Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Войнович   Путін   Геніалісімус   геноцид

"Прямая линия с Владимиром Путиным 17 апреля 2014"


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

(Відео в youtube, коментарі для цього відео вимкнено)

''Прямая линия с Владимиром Путиным 17 апреля 2014''
"Против юго-востока Украины развязали настоящий геноцид", прямо в очі зазомбованим глядачам в студії, усім із закам'янілими від відсутності власної думки обличчями, нахабно бреше Путін.

І аж майже фізично видно, як ці підключені до московської інфоканалізації люди, абсолютно без жодних перешкод заковтують, разом з величезними купами іншої, найтупішої московської брехні, також і це абсолютно відверто смердюче підлою брехнею московське інфолайно, яке з милою посмішкою професійного вербувальника запомповує їм в глотку цей новітній московський "вош міравова пралєтаріата".

Це що, може ніхто в світі не розуміє, що означає слово "геноцид"? А тим більше мешканці півдня і сходу України, які ще не забули зовсім нещодавних московських голодоморних убивств, саме якраз перш за все на сході та півдні України, щоразу мільйонів одних тільки українських дітей?

Отже ця, і така інша путінська брехня розрахована виключно на отупілих від заковтування надмірної кількості московського інфолайна людей. І цих пригвинчених до московської інфоканалізації людей наразі багато, це факт. Факт також, що коли завтра цим самим людям, цей же Путін разом з своїми підбрехачами, навіть буквально через день чи два, заливатиме в глотку брехливе московське інфолайно цілком протилежного змісту, то вони заковтуватимуть те нове інфолайно з аж ніяк не меншим ентузіазмом, аніж на "Прямой линии с Владимиром Путиным 17 апреля 2014".

Ну наприклад буквально кілька днів тому Путін брехав, ну й що – що "зєльониє чєлавєчкі" зі споротими знаками "атлічія" в Криму, це невідомо хто, "абмундірованіє і амуніцію можно купіть в магазінє". До речі будь сказано, колись в російській армії, ну коли там слово "честь" не було порожнім звуком, це було найбільша ганьба, зірвані з воєнного погони.

А сьогодні він же повідомляє, що це вже да, це були "нашіє воєнниє, настаящіє русскіє вітязі і гєроі", які безстрашно ховалися за спинами кримських жінок і дітей. Глядачі в студії в захваті.

А як симпатично Путін ратує за високу мораль! Але як тільки доходить до конктретики – ну скажімо людина хоче жити чесно і питає Путіна, як йому виплатити "Приватбанку" решту за взяту в кредит машину? то порада йому Путіна: "Катайтесь собі на здоров'я – раз Приватбанк забрався з Криму". Студія від недосяжності висоти морально-етичних принципів хана, атца раднова в "полном умілєніі".

А щодо НАТО, тут царьствующій прєдсєдатєль Путін взагалі видав найглобальніше відкривання усім в студії очей. Він ніяк не зрозуміє, ну чого це воно, оте НАТО, розширюється. Навіщо було вступати в НАТО Польщі, Чехії, Словаччині, Угорщині, Румунії, Болгарії та іншим країнам, а особливо Литві, Латвії та Естонії? Це ж можна безпеку гарантувати на основі двосторонніх домовленостей!

Уявляю собі, як литовці, латиші й естонці прочитали, чи прослухали ці слова! Слова, сказані людиною, яка тільки що організувала анексію частини одної з сусідніх країн, хоч Росія нещодавно виступила гарантом її територіальної цілісності. І йому це вдалося зробити виключно з тої причини, що та країна досі не спромоглася приєднатися до НАТО.

Довго можна розбирати одна тупіша від іншої розмаїті брЕхні Путіна, який, як виявилося, щодо власне російського життя не може відповісти навіть на питання, чому в Росії хліб дорожчає, чи там чому в медпрацівників офіційно декларується зарплата 49 тисяч, а фактично медпрацівник найвищої кваліфікації отримує 12 чи 15 тисяч. Але думаю і наведених прикладів більше, ніж досить.

Зауважимо лише, що як тільки показали величезного довжелезного стола, з-за якого ця людина кілька годин "пудрила мозги" аудиторії, з допомогою помічниці на одному з далеких закапелків того стола і трьох в залі, усіх, за винятком можливо останньою представленої з них, схожих на молоду Кабаєву, одразу пригадався Геніалісімус в космічній бульці. Браво, шановний Войнович! Передбачити таке ще з далекого 1982 року, це дійсно щось (коли хто не читав "Москва 2042" почитайте – самі побачите).


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua