Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Що не влаштовувало жителів Криму в Україні? Який статус має сучасний Крим?

Ігор Бурдяк | 11.07.2014 13:52

0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

"Жители Крыма голосовали не столько за присоединение к России, сколько за прекращение, по их словам, "коррупционного беспредела и воровского засилья донецких ставленников"

Із статті "Проблемы жителей Крыма" (на сайті "Совета при президенте РФ по развитию гражданского общества и правам человека")


Що не влаштовувало жителів Криму в Україні? Який статус має сучасний Крим?
Але ж "корупційне свавілля і злочинне засилля донецьких ставлеників" не влаштовувало усіх українців, не лише кримчан. Власне, саме тому вони повстали, і змели бандитську владу.

Але реально проголосувало за приєднання Криму до Росії лише 15-40 % із числа тих кримчан, котрі мають право голосу.

Виняток – Севастополь. Але й тут більшість севастопольців проголосувала за приєднання до Росії через те, що "побоювання перед незаконними збройними формуваннями ("бандерівцями") в Севастополі були більшими, ніж в інших районах Криму" – див. тут.

Чи звільнила РФ кримчан від "корупційного свавілля і злочинного засилля чиновників", від яких вони страждали за попередньої, української влади?

Стаття "Проблемы жителей Крыма" говорить про протилежне. Навпаки, до існуючих проблем додались нові, які раніше кримчан не турбували. Стаття складена на основі спостережень всередині травня 2014. А нині липень. За неповних два місяці проблеми посилилися. І якщо соціально-побутові проблеми ще можна пояснити як результат перехідного періоду (перереєстрація закладів, перехід на іншу валюту, отримання громадянства і т. д.), то збільшення випадків порушення прав людини має одне пояснення: за рівнем розвитку демократії Росію відносять до авторитарних режимів (N117 згідно з "Індексом демократії"). Україна ж навіть у часи правління Януковича згідно з цим індексом (N79) не вважалася авторитарною.

Тому й спостерігаємо переслідування з національних і релігійних мотивів, у результаті – ріст кількості біженців із Криму.

Легенді правозахисного руху Мустафу Джемілєву заборонили в'їзд на Батьківщину. Таку саму заборону на в'їзд до РФ і відповідно до створеної всупереч нормам міжнародного права та невизнаною практично всіма країнами світу "Республіки Крим" отримав і лідер Меджлісу, увага, діючий депутат "кримського парламенту" Рефат Чубаров (згідно з його рішенням депутати АРК "автоматично" стали депутатами РК).

По-суті, путінська Росія повторила злочин сталінського СРСР:

https://www.youtube.com/watch?v=s6w7Gs-s6UU

І тим самим вона наблизила свій кінець.

Бо раніше Крим де-факто був спірною територією. Так, Росія офіційно визнала Україну в кордонах УРСР, але постійно дорікала їй за те, що "Хрущов подарував Україні Крим" (згадаймо періодичні візити Лужкова, Затуліна до Криму і їхні намагання підігріти там сепаратистські настрої)

Нині ж однозначно: Крим – територія України, тимчасово окупована злочинним режимом Путіна. Україна ж позбулася комплексу "обдарованого сумнівним подарунком".

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua