Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Карибська криза   Кримська криза   імперія зла

Суть карибської та кримської криз та ж сама


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
1

Це загроза смерті для імперії зла

Це загроза смерті для імперії зла

Як показав розгляд карибської кризи, її справжньою і єдиною причиною було зовсім не якісь там круті геополітичні міркування, а просте й банальне кремлівське палке бажання заглушити правду про себе (див. [1]).

Або – якщо образно сказати те саме іншими словами – карибська криза була спеціально розкручена московською бандою убивць виключно для того, щоби прикрити голизну свого злочинного московського заду, яка раптом стала ясно видна для всього світу.

І зовсім не важко зрозуміти, чому це так – адже насправді найстрашнішим для московської банди убивць є зовсім не тимчасова втрата московського контролю над Україною.

Насправді щонайстрашнішим понад усе, для цього ні з чим в історії людства не зрівняного злочинного утвору, є тільки одне – розкриття перед усим світом його диявольськи злочинної природи. Адже таке розкриття, неминуче, остаточно й безповоротно, тягне за собою повну втрату можливості чинити злочини в майбутньому.

А (реально) єдине, що може призвести до такого катастрофічного для московської банди убивць наслідку, це вихід правди про це безприкладно злочинне оргутворення на поверхню світової суспільної свідомості. Вихід в такій однозначно переконливій, ясній та кожному легко доступній і зрозумілій формі, що ні в кого не буде змоги хоч якось мірою переконливо її заперечувати.

Така втрата можливості чинити злочини в майбутньому є не чим іншим, як кінцем існування московської банди убивць. Це не що інше, як смерть цього сатанинського утвору, який існував, і то досить таки успішно існував принаймні сотні років – і схоже що донедавна мав усі підстави сподіватися існувати без кінця. А тут явна загроза смерті, смерті від цілком природної, як для уособлення потойбічного зла, причини – від виволікання московської нечисті на сонячне світло.

Чи можна таку смертельну загрозу порівнювати з навіть і найсерйознішою загрозою тимчасової втрати України московською імперією зла? Звичайно що ні. Над поверненням назад України можна було б "працювати" пізніше – але ж не після смерті московської банди. Перед лицем неминучості власної своєї смерті, смерті її "духовної" сутності, московська банда убивць, це єдине адекватне пояснення відчаю паніки сьогоднішньої її мобілізації, само собою завжди напоготові фізично убивати весь світ.

І коли для прикриття свого московського заду в 1962 (Карибська криза), московська банда убивць поставила світ на грань термоядерної війни у зв'язку з судом над кремлівською бандою, тоді в особі Сташинського, то виникає питання про причину подібного московського переляку зараз, тепер.

Отже в чому сьогодні загроза для московської банди убивць? Де та правда, перед жахом виходу якої на поверхню світової суспільної свідомості вкривається смертельним холодним потом московська банда убивць?

Але чи це не буде занадто, сподіватися негайно почути відповідь на таке круте питання, і то прямо в час самого розпалу московської істерики з тремтячим кремлівським пальцем на термоядерній кнопці? Адже на правильну відповідь щодо справжньої причини Карибської кризи довелося чекати більше, ніж сорок років.

Звичайно що так – точний перелік усіх причин панічного передчуття своєї смерті в московському потойбіччі сьогодні відома тільки керівництву московської банди убивць.

Але є підстави дещо припустити. Наприклад те, що серед причин зсуву московського даху не обійшлося без матеріалів, розміщених в книжці [1]. Адже усі ті матеріали пройшли через геть усі можливі обговорення – і то з геть усіма тими, хто б хотів щось в них заперечити. Але жодного чогось в тих матеріалах, за роки і роки їх відкритого для всіх обговорення, навіть і найменшою мірою заперечено так і не було – при безперечно найбільшому бажанні зробити це з боку усіх без винятку московських холуїв, посіпак, рабів, а перш за все їхніх босів.

Література

1. "Убивства українських політичних і культурних

діячів", в кн. "Українська політологія, або Атдадім Львов палякам"

http://www.bookland.com/ukr/books/2422737

http://books.google.com.ua/books?id=F-r2AgAAQBAJ

https://drive.google.com/file/d/0B-gWbuz5e6alS2h3NUtha0xHVVE/edit?usp=sharing

Російський переклад тут:

http://books.google.com.ua/books?id=sfosAwAAQBAJ&printsec=frontcover&hl=uk

https://drive.google.com/file/d/0B-gWbuz5e6alcm9uYUJrQkhvRWs/edit?usp=sharing


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua