Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Хто такі фашисти?

alfa | 17.01.2014 20:00

3
Рейтинг
3


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
0

Під словом "антифашисти" ховаються російські фашисти.
Під словом "інтернаціоналісти" ховаються російські нацисти.


Хто такі фашисти?
Фашистами є ті, хто прагне встановити монополію однієї партії на владу, придушити політичну опозицію, заткнути рота громадянському суспільству та мас-медіа – і вільно розпоряджатися країною та її народом у своїх інтересах.

Анулювання депутатських мандатів тих, хто заважає повновладдю правлячого режиму? У 1924-25 роках це в Італії здійснював і Беніто Муссоліні, лідер фашистської партії. 80 років тому подібну операцію – позбавлення опонентів мандатів депутатів Райхстагу – проводив Адольф Гітлер, фюрер нацистів. 23 березня 1933 року НСДАП, яка здобула на виборах 43% голосів і мала разом із союзниками тільки відносну більшість, натиснула на депутатів від інших партій – і комуністи та частина соціал-демократів утратили мандати. Таким чином, нацисти здобули жадану конституційну більшість, і 24 березня уряд Гітлера отримав диктаторські повноваження. Проти були тільки недобиті соціал-демократи. А "тушки" з інших партій радо сипонули в НСДАП...

– яка партія діє таким чином у Верховній Раді?

А ось молоде покоління тітушок. На Youtube зʼявилося відео, на якому співставляються дії прихильників Партії регіонів у четвер, 16 січня, й невідомих осіб під час заворушень на Банковій 1 грудня.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=atM7HxK2T_s


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua