Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

У ЛНР набирає обертів протистояння між "козацькими" формуваннями і Плотницьким.


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Примітно, що паралельно з процесами "розірвання договорів оренди приміщень",які відбуваються в м.Первомайськ, поблизу м.Алчевськ розпочалися батальйонно-тактичні навчання бойовиків місце і час проведення яких співпали з намірами керівництва самопроголошеної республіки провести силову акцію щодо розформування бригади"Призрак" імені Олексія Мозгового

У ЛНР набирає обертів протистояння між ''козацькими'' формуваннями і Плотницьким.
За інформацією аналітичного відділу ГІ "Права Справа" в м. Первомайськ військові підрозділи, які підпорядковані очільнику самопроголошеної "ЛНР" Плотницькому роззброїли підрозділ місцевих "козаків, який базувався в адміністративній будівлі ДП "Первомайськвугілля".

За інформацією з місця подій в операції по нейтралізації місцевих "козаків" приймали участь російські військові, які мають безпосереднє відношення до ГРУ ГШ ЗС РФ.

Як повідомлялося раніше, Плотницький видав розпорядження, в якому заборонив директорам будинків культури та інших установ, придатних для проведення масових зібрань, надавати приміщення т. зв. "козацьким" формуванням і об'єднанням. Керівникам об'єктів комунальної власності дано вказівку розірвати всі договори оренди приміщень з представниками "козацьких" формувань.

Примітно, що паралельно з процесами "розірвання договорів оренди приміщень",які відбуваються в м.Первомайськ, поблизу м.Алчевськ розпочалися батальйонно-тактичні навчання бойовиків місце і час проведення яких співпали з намірами керівництва самопроголошеної республіки провести силову акцію щодо розформування бригади"Призрак" імені Олексія Мозгового.

Весь особовий склад бригади "Призрак", згідно рішення військового керівництва "ЛНР", повинен перейти в різні військові підрозділи т.зв. "народної міліції ЛНР"

У соціальних мережах бойовики "Призрак" розповідають про те, що "ніякого переформування, швидше за все, не буде: ми розійдемося по будинках у повному складі".

Д.Снєгирьов


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua