Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Борг Поету


3
Рейтинг
3


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
0

Як понесе з України
У синєє море
Кров ворожу... отойді я
І лани і гори -
Все покину, і полину
До самого Бога
Молитися... а до того
Я не знаю Бога.


Борг Поету
Як понесе з України

У синєє море

Кров ворожу... отойді я

І лани і гори -

Все покину, і полину

До самого Бога

Молитися... а до того

Я не знаю Бога.


Тарас Шевченко

Слухаючи, ще і ще, найкращі з виступів "Битви хорів" 2013-2014, і захоплюючись прекрасним мистецтвом хорового звучання, зазираємо в коментарі слухачів.

І от, читаючи ті коментарі, легко зауважити серед них буквально град подібних до наведеного нижче. Всі вони приготовані за одним єдиним стандартним московським рецептом приготування наповнення московської інфоканалізації: в пекельний казан кладеться шмаття, побільше, лютої, якнайчорнішої злоби, добре вимішується – з чим тупішою, тим краще, можна з кретинською – брехнею, а отриману суміш заливають смертельною ненавистю. Тоді кладуть туди, посередині, обов'язково за його особистою на те згодою, душу покидька невідомих народів, московського холуя, не обов'язково Д. К. Киселева – це саме робиться щодо кожного московського холопа, посіпаки чи просто раба – і варять, варять і варять на диявольському вогні.

От цей процес "душевної" так би мовити участі в процесі пекельного куховаріння і є основою основ "життєвого" процесу кожного покидька невідомих народів, холуя (холопа, посіпаки чи просто раба) московської банди убивць. А наведений нижче коментар, це просто маленький побічний ефект даного процесу "життєдіяльності" кожного покидька.

Зайво наголошувати, чи не так, що душа кожного покидька не перестаючи кипить в диявольському московському казані весь час, завжди. Мусить, бо частенько як тільки перестати це робити, то негайно починається категорично неприйнятний для сатанинського московського злочинного утвору процес самоочищення – адже Богом дана людині душа спочатку не містить нічого, окрім любові, правди і добра.

Є однак і така думка, що нібито коли душа покидька вариться в диявольському московському казані якийсь достатньо тривалий час, то в ній відбуваються якісь незворотні зміни, таке переродження, що для неї шлях до відродження на жаль остаточно назавжди зникає. Ну чи там стає недоступним.

Є і теорія інфекційного, чи отрутохімікатного походження переродження даної Богом людині безсмертної душі. Тобто що заражена, в потрібний момент зростання молодої людини, московським диявольським вірусом (чи московською отрутою) душа теоретично хоч і може бути зцілена, однак потрібно мати специфічні ліки, чи спеціальну протиотруту таку, якої або ще взагалі ні в кого нема, або яка просто дуже рідко зустрічається в природі – або ж вона, чи її рецепт, лежать надійно замуровані десь в кремлівських підземеллях.

Дуже поганющою є теорія вродженості схильності до реакції злоби, ненависті та брехні – тобто до заздрості – щоразу при виді чогось справжнього, людського, високого, правдивого і прекрасного. І при всьому негативному нашому ставленні до такої теорії доводиться, розвівши руки визнати, що і така теорія також має право на існування.

Особливо ж ця теорія вродженості набирає балів, коли, дивлячись на співвідношення поведінки, слів і дій наприклад Путіна, спробувати зрозуміти, звідки, ну звідки ж інакше могла взятись аж така повністю і без решти остаточно заповнена злобою, ненавистю та брехнею людина? яка, досить таки очевидно, навіть і найменшою мірою не намагається дурити себе щодо відсутності в ній цих диявольських речей, бо вони правильні, і якій через це без жодних докорів сумління легко й просто дається не набуте, а дане, вроджене лицемірство та пухнастість, аж до якоїсь мало що не плюшевості. При абсолютній безтрепетності одночасно при плануванні та виконанні як завгодно великих, жорстоких і підлих убивств чудових людей. Мимоволі згадується історія про хлопчика, народженого самкою шакала і підкладеного в сім'ю дипломата з допомогою убивства їхньої рідної дитини.

І співставляючи різні раніше чи пізніше описані реальні життєві випадки, які мають відношення до наведених вище теоретичних міркувань, найбільше схоже на те, що в реальному житті буває як одне, так і інше – все своєю мірою. А найчастіше, в практиці функціонування московської банди убивць, має місце просто обман – експлуатація нормального людського ставлення, але в видуманій для росіян, спеціальною "машиною" злочинного московського утвору, віртуальній реальності.

Дуже схоже на "Матрицю": люди в ній собі думають, хоч в декого з розумніших десь і крутиться хробачок сумніву "щось не так", що вони нормально живуть, що вони вирішують проблеми, керуючись головним чином правдою та справедливістю, а насправді вони просто використовуються, (в Матриці) як батарейки. Чи (в Росії) як гарматне м'ясо, для якого завжди напоготові педаль для спуску цих людей фактично в унітаз, не тільки без воєнних почестей, але й навіть без будь-якої десь про них, загиблих в підлій московській воєнній авантюрі, згадки.

Але вернімося до наших баранів у вигляді коментаря та його автора.

Читаючи такі коментарі, з того, скільки їх всюди, видно, що їх не могла написати невеличка кількість людей. Це значна кількість людей. Одначе якщо нормальних людей завжди можна упізнати з того, як вони формулюють свої думки, хай би як там вони міняли свої ніки, це відомо усім, хто значний час приймав участь в інет-дискусіях, то щодо авторів, які пишуть подібні до наведеного нижче коментаря, навряд чи хтось скаже, що їх можна відрізнити один від одного.

Але це як на перший погляд дивне явище має просте пояснення. Ні, це не роботи з підземних лабіринтів Железногорска – це психічно ідентичні люди, психокопії стандартного московського холопа, покидька невідомого народу на прислужуванні в московської банди убивць, у якого в голові, замість людського розуму, субстрат московської інфоканалізації. Один і той же субстрат московської інфоканалізації, зауважимо, тому вони і пишуть однаково.

І от, переглянувши вчергове цей просто чудовий хор, судді і всі присутні в захваті – прекрасне виконання, все найсправжніше, і високе мистецтво, і найкращі емоції – ми перечитуємо численні коментарі тих людей. І нас чомусь не дуже дивує ні дика утробна московська злоба та чорна ненависть, ні тупа брехня, яку ми бачимо в коментарях від таких авторів. Хоч це здавалося б повний атас цілковитого нонсенсу.

Але на жаль саме якраз в цьому нонсенсі – в злобі, в ненависті й брехні, при виді всього будь чого справді високого, людського і правдивого і полягає сенс пекельного животіння цих покидьків на прислужуванні в московської банди убивць. Це воно, справжнє пекельне потойбіччя лізе сюди, до нас, у вигляді коментів від виплодків московського диявольського оргутворення.

І ця справжня злоякісна дійсність, вона на жаль тут, з нами, серед нас, з метастазами далеко не тільки на нашій українській землі, подивіться наприклад на фрау Меркель.

Бути підстилками московської банди убивць, добре відомо, це здавна не щось нове серед представників німецької і європейської еліти. Взяти наприклад попередника Меркель на посту канцлера Німеччини Ґе́ргарда Фріца Курта Шре́дера (Ґерхард Шрьодер, нім. Gerhard Fritz Kurt Schröder). Це про нього Том Лантос, голова Комітету закордонних справ Конгресу США сказав: "Я назвав його політичною проституткою, тепер, коли він став брати великі гроші від Путіна. Однак секс-працівниці в моєму районі запротестували, щоб я більше не використовувати цю фразу".

Не повторюючи ще раз слова Лантоса, нагадаємо, що незадовго до того, як Шрьодера на канцлерському посту замінила Меркель (10 жовтня 2005 було вирішено, що Ангела Меркель стане новим канцлером Німеччини, а 22 листопада 2005 вона була обрана федеральним канцлером ФРН), Шрьодер підписав (вересень 2005) угоду з Путіним про будівництво газопроводу між Росією та Німеччиною по дну Балтійського моря. А вже в грудні 2005 Путін призначив Шрьодера головою комитету акціонерів North European Gas Pipeline Company, компанії-оператора Північно-Европейського газопроводу.

Факти свідчать, як говориться, адже нема на світі впертішої від фактів речі, на жаль для Шрьодера – скільки б він не вигравав судів, щоб його не називали проституткою (без образ для секс-працівниць) чи іншими подібними словами.

Однак сьогодні, у порівнянні з минулим, є деякі зміни: якщо колись, продажні, чи тремтячі шкури европейських політиків здавалися їм, і то геть усім, дуже і дуже ближчими до тіла, аніж право на життя українських дітей, ось свідчення 30-х років минулого сторіччя від Олександра Олеся ("Пам'ятай"):

Коли Україна за право життя

З катами боролась, жила і вмирала,

І ждала, хотіла лише співчуття,

Європа мовчала.

Коли Україна в нерівній борьбі

Вся сходила кров'ю і слізьми стікала

І дружної помочі ждала собі,

Європа мовчала.

Коли Україна в залізнім ярмі

Робила на пана і в ранах орала,

Коли ворушились і скелі німі,

Європа мовчала.

Коли Україна криваві жнива

Зібравши для ката, сама умирала

І з голоду навіть згубила слова,

Європа мовчала.

Коли Україна життя прокляла

І ціла могилою стала,

Як сльози котились і в демона зла,

Європа мовчала,

то сьогодні дещо змінилось. Ці зміни можна пояснити перш за все досвідом, дуже свіжим безпосереднім досвідом безпосереднього контакту з імперією зла, а особливо тих народів, які щойно були під московською владою.

Звичайно що у нас тих московських метастазів безперечно більше, ніж в інших країнах. Сотні років панування диявольського злочинного московського оргутворення аж ніяк не могли минути без сліду.

Правда тепер, завдяки інету, ці зловонні московські метастази значно більш ясно видні, і тому підстав для самообману значно менше, ніж то було раніше. І той самообман все важче і важче відділяти від простої тупої очевидної московської брехні. Адже природу цих злоякісних московських метастазів на українській землі ну дуже предметно й наочно сьогодні демонструє черговий, як завжди підлий та підступний московський напад на Україну.

Отже, зараз більше надії на те, що саме тепер, а не невідомо коли, український народ виконає нарешті заповіт свого Поета – щоб Поет зміг, в щасливий для українського народу час остаточного звільнення від московської почвари, і лани, і гори, все покинути, і полинути до самого Бога, молитися.

Так, в тих районах на сході України, де посіпаки московської банди убивць зі зброєю в руках убивають український народ, зокрема за тою ж ознакою, що і завжди раніше – за ознакою української мови, яка ненависна покидькам за її доброту і правдивість, є можливість (і потреба) виконувати буквально геніальний заповіт, залишений українському народу Пророком: "І вражою злою кров'ю волю окропіте".

На решту території України заповіт Шевченка доведеться виконувати в рамках правових норм і демократичних процедур – вичищати силові та державні установи від московських посіпак, холуїв, холопів і рабів. Це суть люстрації. Інакше вони і надалі робитимуть все, що їм буде наказано з Москви. А що наказуватимуть з Москви, пояснювати тепер вже не треба, чи не так? Доки російською державою керує московська банда убивць, само собою. Ну не робити ж роботу на благо українського народу. Покидьки, вони як і всяке сміття, до тих пір шкідливе сміття, доки знаходяться не на тому своєму місці, яке спеціально призначене для сміття.

Було: https://www.youtube.com/watch?v=47RjL_okpW0

Хор Львова (Руслана Лыжичко) – Без бою (Святослав Вакарчук cover) /05.01.2014/Финал

Искандер в Калине 1 тиждень тому

ШЛЮШКУ РУСЛАНУ ГОТОВИЛИ НЕ ОДИН ГОД, ПИНДОСЫ ВКЛАДЫВАЛИ ДЕНЬГИ НАТАСКИВАЛИ НА ПОПУЛЯРНОСТЬ, ПОХОДУ ОНА ОТРАБАТЫВАЕТ В ПЛАНЕ ПО РАСКОЛУ ОКРАИНЫ И ГЕНОЦИДУ СВОЕЙ НАЦИИИ...ИНАЧЕ ЧЕМ ОБЪЯСНИТЬ ЧТО ТАКУЮ МЫМРУ С ПОМЯТЫМ ЕБАЛЬНИКОМ ВЫПУСТИЛИ НА ЛЮДИ...

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua