Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Д. Снєгирьов   ГІ Права Справа   провокація   бойовики   ЛНР   Станиця Луганська   ОБСЄ   розвідбат   Косарєв   МВС ЛНР   кумулятивний постріл

"Права Справа" зірвала провокацію бойовиків біля Станиці Луганської


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Своєчасна реалізація отриманої оперативної інформації наочно засвідчила той факт, що аналітичному відділу ГІ "Права Справа" вдалося зірвати оперативну гру російських кураторів з числа співробітників ФСБ РФ і їх місцевих посіпак з "МДБ ЛНР", яка мала на меті дискредитацію ЗСУ.

 ''Права Справа'' зірвала провокацію бойовиків біля Станиці Луганської
6 березня, напередодні розведення протиборчих сил, в районі населеного пункту Станиця Луганська бойовики здійснили передислокацію підрозділів окремого розвідувального батальйону "народної міліції ЛНР".

За повідомленнями джерел аналітичного відділу ГІ "Права Справа", наразі в місцях дислокації підрозділів розвідбату знаходиться командир батальйону – капітан Артур Косарєв.

Передислокація окремих підрозділів розвідувального батальйону відбувається на тлі заяв офіційного представника "народної міліції ЛНР" підполковника Марочко про активізацію роботи українських диверсійно-розвідувальних групп на лінії зіткнення. Свого часу Марочко заявляв про те, що в зону відповідальності 1 батальйону 14 бригади збройних сил України прибув підрозділ зі складу 8 полку спеціального призначення для проведення розвідувальних заходів уздовж лінії зіткнення.

Звертає на себе увагу той факт, що 6 березня, одночасно з передислокацією окремих підрозділів розвідувального батальйону бойовиків в район населенного пункту Станиця Луганська, командування "народної міліція ЛНР" оголосило про початок польових навчань мотострілкових підрозділів.

На полігоні народної міліції проходять заняття мотострілкових підрозділів, в ході яких відпрацьовуються різні тактичні завдання, такі, як ведення позиційної оборони, відбиття атаки і перехід до контратаки противника, – розповів підполковник Марочко.

6 березня аналітичний відділ ГІ "Права Справа" повідомив, що в районі населеного пункту Станиця Луганська під час моніторингу запланованого на 7 березня розведення протиборчих сторін, спецслужбами самопроголошеної "республіки" планується здійснення обстрілів місця перебування спостерігачів ОБСЄ із застосуванням стрілецької зброї і мінометів.

Примітно, що 7 березня так званий "Центр громадських зв'язків МВС ЛНР" фактично підтвердив інформацію ГІ "Права Справа", повідомивши про те, що вибухотехніки "МВС ЛНР" знищили реактивну гранату, випущену начебто з позицій ЗСУ по пункту пропуску в районі Станиці Луганській. За інформацією бойовиків, снаряд прилетів вночі з боку українських позицій.

Кумулятивний постріл (реактивного протитанкового гранатомета) РПГ-7 впав в 30 метрах від вагончика місії Міжнародного Комітету Червоного Хреста. Силами поліції, рятувальників і військових було організовано оточення. Робота пункту була припинена. Після огляду і документальної фіксації події було прийнято рішення про знищення гранати на місці методом підриву, – розповіли в "ЦГЗ МВС ЛНР".

За інформацією ГІ "Права Справа", заплановані спецслужбами самопроголошеної "ЛНР" провокації мали на меті звинуватити українську сторону у блокуванні процесу розведення сил на ділянці лінії зіткнення в районі Станиці Луганській. Своєчасна реалізація отриманої оперативної інформації наочно засвідчила той факт, що аналітичному відділу ГІ "Права Справа" вдалося зірвати оперативну гру російських кураторів з числа співробітників ФСБ РФ і їх місцевих посіпак з "МДБ ЛНР", яка мала на меті дискредитацію ЗСУ.

Д. Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua