Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
ЛНР керує Міноборони України?

ЛНР керує Міноборони України?

Віктор Тригуб | 15.09.2016 21:08

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Ситуація дика – три роки журналісти збирають і оприлюднюють факти агентурної співпраці офіційних осіб з МОУ, фактично ячейки ФСБ в Мінобороні, вже і натякаючи, і повідомляючи прямо про такий безлад, фактично акт державної зради – і ніякої реакції!

Невже це правда, що існують списки рашенської агентури з 70 шпигунів у СБУ і 114 в МОУ


ЛНР керує Міноборони України?
Терористи ЛНР святкують перемогу! Їх ставленик, за підтримки ячейки ФСБ, що практично відкрито діє в Міністерстві оборони України, знову очолив Національний військово-історичний музей України – головний музей МОУ!

Таваріщ камандір Таранець наскільки важливий для спецслужб Росії, що для його просування, прикриття і переобрання, засвітили цілий пласт ймовірних агентів впливу ФСБ: полковника Сергієнка з апарату МОУ, основних керівників НВІМУ, клуб "Красная звезда", керівництво гуманітарного блоку МОУ, аж до одного заступника Міноборони, видатного "історика", колишнього чоловіка кандидата у Президенти Ольги Богомолець – Шереметьєва. Вразило, що попри купу публікацій, заяв, звернень журналістів, ВІДКРИТО захищати і просувати таку мутну особу особисто почав зразковий укрпропагандон Ю.Бутусов, що відразу привернуло увагу допитливих до справжніх господарів сайту Цензор.нет і джерела фінансування тих спекулянтів на українському патріотизмі.

Виникло чимало питань до високопоставлених офіцерів СБУ, які показово не помічають нахабну проросійську діяльність перерахованих кадрів, що теж наштовхує на невеселі думки про їх роботу на Росію.

Нагадуємо, влітку 2013 року, оголошений зрадником України агент ФСБ, що був тоді Міністром оборони – Лєбєдєв, за поданням іншого зрадника України, нині аполченца Донбасу, що тоді очолював гуманітарний департамент МОУ, Алексея Селіванова (атамана фсбшного Верного казачества, яке і досі діє в Україні), свого часу заарештованого за держзраду СБУ, обміняного на двох офіцерів ЗСУ в ЛНР, де став як пишуть сепарські сайти – "старший оперуполномоченный по особо важным делам ОПДН МВД ЛНР, руководитель проекта по военно-патриотическому воспитанию детей и молодёжи", звільнили патріота полковника В.Карпова з посади директора музею, ретельно відібравши на його місце патріота рускай весни Таранця!

Аби переконатися у "видатних навиках", значному "науковому" рівню типа історика Таранця, варто почитати його безграмотну біографію, оприлюднену сайтом МОУ:

"ТАРАНЕЦЬ ВЛАДИСЛАВ ВОЛОДИМИРОВИЧ

Дата та місце народження: 18.08.1968у м. Суми.

Освіта:

Навчався в середній школі N5 м. Суми. Займався декільками видами спорту. Найбільших успіхівдосяг в біатлоні, був капітаном команди. В1980-1986 був членом ДЮСШ "Колос".

В 1986 році поступив до навчання в Саратовське вище військове авіаційне училище льотчиків, на спеціальність льотчик-інженер. В 1988 році за станом здоров'я був списаний з обліку ЗС СРСР.

nВ 1989 році поступив в Київський міжнародний університет цивільної авіації (Київський інститут інженерів цивільної авіації) по спеціальності інженер з організації перевезень та керування на транспорті. Спеціаліст з організації та керування.

В 2002 році отримав другу вищу освіту в Київському національному університеті імені ТарасаШевченка (Інститут міжнародних відносин).Магістр міжнародних економічних відносин.

Досвіт роботи:

Свою трудову діяльність почав у 1986 році авіаційним механіком по вертольотах та двигунах в Сумському учбовомуцентрі ДТСААФ.Після повернення з навчання в СВВАУЛ працював на декількох роботах, а саме:

керівник стаціонарної відеотеки Молодіжного центру"Об'єднаних молодіжних ініціатив" при Зарічному РК ЛКСМУ м. Суми;

завідувач стрільбищем ДЮСШ ССХІім. Докучаєва.

З 1996 року керуючий департаменту роздрібної торгівлі ЗАТ "ІміджУкраїна".

З 2005 року генеральний директор ЗАТ "ІміджУкраїна".

В 2003 році мною створено Молодіжну громадську організацію "Київський клуб "ЧервонаЗірка".

З грудня 2003 року до 2013 року Голова Правління Організації. На рахунку організації понад 100військово-патріотичних, військово-історичних та пошукових заходів. За свою громадську діяльність був відзначений багатьма відзнаками, зокрема:

МО України "За сприянняЗбройним Силам України";

ГШ ЗС України "За заслуги перед Збройними Силами України";

МВС України "За сприяння органам внутрішніх справ України";

МВС України "За професіоналізм в управлінні";

ДПС України "За співпрацю з органами Державноїподатковоїслужби";

ДПС України "15 роківДержавнійприкордоннійслужбіУкраїни";

відзнакою Кабінету Міністрів України;

відзнаками іноземних держав та громадських організацій.

З червня 2013 року виконував обов'язки начальника Національного військово-історичного музею України.

З 02 жовтня 2013 року наказом Міністра оборони України (зрадника Лебєдєва, за поданням екс-начальника Департаменту МОУ нині зрадника О.Селіванова, що воює з ЗСУ в лавах МВД ЛНР!) призначений директором Національного військово-історичного музею України. Де і працював по 22 серпня 2016 року.За час роботи був нагороджений відзнакою РНБО та неодноразово був відзначений грамотами Міністерства оборони України.

Сімейний стан: одружений. Судимостей не маю."

І ось знову цей неперевершений діяч музейної справи, спираючись на агентуру фсб, буде 5 років (!) виховувати бійців ЗСУ, більшість яких воюють в АТО, любові до України!

Цікаво, а зрадники Лєбєдєв і Селіванов з терористом Гіркіним, який дружить з клубом "Красная звезда" 20 (!) років, привітали новообраного дирехтора?

Взагалі, після таких публікацій повинен початися реальний контррозвідувальний процес і зачистка МОУ – http://museum-ukraine.org.ua/?p=8362 http://museum-ukraine.org.ua/?p=8314

Керівництво СБУ, ГУР, РНБО вважає це все зрадою чи перемогою? Хто відповість конкретно? Хто винен? Чому не почалися арешти – адже всі засвітилися!

Журнал "Музеї України" направив запити і посилання на наші публікації для вивчення і реагування керівництву МОУ (мовчать як партизани з ЛНР), СБУ – відписка, ГУР – відписка, РНБО – мовчать. Написаний відкритий лист Президенту України – тиша.

Очікуємо дієвої реакції від Першого заступника Голови ВРУ Ірини Геращенко і депутата Марії Матіос, які у 2013 нас підтримали запитами. Знаменита історія з молодою блондинкою, прийнятою Таранцем...

Листа направлено всім основним членам Комітету з питань національної безпеки і оборони ВРУ.

Ситуація дика – три роки журналісти збирають і оприлюднюють факти агентурної співпраці офіційних осіб з МОУ, фактично ячейки ФСБ в Мінобороні, вже і натякаючи, і повідомляючи прямо про такий безлад, фактично акт державної зради – і ніякої реакції!

Невже це правда, що існують списки рашенської агентури з 70 шпигунів у вищому ешелоні СБУ і 114 в керівництві МОУ? Пишуть таке у мережі, кажуть перехопили з нооскопа...

Якби подібна вата керувала якоюсь сільрадою на Донеччині, це можна було б зрозуміти.

Наявність таких кадрів в Міністерстві оборони країни, що воює з Росією – злочин!

Чекаємо рішучих дій! Вже наговорилися...

Віктор Тригуб, редактор журналу "Музеї України"


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua