Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Д.Снєгирьов   Г.Тука   В.Казаков   Г.Пригеба   Сєвєродонецьк   суд   поновлення на посаді мера   І.Слєсарьов

Чергова "деза" від Туки:суд поновив на посаді мера Сєвєродонецька


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Дивні речі, які останнім часом відбуваються в Луганській обласній військово-цивільній адміністрації, характеризуються всім відомим виразом видатного польського сатирика Єжи Лєца – про те, що він досяг дна, аж тут знизу постукали.

Чергова ''деза'' від Туки:суд поновив на посаді мера Сєвєродонецька
22 квітня на своїй сторінці у Facebook голова Луганської обласної ВЦА Г. Тука повідомив про те, что Сєвєродонецький міський суд повернув на посаду усуненого від влади мера Сєвєродонецька Валентина Казакова.

"Як я і обіцяв з першого дня Сєвєродонецькіх заколотніків, ми повернули в місто ЗАКОН! Отже, законного мера міста повернуто. Рішення сессій – скасовано.Наступній крок – покарання порушників Закону", – повідомив п. Тука.

Цікаво, що про рішення суду голова військово-цивільної адміністрації повідомляє з посиланням не на саме рішення, а на місцевий сайт SevDon.net. Це показовий момент. Якби очільник Луганської області Тука знайшов час не для дописів у Facebook, а для ознайомлення з рішенням суду,то знав би, що суд задовольнив позов частково. Суд визнав протиправним та скасував рішення міськради про дострокове припинення повноважень міського голови Казакова В.В.

В частині поновлення на посаді мера Казакова В. та негайного виконання рішення суду, суддя відмовив з тієї підстави, що на його думку, Казаков В.В. не звільнений з посади, оскільки відсутній запис про звільнення у трудовій книжці та останній не отримав наказ про звільнення. Тобто,про повернення в місто Закону і виконання своїх обіцянок, про що власне і поінформував громадськість п. Тука, говорити передчасно.

Саме рішення суду не витримує жодної критики, оскільки згідно до ч.11 ст.79 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" повноваження міського голови припиняються достроково, а відповідна особа звільняється з посади з дня прийняття відповідною радою рішення про дострокове припинення повноважень. Тобто з 16.02.2016 він звільнений, відсутність запису у трудовій книжці не має жодного значення. Ніякий наказ про звільнення в даному випадку не видається.

Такі дії судді є умисними, щоб не допустити негайне поновлення на посаді міського голови Казакова В.В.

"Був розіграний сценарій, що дозволяє нинішній владі в особі Пригеби ще місяць перебувати біля керма міста. Пригеба з метою піару хоче провести ряд заходів в місті на травневі свята. Суд необґрунтовано відмовив в негайному відновленні на посаді мера. Ми плануємо оскаржити рішення даного суду щодо відмови других позовних вимог. Буде подана апеляційна скарга, будемо вимагати її негайного розгляду", – прокоментував рішення суду адвокат Казакова Ігор Слєсарьов.

Примітно,що це далеко не перше повідомлення у Facebook голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації п. Туки, яке не відповідає дійсності. Так, 23 грудня 2015 року і 2 квітня 2016 року на своїй сторінці в Facebook Георгій Тука повідомив про загострення ситуації в Попаснянському районі Луганської області та обстрілах бойовиками позицій ЗСУ з використанням систем РЗВ "Град".

У прес-центрі штабу АТО цю інформацію не підтвердили оскільки, як запевнив по телефону речник прес-центру АТО Віктор Шубець, у них даних про обстріли з "Градів" в тому районі немає.

http://press-centr.com/.../15803_Strilyali-z-Hradiv-chi-ni-In...

Втім, не варто дивуватися, якщо джерелом інформації для п. Туки є місцевий сайт. Сподіваюся,що наступна інформація від Г. Туки буде з посиланням на більш перевірене та компетентне джерело. Наприклад, прибиральниця ЛОВЦА тітка Дуся може дати Тукє не лише "перевірену" інформацію, але й пораду у питаннях забезпечення життєдіяльності звільнених районів Луганської області.

Дивні речі, які останнім часом відбуваються в Луганській обласній військово-цивільній адміністрації, характеризуються всім відомим виразом видатного польського сатирика Єжи Лєца – про те, що він досяг дна, аж тут знизу постукали.

Д.Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua