Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Українсько-польський діалог в московському контексті


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Спостерігаючи за українсько-польським діалогом щодо подій 70-річної давності – який особливо загострився після московської ліквідації під Смоленськом патріотичної верхівки польського суспільства в 2010 році

Спостерігаючи за українсько-польським діалогом щодо подій 70-річної давності – який особливо загострився після московської ліквідації під Смоленськом патріотичної верхівки польського суспільства в 2010 році, неможливо, як на мою скромну думку, не дивуватися, як усіма його учасниками ретельно при цьому виноситься за дужки даного діалогу контекст цих подій, разом з усіма відгалуженнями того московського контексту внутрі цих подій.

Цей помічений 17 років тому тільки найбільш передовими користувачами інтернету діалог відбувся в інтернеті в групі новин ukr.politics. І хоч його предметом були події ~70-річної давності на українській землі, однак актуальність його теми, і то а чи не усіх її аспектів, з того часу явно зросла, хоч наведені "фермером" цифри коректуються в бік зменшення навіть польською стороною.

Було: Браво! Чародеев! Date: 7 травня 2001 р. 21:57

"Farmers of Ukraine"

wrote in message news:9d1chh$1kg$1@main.apex.dp.ua...

> Від рук бандеровських структур – батальйонів "Нахтігаль", "Роланд",

> Української допоміжної поліції, т.зв. Української повстанської армії,

> полків дивізії "СС-Галичина", пали жертвами 120.000 мирних поляків, як

> мінімум 40000 українців, невстановлене число євреїв. Всіх їх замучили зі

> звіриною жорстокістю. [...]

Коли додати наведені "фермером" числа, то усього дістанемо 160тис. жертв. Це за період діяльності названих ним же бандерівських структур, приблизно 1943-1953, тобто за 10 років.

Голодомор 1946-1947 роки входять у той період. Якраз у ці роки на схід від Збруча ним було убито 1500000 українських селян. Майже в 10 раз більша цифра за майже в 10 раз менший період часу. Тобто інтенсивність смертей (коли так можна висловитися) була майже у 100 разів вищою. Цифра 1500000 узята з шкільного підручника.

Однак убивства на схід від Збруча чомусь не викликають такого великого обурення у шановного "фермера", як убивства на захід від цієї річечки. Більше того, він їх взагалі не помічає, хоч перекос смертей на схід бачимо просто таки величезний. У чому ж річ? Спробуємо трішки розібратися.

Десь нещодавно в одному із своїх дописів "фермер" писав, що його папка приймав участь у боротьбі проти бандерівців, а котрийсь з недалеких родичів навіть і загинув при цьому.

А скільки "фермерів" постраждало, я вже не кажу – загинуло при убиванні безборонних селян на схід від Збруча? Ви угадали, жодного. Тобто на сході "фермери" спокійно собі, з комфортом, без усякого ризику для здоров'я, убили жахливим за жорстокістю методом принаймні півтора мільйона українських селян, головним чином їхніх дітей.

Зовсім інше діло на заході було, на жаль для "фермерів". За добре відпрацьованою в 1933 році технологією вбивства, перш за все треба було організувати в кожному селі ячейки "своїх сільських", які вже добре знали, де що в кого лежить, де шукати, щоб забрати усе до зернини, до крихти. Але здавалось так добре відлагоджена система зазбоїла, застопорилась, забуксувала та й застрягла зовсім. І все через тих клятих бандерівців. Зі страху перед ними потенційні "свої сільські" не записувалися ніяк в ячейки. Голови сільрад не підписували людей на вивіз. І т.д. і т.п. А котрі таке починали робити, дуже скоро починали мати справу з бандерівцями. Словом, у той час, як на сході України "Farmers of Ukraine" збирали багаті врожаї трупів спухлих з голоду українців, а зерно, забране у них, гноїлося під посиленою охороною "фермерів" (вільних, як Farmers of Ukraine, чи невільних, як більшість), на заході бандерівці не давали цього робити. Шановний "фермер" недонапився української крові саме якраз на заході України. Хіба можливо коли таке пробачити бандерівцям? Звісно, ні. А на сході все в порядку, гляньте, як Farmers of Ukraine задоволені.

Зараз, прикриваючись шкурою убитого ними українського селянина, Farmers of Ukraine намагаються говорити від його імені, у той час як в усі боки з-за прикриття стирчать закривавлені московські ікла.

І Farmers of Ukraine тепер сподіваються, що, розділивши Україну, позбудуться духу тих, хто чомусь ну не хотіли тихесенько віддавати свої життя, а замість того брали та й сопротівлялися "фермерам", від чого ті "фермери" не тільки сильно нервувалися, а й навіть фізично бувало потерпали. Так от, позбувшись небезпечної бацили – ідеї опору вбивцям, можна буде собі з комфортом убивати українців, служа вєлікой московской ідєє, топтатися по їх людській гідності, заставляючи ховатися із своєю мовою по кутках, користуючись на людях тільки язиком.

Однак часи трохи помінялися. Захід і схід, деколи виглядає так, буквально міняються місцями. Наприклад, вперше довелось мені почути слова про те, що Україна повинна бути самостійною, що для мене було справжнім відкриттям у той час, це було на початку 80-х, від уродженця східної України, який кілька років провів у російській глубинці і жодного разу не бував на заході України. І дійшов до такого висновку він виключно за допомогою власного розуму та здорового глузду. І то в умовах, коли "фермерські" міркування у той час були не просто панівною ідеологією, а єдино доступною інформацією взагалі.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua