Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/ukr/politics/532cf34f9be22/

"Підіб'ємо перші підсумки майдану?" – коментар від кр-ка:

Tomodachi | 22.03.2014 04:19

Новий допис від кр-ка, якому революція відібрала свободу слова.

"От слухаю ремейкову бАгіню і які висновки напрошуються...

До майдану Українська мова майже зайняла панівне становище в суспільстві – у ВР верещали і глушили тих ще кількох "язичних", які ще відважувалися щось там промовити московською.

Що маємо зараз – Львів стає мовно супертолерантними, генсек ООН радить запровадити другу державну, бАгіня і вся студія Шустера вже все це сприймає, як належне.

Вітаю з мовною перемогою.

Йдемо далі...олігарх Коломойський, оплативши майдан і "заправивши" разок нашу армію отримав державну посаду (чит. вотчину) і без всякого тендеру отримав замовлення на 190 млн "зелених". За це боролись?

До майдану ми мали єдину країну, в якій ніхто навіть не марив на повному серйозі про якийсь там сепаратизм, а про розвал Держави я навіть і не кажу! Зараз ми маємо реальну втрату частини Української держави і не маємо і близбко гарантії, що це вже кінець процесу дезінтеграції і може навіть кінця державності.

Йдемо далі...Зараз стаємо свідками гуманітарної катастрофи, коли сотні, а може вже й тисячі людей мусять ставати біженцями у власній країні. Що веде за собою цей процес – майже моноетнічній Галичині слід бути готовій виділити місце у Львові під будівництво першої мечеті.

Але це не найстрашніше.

Майдан висвітлив цілому світові, що Українська армія насправді є лише поганою пародією на армію, коли 15 кримських "активістів" з легкістю розброюють озброєний до зубів віськовий фрегат з 200 особовою залогою, відбирають у них зброю і виганяють з їхнього ж корабля! Ось видзвонюють з решти тих кораблів офіцери і запитують, а що їм робити?

Запитують безпорадно, авдиторія плескає у долоні пропозиції ЮВТ оплесками підтримати їх мужню щО?

Я не маю себе за війського фахівця, але з часів служби в армії чітко памятаю, що згідно зі Статутом кожен солдат чи матрос, який знаходиться на варті не має права допустити на свій пост, корабель, склад і тп НІКОГО, навіть президента, маршала чи генерала і повинен зупинити, якщо не виконується його команда, то зробити попереджувальний постріл у повітря, а далі вести вогонь по тих. що пробують дістатися на обєкт, який він охороняє! Якого ще наказу з Києва та від кого їм потрібно? Просто ніхто не хоче проливати кров...бо не знає за кого і за що!

Йдемо ще далі... Українці пішли на майдан, бо як колись казала ця ж ремейкова бАгіня, що Україна має стабільність мов на цвинтарі...

Що маємо зараз? А маємо цвинтар без натяків, що його територія не розростатиметься в пропорції!

Так, ми не могли не вийти на майдан, бо так далі жити було неможливо – ну як жити, коли в "нього" був золотий унітаз! Хто може це пережити і в першу чергу з наших галичан! (Хоча, як на мене, то я би йому поставив десять тих унітазів і всі з щирого золота, за те. що він тримав цю країну вкупі і майже довів її до Європи і вже би давно підписав на кращих умовах.

Але про це вже нема що говорити...Маємо те, що маємо... (А чи маємо?)

Та йдімо далі...Ось сьогодні міністр МВС Аваков написав у блогах, що виявляється на майдані орудували бандюки, які брали активну участь у майдані. але виявилися пілими бандюками! Скоро на решту "активістів" чекає подібна участь! І будьте певні, що тут вони будуть і стріляти один в одного і не запитувати того ж Авакова про дозвіл на відстріл...

Ну і два слова про те чи про тих хто відправив на небо "небесну сотню"...Позаяк розслідування справи "снайперів" покрите мраком таємничості, то я був вельми здивований, коли позавчора десь о 8 рано в програмі Ярини Лесько почув новину, що міжнародна група експертів дійшла висновку, що "злочинний режим януковича" зовсім не винен у цій кривавій драмі! Дикторка зачитала повідомлення. що виявляється група з 20-ти людей в одностроях і характерними саквояжами вийшла після трагедії з розстрілом зі...штабу Парубія!

Більше того, радіо Ера два рази програла фонограму людини. яка віддавала наказ куди стріляти! Питається в задачі, так хто є тим злочинним (тепер уже без лапок") режимом, який приніс на заклання революції сотню своїх вірних солдат??

Просто хочу ще раз перепитати, так чому "режим" Януковича був тиранією – може кидали інакомислячих в тюрми. може не було свободи слова. може страшно було виходити на вулиці. може виганяли за те, що не був сторонником "режиму"? Зате зараз маємо правдиву "демократію", коли кожен майдаун з автоматом є вершителем доль людей! Пані Сех у Львові і пан Соболєв єгор заломлюють рученята, бо не мають кого розсадити у владні...

І на останок...Джина випустили з пляшки і зараз на бідолашних українців почнуть литися безконечні потоки від "нової" Юлі (з чим і вітаю громаду).

Ось тепер у нас всьо пайдьот налад! Нещодавно нашу "Антиунітазну револцію" порівнювали з Великою французькою...Цілком правильно порівнювали...Перебіг буде приблизно таким – скоро Парубія звинуватять у кровопролитті і він загине при дивних обставинах і всі злочини і невдачі спишуть на нього (це як смерть Марата). Далі підуть Дантон ну і потім Робеспьєр...Гільйотина запрацює на повну потужність...

Слава Україні?"


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua