Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Підстав для занепокоєння немає: "Народна міліція" ЛНР визнала, що проводить військові навчання


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Примітно, що керівництво "Народної міліції" самопроголошеної "ЛНР" факт проведення батальйонно-тактичних навчань і передислокацію своїх підрозділів до лінії зіткнення,що є грубим порушенням мінських угод, пояснює начебто неодноразовими порушеннями умов перемир'я з боку ЗСУ.

Підстав для занепокоєння немає: ''Народна міліція'' ЛНР визнала, що проводить військові навчання
Керівництво "Народної міліції" самопроголошеної "ЛНР" змушене було підтвердити інформацію аналітичного відділу ГІ "Права Справа" про передислокацію важкої бронетехніки та живої сили і проведення планових батальйонно-тактичних навчань підрозділів 2-го армійського корпусу бойовиків.

Офіційний представник "Народної міліції" майор Андрій Марочко на брифінгу в Луганську заявив, що інтенсивне пересування військової техніки бойовиків по території тимчасово окупованих районів Луганської області пов'язано з плановими батальйонно-тактичними навчаннями так званої "Народної міліції" самопроголошеної "ЛНР". Він заспокоїв жителів окупованих районів Луганщини, зазначивши, що на його думку підстав для занепокоєння і хвилювань немає.

"У підрозділах "Народної міліції" наразі проходять планові заходи з бойової підготовки. Наші військовослужбовці відпрацьовують навчальні питання щодо приведення у вищі ступені бойової готовності", – повідомив майор Марочко.

Нагадаю,на початку червня аналітичний відділ ГІ " Права Справа" повідомив,що на території тимчасово окупованого Перевальського району і підконтрольного так званій "ЛНР" Алчевську проходять батальйонно-тактичні навчання бойовиків. За інформацією місцевих джерел аналітичного відділу ГІ "Права Справа" навчання будуть тривати до 12 червня.

Крім того,було повідомлено про ротацію підрозділів " Народної міліції" та передислокацію важкої бронетехніки в районі Станиці Луганської, Перевальського району та в районі селища міського типу Калинове Попаснянського району Луганської області.

Згідно мінських домовленостей підписаних учасниками Контактної групи по врегулюванню ситуації передбачається припинення вогню і відведення важких озброєнь від лінії зіткнення.

Примітно, що керівництво "Народної міліції" самопроголошеної "ЛНР" факт проведення батальйонно-тактичних навчань і передислокацію своїх підрозділів до лінії зіткнення,що є грубим порушенням мінських угод, пояснює начебто неодноразовими порушеннями умов перемир'я з боку ЗСУ.

Д.Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua