Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Підміна понять, або як аж до абсурду можна "навести тень на плетень"

Ігор Бурдяк | 9.04.2014 10:51

1
Рейтинг
1


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
1

"А это не теракт? Это не насильственный захват госучреждения? Нет? Ах, ну да! Это ж Львов! Здесь люди живут, которые имеют гражданские права! А в Донецке значит живут "существа", которые не имеют права на выражение своего мнения?! Так что ли?!" – Цитата

То ж чи це так?


Підміна понять, або як аж до абсурду можна ''навести тень на плетень''
Домагаючись відставки новопризначеного прокурора, громадські активісти вчора у Львові штурмували обласну прокуратуру.

Передісторя цієї події така:

4 березня Генпрокурор Олег Махніцький призначив прокурором Львівської області Володимира Гураля.

У п'ятницю в Палаці залізничників міста Львова на 13 годину було заплановано представлення новопризначеного прокурора Львівської області Володимира Гураля.

Призначення викликало хвилю обурення у громади Львівщини, яка знає Володимира Гураля з часів його перебування на роботі в прокуратурі Львівщини раніше як корупціонера та хабарника.

"За його діяльності у прокуратурі Львівської області Володимир Гураль мав псевдо "Десятка", це тому, що всі знали, що підходити, щоб вирішити будь-які питання, до нього можна було лише маючи на руках не менше 10 тисяч "зелених", – Коцюруба.

"Влада свої обіцянки не виконує (під час призначень людям обіцяли люстрацію і погодження кандидатур, щоб не допустити повернення старих корупційних кадрів) і ми не хочемо, щоб Небесна сотня, яка віддала своє життя за зміни, була зневажена такими призначеннями. Вимагатимемо погодження та люстрації і керівників ГУ МВС та СБУ на Львівщині", – заявив сотник афганців Ігор Шепа.

Починаючи з 12 години біля Палацу залізничників, де мало відбутися урочисте представлення, почали збиратися журналісти, представники громадськості, "Правого сектору", Сотні афганців та пересічні громадяни, вимагаючи не допустити призначення "таких кадрів як Гураль на Львівщині".

Представлення повинно було розпочатися о 13.00, однак Гураль та супроводжуючі його особи приїхали до Палацу раніше.

Коли він зайшов у хол з наміром пройти до зали, де мало відбуватися представлення, за ним попрямували представники "Правого сектору Львова" та Сотні афганців. Вони силоміць схопили Гураля за одяг і вивели "за шкірки" з приміщення на вулицю та відпустили.

Прокурор сів в іномарку та поїхав у невідомому напрямку.

____________________

Підгрунтя ж протестів на Сході України цілком інше.

Воно чітко викладене у цій інструкції:Згідно цієї інструкції на площах Сходу бачимо дивовижну суміш людей із червоними, власівськими і імперськими прапорами, на державних спорудах зривають українські державні і вивішують російські прапори. Сьогодні це прапор окупанта, який вдарив у спину Україні тоді, коли вона знесилена стікала кров'ю після Майдану. Цитата із соц. мереж:Майдан у Києві почався із вимоги підписати угоду із ЄС. Після невмотивованого побиття людей він якісно змінився. Особливо після того, коли стало зрозуміло: наказ на виконання цього злочину дала влада.

"Банду – геть!", "Зека – на нари!" – лунало по Майданах України кілька місяців.

Після перемоги революції у Києві слідство підтвердило актуальність цих гасел.

І щось цілком інше пропонують антимайдани на Сході України – повернути "банду" і "зеків" у владу.

Самашествіє...

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua