Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Революція триває...


2
Рейтинг
2


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
1

Це ще не кінець. Україна чекає на революційні реформи

Після перемоги над нацизмом в Німеччині почався процес всезагальної денацифікації, завданням якої стало недопущення в майбутньому "коричневої чуми", яка причинилася до тотального спустошення країни. Надто велику ціну була заплачено за повалення цього страхітливого людиноненависницького режиму.

Україна в ці дні спокутувала вину за те, що допустила до влади таку банду. І тепер перед Україною стоїть завдання своєрідної "денацифікації" чи "дерегіоналізації", аби ніколи в нашій країні не було такого жорстокого протистояння, аби ніколи в наших містах не лилася людська кров.

Коли наляканий парламент (а налякані і регіонали, і опозиціонери, і комуністи) голосує за все, за що хоче народ, треба користуватися унікальним історичним моментом. "Куй залізо, допоки гаряче". Нікуди не розходитися, не піддаватися ейфорії. ВСЕ ТІЛЬКИ ПОЧИНАЄТЬСЯ. Хай живе майдан, допоки не будуть прийняті надзвичайно важливі закони. В іншому випадку буде звичайна заміна одної кримінальної банди корупціонерів на іншу, "народну" банду корупціонерів.

1. Прийняття і ВВЕДЕННЯ В ДІЮ пакету антикорупційних законів. Кожен політик, кожен член його родини повинен звітувати про свої прибутки. Створення нового органу – Антикорупційного бюро - підзвітного лише Генеральній прокуратурі. Тотальна корумпованість всього українського суспільства – це всенародна біда, яка ще дуже довго буде стримувати рух України вперед.

2. Прийняття кількох проектів нової Конституції, її схвалення на всенародному референдумі. Я, наприклад, хотів би президентську республіку за американським зразком. Президент очолює уряд. Ніяких прем'єр-міністрів.

3. Тотальна люстрація у всіх органах державної влади, особливо в правоохоронних органах, прокуратурі, судах, митниці, державних підприємствах. Окрема розмова про Тендерну палату. Таке кубло корупції, таку державу в державі треба ліквідувати, а тих, хто причетні до неї, притягнути до відповідальності і провести люстрацію на 110%!

4. Нова судова система. Крах судової системи епохи Януковича загрожував колапсом української державності. Суди повинні стати місцем, де шукають справедливості і де її таки знаходять. А не тим місцем, куди несуть гроші. Можливо, суддів треба обирати.

5. Нове виборче законодавство, яке унеможливить або змінімізує в подальшому фальсифікації виборів. ВВЕДЕННЯ ПРОПОРЦІЙНОЇ ВИБОРЧОЇ СИСТЕМИ і ВІДКРИТИХ СПИСКІВ. Люди повинні знати, кого обирають! Досить котів в мішку!

6. Адміністративна реформа. Ліквідація роздутого державного апарату, який є чинником високої інфляції.

7. Децентралізація органів державної влади. Бюджетна реформа. Ліквідація обласних державних адміністрацій. Взаємне поборювання і антагонізм обларад і ОДА треба припинити шляхом ліквідації останніх. Обласні ради мають реально керувати внутрішнім життя регіону. Більшість коштів мають залишатися на місцях. Облради не повинні випрошувати на колінах у "доброго дядечка" з Києва гроші на ремонт моста в якомусь селі. І ось тоді будуть нормальні дороги, лікарні, школи, виробництво.

8. Скасування пільг, різного роду привілеїв для депутатів та їх родин, скасування особливих пенсій. Хай поживуть на пенсію 1000 грн.

9. Створення нового Податкового кодексу. Радикальне зниження податків. Спрощення контрольно-дозвільної системи для бізнесу.

10. Ну і звісно, покарання злочинців, причетних до режиму Януковича.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua