Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Післямова до "Шустер LIVE" від 20 березня


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

- або а хто там? – за наставленими на всіх навколо кривавими вилами московського антагоністичного психодуалізму

Післямова до ''Шустер LIVE'' від 20 березня
В процесі дискусії в студії "Шустер Live" (20 березня) згадувалося про бажання людей миру. І мною на фейсбук-сторінці студії було внесене зауваження: "Щодо бажання миру: всі три голодомори, учинені московською бандою убивць на українській землі, 1946-47, 1932-34, 1921-23 – всі відбулись в цілком і повністю мирний час. Під повним московським контролем."

Побачивши це зауваження, якась раніше мені невідома Larissa Chase відповіла: "А вам известно, что русские люди точно также умирали от того же самого голода и проводился он без разделения по национальному признаку? Уже тошнит слышать о том, что только на украине эта беда была. Не искажайте историю, Тупое невежество украинцев зашкаливает."

Відбулася дискусія, її можна переглянути тут: https://www.facebook.com/shusterlive/posts/10152758074521009?notif_t=like.

В процесі дискусії Larissa Chase довела усім присутнім до відома, що в українському інфопросторі порядкують американські маріонетки; що ганебні плями є не тільки в історії СССР, але й в історії Канади; що мільйони українців – зомбі, продукт остервенілої пропаганди; що англосакси ніколи не будуть українцям братами, як були росіяни, і що українці плюнули в корито, із якого хлебтали, и хлебтали непогано; що такого жаху, який переживає наша роздерта і корумпована "парашами и коломойшами" країна, вона ніколи ще не переживала; що вона, Larissa Chase, сподівається, що Росія не простить нам зради і тої жовчі, яку ми не перестаємо вивергати на Росію; що Путін, після всієї гидоти, на яку здатне тільки укр. бидло навіть в вищих ешелонах влади (де одні недоумки), він хоче допомогти Україні стати на ноги – і що з ума зійти, який Путин чудовий, і що таким чудовим його починає бачити захід і америка, особливо після фільму про Крим.

Для повноти уяви про вигрібну яму московського інфолайна щодо України і українців, з якої московська інфоканалізація заливає як виявляється не тільки Росію, але цілий світ, наведемо інші каналізовані цією людиною на сторінку фейсбуку "Шустер Live" деякі його шматки.

Зокрема Larissa Chase повідомляє, що люди, які на українській землі висловлюють захоплення Путиним та московськими діями щодо україни [не України, а україни], це розумні і сміливі люди; що україна дуже хвора, і схоже невиліковно; що від всіх українців ісходить одна злоба, жадібність, жорстокість, нелюдськість і звинувачення Росії в усіх бідах; що українцям слід глянути на себе і визнати свою вину; що крах, кінець україни неминучий, це тільки питання часу і що руйнується вона зсередини; що вона бачить всю картину глобально і що ми тут в україні тільки розмінна монета в спробі америки [не Америки, а америки] домінувати в світі. І що їй навіть не шкода нас, які так міркують і яке щастя, що її уже ніщо не повязує з фашистською україною.

А що україну вона пише з маленької букви, то це тому, що україна – це шлюха, яка продалась америці з "патрахами" і що вона ненавидить те, у що ця країна та її люди перетворились. І що українців їй не шкода, бо вони мають те, на що заслуговують, і що правителів вони вибрали таких, які знищують країну. І що бандерівці убивали українських немовлят, розмазуючи їх по стіні будинків. А сила Росії в тому, що за нею правда.

Крім того, Larissa Chase повідомила нам, що ангосакси, в европі [не в Европі] і тут в Канаді [Канада ж – з великої букви], – просто зовсім інші люди, це інша культура, в яку вона вписалася. А те, що ми, українці, жебраки, корумповані, злодійкуваті, їм [европі] не потрібні в їх союзі, то це вони [европа] по всякому нам дають знати. І мають вони нас за бидло. І все, що їм від нас буде треба, то це наша дешева робоча сила і наші благодатні чорноземи для вирощування гмо. НІХТО ні Канаді, ні в америці вже давно навіть і не згадує про україну. І що вона, Larissa Chase, рада за Росію, яка встала з колін і доводить усьому світові, що з нею треба рахуватися, а дядя Сем їй не указ. І що, на щастя, прозріває европа, яка теж не хоче бути під чоботом америки.

В результаті дискусії Larissa Chase зрештою зробила висновок: "А вам похоже нечего сказать, кроме того, что вы львовский бандерлог. Я вас вставлю в спэм, чтобы не получать бред шизофреника фашиста."

"Брєд шизофрєніка фашиста", на думку Larissa Chase, це зокрема згадка про те, що московська банда убивць, в процесі голодоморного убивства українського народу 1932-34, на місце убитих українців, в _повністю_ винищені голодом українські села півдня та сходу України, а їх було принаймні сотні, завезла селян з російської "глубінки", яких, зауважимо, голодоморні смерті ніяк не зачепили, хоч Larissa Chase тут намагається запевняти, що голодомор проводився без поділу за національною ознакою.

А також, само собою, "Брєд шизофрєніка фашиста" – це висновки, що московська банда убивць зовсім не є російським, чи якимось іншим народом, а що це – організоване злочинне утворення, більше від усіх в світовій історії відомих злочинних утворень, і яке здавна володіє такими технологіями та засобами, які дають йому змогу так висмикувати людей з народів, щоб робити з тих людей безрідних покидьків невідомих народів на прислужуванні в московській банді убивць, головним чином шляхом розриву пов'язаності їх дій з людською мораллю, що і забезпечує московській банді убивць неперервну спадкоємність протягом десятків і сотень років. Безрідних, це тут значить без рідного народу, тобто без національної належності, і це найперша неодмінна та обов'язкова умова належності до московської банди убивць.

Чи згадка про те, що український народ з початку 20-го сторіччя, через його планомірне винищення усіма доступними московській банді убивць засобами, практично не змінив своєї чисельності, чи зменшив її – тоді як інші народи навколо збільшилися з того часу вдвічі чи втричі, у тому числі російський народ. Ці, та інші подібні елементарні факти гігантської злочинної діяльності московської банди убивць на українській землі, усі московські холопи мусять називати "бред шизофреника фашиста".

Отже людина, яка сама ж звернулася, щоб розпочати дискусію, закінчила свою участь в ній – після того, як її зусилля розпочати дискусію були підтримані, словами: "Я вас вставлю в спэм, чтобы не получать бред шизофреника фашиста". Це нібито хтось набридливо до неї чіпляється, і вона дуже хоче показати, що й надалі бачить небезпеку продовження того чіпляння проти її волі.

Але розглянемо конкретніше даного представника мас московських холопів, оскільки з відкритістю його діяльності на прислужуванні в московської банди убивць тісно пов'язаний один, може не надто новий, але досить таки наочний момент. А саме що це ще одне, і то дуже промовисте підтвердження того вже давно встановленого, цікавого далеко не тільки мешканцям американського континенту факту, що вже багато років активно діє потужний канал масової міграції на американський континент московських людей без ознак людської моралі, наповнених ненавистю і брехнею.

І ці люди без ампутованої в філіях московської банди убивць на теренах екс-СССР моралі, після прибуття на американський континент аж ніяк не почувають себе самотніми. На них там є кому чекати, підтримувати і сприяти подальшому розвитку специфічних рис московських посіпак. Іншими словами кажучи, на американській землі існують дуже активно діючі спільноти московських холуїв, і нема жодної, навіть і найменшої підстави сподіватися на те, що задачі, які вони ставлять перед собою там, якось по суті відрізняються від задач, які московська банда убивць вже реалізувала на українській землі в 1946-47, 1932-34, 1921-23 роках.

Народилась і виросла Larissa Chase, судячи з її фейсбук-сторінки, тобто стала дорослою людиною, в Україні (в Коломиї), навчалася в Київському національному лінгвістичному університеті, після чого знайшла своє щастя в англо-саксонській Канаді.

Однак факти власної долі зовсім не заважають цій людині, цілком всупереч свому особистому, досить таки однозначному досвіду, радити українцям: "вы славяне, как и русские. Поверьте мне! НИКОГДА англо-саксы не будут вам братьями, каковыми вы БЫЛИ с русским и белорусским народами. Увы, вы плюнули в корыто, из которого хлебали, и хлебали неплохо".

Гігантські московські голодоморні убивства українського народу, на думку Larissa Chase, аж ніяк не перешкоджали цьому "нєплохому хлєбанію".

Отже сама Larissa Chase, одночасно з своїми визначеннями стосовно України, на зразок: "украину я пишу с маленькой буквы только потому, что эта страна шлюха, продавшаяся америке с потрахами, не владеющая уже ситуацией и целиком зависит от воли и желания Вашингтона", сама особисто, не немовлям, а вже цілком сформованою людиною, виїхала з України зовсім не в Росію, а цілком навпаки, в Канаду. І там, як це не дивно (слово "Америка", зауважимо, як і слово "Україна", Larissa Chase пише з маленької букви), дуже добре себе почуває: "Я очень хорошо вписалась в этот мир", і навіть й гадки не має навіть і думати виїжджати звідти до, за її словами, "великую Россию".

Як бачимо, говорити на словах іншим одне, а реально на ділі чинити щодо себе самої рідненької абсолютно протилежне, це просто залізне, безсумнівне правило для даної людини.

Сьогодні ця Larissa Chase, є "teacher at Calgary Catholic School District". Тут слід було б поставити знак оклику, з огляду на суперечність між з одного боку московським "мисленням" в голові Larissa Chase, і з іншого – справжнім московським ставленням до геть усього з словом Catholic в назві.

Бідолашні діти at Calgary Catholic School District, слід додати, не хочу навіть й уявляти, і чого ж їх там тільки може научати така наповнена московською злобою, ненавистю і брехнею людина. Як вона учить діток, керуючись подібною "мораллю".

І Larissa Chase аж ніяк не виняток, жодним чином. Зовсім навпаки, вона – це правило. Кожен, хто хоч трішки цікавиться, легко може навести десятки, чи сотні аналогічних прикладів, коли життєва практика просто таки здавалося б найупоротіших московських "патріотів" за кордонами Росії, прямо суперечить їхнім же словам про їхню шалену ненависть до західного світу, і вони ну нізащо не бажають навіть і думати переїжджати в Росію, і то навіть з таких з їхніх слів ненависних їм країн, як Україна, не кажучи вже про Латвію, Естонію й Литву.

Це навіть коли мовчати про те, що ріднесенькі діточки а чи не усіх московських скільки-небудь помітних посадових персон, а чи не усі вчаться, після чого живуть там, на страшному чужому ворожому Заході, в будь-якій з країн, куди їм вдалося пролізти. Розглядаючи повернення в "вєлікую" Росію, як а чи не найстрашніше покарання. Як і Larissa Chase, слід додати.

В Канаду ж, Німеччину, Нідерланди, Англію, США – це безперечно дааа, це воно дуже, дуже і дуже хоца. І таке можна сказати щодо практично кожного московського холопа, холуя і посіпаки, які постійно, не перестаючи, прямо таки сифонять всюди навколо почерпнутою ними з кругом в світі доступної московської інфоканалізації ненавистю, злобою та брехнею до цих же країн, в яких брехливі покидьки навідомих народів підло живуть. Живуть, зауважимо, в оточенні чудових людей, прекрасним ставленням яких до своєї підлої персони покидьки охоче користуються, але при тому не упускають жодної нагоди, щоб поза очі оголосити цих же самих, чи таких же самих людей нацистами, фашистами, вашингтонськими шлюхами та іншими словами, на які тільки здатна уява цих виплодків московської інфоканалізації.

Звичайно що коли їхні вислови з великою імовірністю можуть потрапити до тих людей, в доброму ставленні від яких дводушний московський холоп купається умліває, він намагається якось прикритись, для зручності подальшого користування добрим ставленням нормальних людей. Ось така до смішного недолуга спроба прикриття свого паскудства від Larissa Chase, яка всюди в інших місцях використовує поняття "англо-сакси" у вкрай негативному контексті: "Анго-саксы,в европе и здесь, – просто совершенно другие люди, это другая культура, в которую я вписалась".

Здавалося б, раз ти рвешся поїхати туди на відпочинок, навчати там своїх дітей, користуватися створеними там речами, зрештою жити там, то значить логічно буде казати, що там добре? але ні. Московська логіка навиворіт, спеціальна для підневільних мешканців московської інфоканалізації, рабів московської банди убивць – від тих людей, які їздять на Захід на відпочинок, навчають там своїх дітей, користуються створеними там речами, тримають там свої, тобто вкрадені в російського народу гроші, зрештою самі (як наприклад Larissa Chase) живуть там – каже: "ні". Там жахи, там бездуховність! Краще умріть, але так, як там, не живіть.

Отже, як це нам незаперечно демонструє навколишня дійсність, реальні дії таких людей щодо себе самих – і їхні дії щодо нормальних людей, вчинки яких залежать від людської моралі, обумовлені в московських холопів цілком протилежними наборами уявлень. Щодо себе правдивими, а щодо інших ні. І ці два абсолютно протилежні уявлення, ці два протилежні світи, які охоплюють одну і ту ж саму людину, вони, якимсь здавалося б неймовірним з точки зору нормальної людини чином, прекрасно уживаються в такому окремо взятому, збоку дивлячись на осатанілі слова такої людини, в здавалося б ущерть наповненому московським інфолайном черепку. Назвемо це стандартне московське явище "московським антагоністичним психодуалізмом".

Але це на жаль далеко не якась психічна аномалія, яка наприклад заставляє людину городити подвір'я глухими двометровими мурами – замість прозорої сітки, чи якоїсь ажурної огорожі, чи якихсь наприклад штахетів, крізь які з вулиці всім все на подвір'ї видно. Хоч не доводиться сумніватися, що ті, чи інші побутові здавна заведені особливості можуть якщо не сприяти, то перешкоджати, більшою чи меншою мірою тим чи іншим психічним негараздам.

Це просто відсутність в людині людської моралі. Не в розумінні відсутності знання про людську мораль, ні, така людина про людську мораль дуже добре все знає, як і про її значення для нормальних людей. Відсутність в людині людської моралі, це відсутність повязаності дій такої людини з людською мораллю. Знання ж про мораль таким людям конче потрібні для її експлуатації, в процесі злочинної маніпуляції нормальними людьми. А для чого аморальним покидькам невідомих народів на прислужуванні в московській банді убивць маніпулювати нормальними людьми, зрозуміти не дуже важко – перш за все для використання нормальних людей в якості якісного гарматного м'яса. Згадаємо наприклад історію обгорілого в російському танку на українській землі десь в районі Дебальцево бурята, російського солдата срочної служби.

Щоб нормальний бурятський хлопець, який собі навіть і в кошмарному сні не припускає можливість існування в природі чогось на зразок "московського антагоністичного психодуалізму", сам, за власною волею надавав себе московській банді убивць в якості гарматного м'яса на українській землі, підставляючи своє Богом дане життя в вогняному пеклі і горів там в ньому заживо добровільно, аж ніяк не можна обійтися без того, щоб той хлопець думав, ніби він мусить робити таке за праве діло. Нема кращої мотивації для нормальної людини, аніж боротьба за праве діло: "знаю, что за правое дело боролся. [...] А то, что меня... что по сути нельзя срочников сюда везти. Вообще нельзя было. Тем не менее, я поехал все равно. С чувством... не долга, а справедливости. Здесь я насмотрелся на то, как убивают. Бесчинствуют. Тоже чувство справедливости."

Не може звісно навіть і припустити вихований в простій родині на нормальних людських моральних цінностях бурят, що це насправді в навушниках зовсім ніякий не злісний фашист укроп хунтний, а просто трішки спотворений голос добре навченого давньої традиційної стандартної московської підлості власного політрука з сусідного танку, якому не треба вишукувати, де, коли і як треба перехвачувати радіохвилю, і що саме казати, щоб у молодого бурятського хлопця безвідмовно виникла мотивація справедливості: "Когда мы в танках едем, иногда радиоволну нашу перехватывают укропы. Я точно помню там голос мужчины: "Слушайте внимательно, московские, питерские, ростовские выродки. Мы вас всех убьем. Сначала убьем вас, ваших жен, детей, доберемся до ваших родителей. Мы фашисты. Мы не перед чем не остановимся. Будем вас убивать, как наши братья-чеченцы, отрубать вам головы. Запомните это. Отправим вас домой в цинковых гробах, по кусочкам"."

Зайво коментувати той "голос мужчини", чи не так. Кожному, хто хоч трішки знайомий з реаліями протистояння українського народу московській інвазії, здалля видно, що жодній людині, якій не байдужа доля українського народу, ніколи навіть і в голову не зможуть прийти ні ці наведені вище, ні хоч трохи подібні до них інші слова.

...Хоч більшість головних висновків щодо московських холуїв на американській землі зроблені вже давно, зокрема найголовніший, щодо остаточного предмету їхньої смертельної ненависті, присутнього як в Україні, так і на Американському континенті, див. "Минуле України, майбутнє Америки" в книзі "Українська політологія або Атдадім Львов Палякам", однак коли є можливість щось трішки, на фактичному матеріалі, додати до раніше дослідженого, зокрема щодо покидьків невідомих народів на американському континенті на прислужуванні у московської банди убивць, то це може тільки сприяти подальшому очищенню навколишнього інформаційного простору від зловонних викидів московської інфоканалізації та проясненню розуміння тої дуже значимої для безпеки – далеко не тільки українського народу – частини нашої реальної дійсності, яку творить нам московська банда убивць, прикриваючись чим далі, тим більш підлою, відвертою та нахабною брехнею.

Література

1. Минуле України, майбутнє Америки, в кн. "Українська політологія або Атдадім Львов Палякам"

UPolitology.pdf

https://drive.google.com/open?id=0B-gWbuz5e6alS2h3NUtha0xHVVE&authuser=0

UPolitology.epub

https://drive.google.com/open?id=0B-gWbuz5e6alT0xMOTJKUFNEMzA&authuser=0

російський переклад:

UPolitologyR.pdf

https://drive.google.com/open?id=0B-gWbuz5e6alcm9uYUJrQkhvRWs&authuser=0

UPolitologyR.epub

https://drive.google.com/open?id=0B-gWbuz5e6alMDdqUWRReHRZaGM&authuser=0

2. "Мы все знали, на что идем и что может быть" (Интервью с российским танкистом, который вместе со своим батальоном был командирован сражаться за Дебальцево) http://www.novayagazeta.ru/society/67490.html


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua