".

"Колись Медведчук уже раз хотів її завести в першу десятку списку СДПУ (о), але збунтувався весь кагал Суркісів і інших власників акційних пакетів партії. Тоді замість неї жіноцтво представляла вчителька Прошкуратова.

Нині ж Марченко включили в пакет "джинси", яку крутять деякі канали на підтримку партії "За життя" (формально Рабіновіча, реально Медведчука).

Так 112 вчора чи позавчора цілий великий блок присвятив саме участі Марченко в проекті на "Плюсах", – пояснив експерт

Інший експерт, політтехнолог Михайло Басараб також допускає такий сценарій. "Якось все співпало в одному часі. Публічно запросивши до свого списку Медведчука, Рабінович остаточно підтвердив, що кум Путіна є власником проекту "За життя". Оксану Марченко чомусь запросили потанцювати на 1+1", – пише Михайло Басараб.

У свою чергу журналіст Богдан Буткевич повідоми, що дружину Медведчука почали активно просувати у соціальних мережах і також висунув весрію, що "таке враження, що її готують до політичного старту".

Соціологія показує, що Зеленський і Рабінович добре "осіли" на електоральному полі Сходу і Півдня України. Тільки комік з "Кварталу" більше до вподоби тамтешньому молодому електорату, а інший більше імпонує старшому виборцю.

"Треба було б детальніше проаналізувати соціологію, але так виглядає, що Зеленський і Рабінович хороша взаємодоповнююча пара. Могли б запросто очолити один проект на виборах до парламенту. Додайте сюди "танцюристку" Оксану Марченко, отримаєте чудовий та безтурботний збалансований електоральний проект для невибагливого піпла з "югавастока", який звик голосувати під "водочьку-сєльодочьку", – вважає Михайло Басараб.

У квітні стало відомо, що новий сезон "Танців з зірками" на каналі "1+1" вестиме Марченко.

Відповідна інформація з'явилася на сайті телекомпанії. Після цього журналісти ТСН виступили проти її участі в шоу.

"Чоловік Марченко, Віктор Медведчук, неодноразово робив проросійські заяви, зокрема, нібито про те, що в Україні йде не зовнішня агресія, а громадянська війна. Подружжя жодного разу за роки війни не засудили російську агресію на Донбасі і анексію Криму", – йдеться в зверненні, яке підписало понад 50 журналістів.

Однак, протестна акція не вплинула на рішення керівництво мовника і на плани самої Марченко. Шоу вона все дно вестиме. "Друзі, не дивлячись ні на що, я вирішила взяти участь в новому сезоні

"Танців з зірками" на "1+1", – написала вона у себе в Instagram.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua