Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Лікбез для Ляшка


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

Завдяки кому московська пропаганда бере гору над нашою правдивою інформацією і що з цим робити?

Лікбез для Ляшка
Коли Шустер в своїй програмі "Шустер Live" від 2015.02.13 дав слово (по скайпу) якомусь московському холопу Шевченку, зазделегідь при чому попередивши про це аудиторію, то стало цікаво, яким чином дійові особи передачі, її спікаючі учасники, розправляться з цим носієм московського інфолайна.

Яке ж було розчарування, коли вислухавши, майже до кінця, спіч даної путінської моськи, аудиторія передачі, замість спокійно розкласти брехню московського покидька по поличках фейк-шафи, для публічної її демонстрації, розгублено мовчала, аж поки Ляшко не вивалив безформну аморфну купу запитань, почавши з претензії до прізвища опонента. Просто разюче безпорадна помилка зеленого початківця, зауважимо, яка дала змогу тому Шевченку одразу, і цілком логічно та законно перевести мову на хамську особистість Ляшка. Ляшко не знайшов після цього кращого аргументу, аніж оголосити, що тут порушення закону і слід негайно відключити московського спікера. Дивлячись на таку фактично здачу поля без бою з боку Ляшка, Шустер оголосив рекламну паузу.

Після рекламної паузи Ляшко з притаманним йому жаром поучив Шустера, що не можна ні в якому разі пускати в передачу московську пропаганду – мотивуючи не тим, що він не здатний на гідну відповідь, а тим, що та пропаганда ну настільки жахливо результативна, що аж його власна рідна сестра Вікторія, її наслухавшись, зараз, в цей час, воює зі зброєю в руках в строях Лугандонії.

Одним з найголовніших результатів, як для моєї скромної особи, цього цікавого повчального наочного та наглядного інциденту, стала зрозумілість раніше мені ну дуже незрозумілої природи численних на слуху заяв про те, що московська пропаганда бере гору над нашою правдивою інформацією.

Ця природа має давно відому назву: БЕЗГРАМОТНІСТЬ. Безграмотність, і в результаті безсилість та неспроможність, а також страх перед потоками московського брехливого інфолайна.

А тим часом – не десь далеко, а зовсім близенько тут в інтернеті – існує як початкова, так і середня й вища школа, в якій, при бажанні звісно, можна самостійно, без проблем і за короткий час, засвоїти безпрограшну методику розмов про правду навколишньої дійсності, з покидьками невідомих народів (за нацналежністю), московськими холуями (за функціональним призначенням).

Для цієї науки треба зайти на сторінку "Привселюдне листування в Інтернеті з навколополітичних питань" olexlviv.tripod.com і почитати на ній, з будь-якого місця, "Діалоги". Або завантажити весь текстовий файл діалогів plvi.zip (https://docs.google.com/open?id=0B-gWbuz5e6alYzhhODBmYTMtODg0OS00NDE3LThmODctMjQ0NzM1NzA0ZTJk), роззіпувати його і локально засвоювати прості та ефективні правила ведення діалогу з брехливими покидьками, перевірені більше ніж десятьма роками інтенсивної практики.

...Шустер схоже так перелякався, насправді, від цього наїзду, що аж бідолаха, з огляду очевидно на значну на сьогодні політичну вагу Ляшка, в кінці передачі висловив сумнів в тому, чи вийде ще раз його передача.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua