Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Бойовики ЛНР стягують сили до м.Попасна: женуть бронетехніку, "Гради" і САУ


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

За інформацією місцевих джерел аналітичного відділу ГІ "Права Справа" в районі Калинове, на південному напрямку, замасковані 2 РСЗВ "Град", 2 САУ та 3 зенітні установки.

Бойовики ЛНР стягують сили до м.Попасна: женуть бронетехніку, ''Гради'' і САУ
В районі селища міського типу Калинове Попаснянського району Луганської області проведено ротацію особового складу і передислокацію важкої бронетехніки бойовиків так званої "ЛНР".

Селище міського типу Калинове розташоване за 4 км від станції Теплогірськ (м Ірміно) та за 10 км від станції Стаханов (м Алмазна). Сусідні населені пункти: місто Первомайськ на півночі. На захід від селища проходить так звана лінія розмежування.

За інформацією місцевих джерел аналітичного відділу ГІ "Права Справа" в районі Калинове, на південному напрямку, замасковані 2 РСЗВ "Град", 2 САУ та 3 зенітні установки.

Крім того, в район смт. Калинове прибули 3 "Камаз" з паливно-мастильними матеріалами, 2 зенітні установки, 2 бтр та один "Урал" з живою силою.

За повідомленням ГУР Міноборони України 27 травня 2016 року у напрямку Первомайська переміщено 10 вантажних автомобілів з особовим складом "6-ого окремого мотострілецького полку" з місцем дислокації у Стаханові.

Д.Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua