Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Бойовики стягують сили на околиці Луганська – Гради, танки і піхоту


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Діяльність розвід груп ГІ "Права Справа" відбувається на тлі безпрецедентної за своїми масштабами анти диверсійної компанії, яку проводять співробітники "МГБ ЛНР".

Бойовики стягують сили на околиці Луганська – Гради, танки і піхоту
Бойовики так званої "ЛНР" продовжують активну передислокацію військових підрозділів та важкої бронетехніки по території тимчасово окупованих районів Луганської області.

Передислокація окремих підрозділів "Народної міліції" самопроголошеної ЛНР зафіксована в районі с. Металіст. За інформацією місцевих джерел аналітичного відділу ГІ "Права Справа" поблизу с. Металіст, в лісополосі, зафіксовано 4 БМ-21 "Град", 2 САУ, 3 танки,2 БТР і близько 120 бойовиків.

Передислокацію підрозділів "Народної міліції" та бронетехніки бойовиків зафіксовано в районі с. Веселеньке. За інформацією місцевих джерел аналітичного відділу ГІ "Права Справа" в цьому районі зафіксовано прибуття 3 БМП та автомобіля "Урал" з живою силою.

В тимчасово окупованому Луганську,на виїзді з міста, зафіксовано рух колони яка налічувала 12 автомобілів з живою силою бойовиків. Судячи з напрямку руху, йдеться про передислокацію підрозділів "Народної міліції" в район проведення батальйонно-тактичних навчань бойовиків ("Лутугинські табори").

Крім того, зафіксовано транспортування пошкодженої бронетехніки бойовиків в місця постійної дислокації, а саме: бази "Транспеле" в м. Луганськ.

Примітно,що діяльність розвід груп ГІ "Права Справа" відбувається на тлі безпрецедентної за своїми масштабами анти диверсійної компанії, яку проводять співробітники "МГБ ЛНР". Так, з 7 на 8 червня 2016 року, співробітниками "МГБ ЛНР" затримано 57 осіб. Приводом для затримання стало те, що останні нібито порушили режим комендантської години.

Як повідомлялося раніше, в рамках місячника боротьби з проукраїнським підпіллям співробітниками "МГБ ЛНР" затримано військовослужбовця "Народної міліції" та директора проекту міжнародної неурядової організації Оксану Микитенко.

Д.Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua