Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Головна турбота Москви на українському TV


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Головна турбота Москви на українському TV, це щоб українського TV не було

Головна турбота Москви на українському TV
Вона, ця турбота, дуже проста і легка для розуміння. Головна турбота Москви на українському TV, це щоб українського TV не було. Щоб справді українського телебачення не було, ось головний предмет московської турботи тут, на українській землі.

Для успішної реалізації задач цієї турботи існує багато різноманітних московських злочинних засобів. Назвемо деякі з них – не намагаючись претендувати на повноту цього переліку, адже крім згаданих далі способів ліквідації українського телебачення, московські холопи застосовують безліч інших способів, які усі годяться для деукраїнізації українських телеканалів.

Вони, ці стандартні московські способи, годяться для цього точно так само, як подібні до них, чи вони ж, годяться для того, щоб хтось не знав правди. Усі способи введення в оману перелічити неможливо – кількість різновидів відхилень від правди безмежна, на відміну від неї одної, і тому професійні московські брехуни для заглушення одної єдиної прикрої для них правди частенько брешуть багато брехонь одночасно. Для простенької ілюстрації брехливої московської пурги згадаймо наприклад розмаїття московських версій загибелі малайзійського лайнера над Донбасом.

Але визначимо спершу, що таке справді українське телебачення. Для цього визначення не треба надто напружуватись, щоб його придумати – всі країни навколо України мають стандартне своє угорське, польське, латиське, естонське, словацьке, литовське, румунське, російське і так далі телебачення.

Суть такого свого для країни телебачення полягає в тому, що при перегляді його програм нема потреби знати жодної з чужих для даного народу мов. В Угорщині достатньо знати угорську мову, в Росії – російську, в Естонії – естонську, і так далі для практично усіх хоч трохи гідних народів світу.

Тому щоб постійно, щодня демонструвати українцям різного роду речі типу приниження українського народу, приниження української держави, що в українського народу гідності нема, що українська мова не потрібна, що лизоблюдна українська держава зайва, хоч і досі дуже запобіглива перед московською бандою убивць, і так далі – московським холуям на українській землі достатньо зробити так, щоб українці не мали змоги дивитись "українське" телебачення, не знаючи російської мови.

Для цього усі скільки-небудь привабливі передачі на українських загальнонаціональних каналах переводяться – вже давно переведені – на російську мову, а в решту передачах застосовується двомовність. В усіх же діалогах – видно такі умови участі в "українських" телепрограмах, які не з самого початку ведуться тільки російською мовою – при першому ж слові когось російською практично усі само собою починають говорити російською.

В більшості ж випадків, коли української мови уникнути наразі не виходить, холопські українські телеканали прикладають усі зусилля для того, щоб будь-як принизити, чи спотворити, чи спримітизувати величезне багатство української мови. Для цього їхні московські хазяї (ну не самі ж холопи) придумують для них різноманітні методи, головний із засобів для яких, це запрошення на роботу на українське телебачення якомога більше безграмотних, інтелектуально неповноцінних російськомовних людей, які або взагалі не здатні оволодіти українською мовою, і тому ведуть передачі російською, або трохи володіють українською як чужою мовою – і відповідно її використовують, в кращому разі з дуже обмеженою грамотністю, демонструючи Україні таким примітивним чином непотрібність української мови.

Окрім конкретних дій для нищення української мови на українському телебаченні, існує – хоч і постійно змінне, оскільки одна брехня довго існувати не може – так би мовити "ідеологічне" обгрунтування для ліквідації всього українського на українському телебаченні. Для цього використовується різноманітна брехлива аргументація – така сама різноманітна, яка тільки може бути різноманітною брехня навколо правди. Останнім часом це наприклад просто таки ідіотська брехня про те, що наявність в Україні хоч одного справді українського загальнонаціонального телеканалу ображатиме почуття російськомовних громадян України.

Не беруся оцінювати виконавські ролі, які відіграють в цьому абсолютно протиприродному, відсутньому в будь-якій з країн світу, геноцидно зловорожому до українського народу процесі винищення української мови на українському телебаченні, ті чи інші причетні українські установи, органи, організації та інституції й окремі люди. Про очевидність керівної ролі в цьому процесі установ, органів, організацій та інституцій московської банди убивць, збагачених кількасотрічним досвідом русифікації, не варто і згадувати, чи не так. Але в прямій причетності до нього Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення навряд чи може бути навіть і найменший сумнів:

"Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення є конституційним, постійно діючим колегіальним органом, метою діяльності якого є нагляд за дотриманням законів України у сфері телерадіомовлення, а також здійснення регуляторних повноважень щодо аудіовізуальних ЗМІ. [...]" http://www.nrada.gov.ua/ua/natsionalnarada.html

Члени Національної ради:

АРТЕМЕНКО Юрій Анатолійович (Голова Національної ради),

ГЕРАСИМ'ЮК Ольга Володимирівна (Перший заступник голови Національної ради,

ШВЕРК Григорій Аронович (Заступник голови Національної ради),

КОТЕНКО Катерина Сергіївна (Відповідальний секретар Національної ради),

ІЛЬЯШЕНКО Олександр Борисович (Член Національної ради),

СЕВРЮКОВ Владислав Володимирович (Член Національної ради),

ЧЕРНИШ Олег Миколайович (Член Національної ради)

Було: http://zaxid.net/news/showNews.do?dvomovnist_yak_hvoroba&objectId=1357078

Двомовність як хвороба

Професор Колумбійського університету називає українську мовну ситуацію "мовною шизофренією"

[...] нас десятиліттями поділяє масова, інституціялізована, узаконена й підтримувана олігархічною "українською державою" дискримінація величезної більшости українців за мовною ознакою. Демократичну, вільну европейську Україну годі збудувати на несправедливості, дискримінації і фіктивній свідомості, яку нам насаджують. Це дуже добре знають в Кремлі і, подібно, не знають чи ж не хочуть знати на Печерських пагорбах Києва.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua