Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Чернівці   вибори   мер   Каспрук

Вибори в Чернівцях: народний мер і жодної народної партії

буковинець | 1.10.2015 16:29

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Цьогорічні вибори очима пересічних чернівчан виглядають так – є гідна кандидатура на міського голову і немає жодної партії, яка б заслуговувала на довіру та підтримку виборців.

Вибори в Чернівцях: народний мер і жодної народної партії
Цьогорічні вибори очима пересічних чернівчан виглядають так – є гідна кандидатура на міського голову і немає жодної партії, яка б заслуговувала на довіру та підтримку виборців.

Народним мером по праву вважають Олексія Каспрука, адже під час парламентських виборів він свідомо відмовився стати народним депутатом і прийняв рішення залишитися мером Чернівців. За роки головування сумлінно виконував роботу – місто оновлюється, дороги та тротуари ремонтуються, і це неможливо не запримітити. І, що найважливіше, – добре і уважно ставився до чернівчан.

З партіями ситуація виглядає зовсім інакше. До прикладу, жителі Садгори чудово знають працю і відданість Буреги, але проголосувати за партію, яка його висунула кандидатом, рука не підніметься: ПРіБЮТ, газ по 450 доларів та візит лідера до ворожки з-за зниклого корабля, що Святе Письмо категорично засуджує. Амнезії виборців не буде навіть від очікуваної ейфорії піару на тарифах.

Солідарність пересічні громадяни побачили на білл-бордах міста. Гасла цікаві, але здебільшого стосуються загальнодержавної політики. Якимчук можливо і виграла б вибори, якби не брав участі Каспрук. Електорат колишнього міського голови підтримує нинішнього мера, і опонентам потрібно щось надзвичайне зробити для чернівчан, щоб заслужити прихильність саме цих виборців.

Фактично в кожному списку партій є кілька моральних авторитетів, але весь список вкупі з дітьми колишніх регіоналів та мистцями конвертного права викликає здебільшого відразу і небажання голосувати, що спонукує серйозно замислитись про створення до наступних виборів місцевої партії, що мала б таку ж підтримку пересічних чернівчан, як і мер міста, і право називатися народною.

Микола Гунько

юрист, громадський діяч

засновник громадського руху "Чернівці за здоровий спосіб життя"


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua