Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Закон   констиуція   легітимність

Найосновніший Закон

Стрілець | 11.01.2014 12:40

5
Рейтинг
5


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
0

Ні, це не Конституція.
Це ще основніше.


Отже, Найосновніший Закон будь-якої держави, основа основ легітимності всіх органів влади і всіх інших законів та конституцій:

Будь-який орган влади сам собі може взяти тільки обов'язки.

Жодний орган влади сам собі не може взяти ні одного права.

Будь-які права можуть бути тільки при умові виконання відповідних обов'язків за принципом – спочатку виконання обов'язку, а потім отримання права.

Невиконання обов'язку відразу позбавляє відповідного права.


В державі має бути достатня кількість органів влади з тим, щоб кожен із них міг мати свої права тільки з інших рук у обмін на виконані обов'язки. І достатня кількість, щоб вони один одного контролювали. При певній їхній кількості властива дуже багатьом кар'єристам підлість приведе до того, що ті органи гарантовано не будуть один одному довіряти, а тому контроль один за одним буде жорстким. Це доведено історією всіх тих держав, які мали складну структуру різних розвідок, контррозвідок і всяких спеціальних органів спеціальних розслідувань. Недовіра між ними з'являлася неминуче.

Про наші справи.

Акурат у той момент, коли Верховна рада своїм власним голосуванням самій собі встановила свої ж таки власні права і була при тому вельми щедрою – настала узурпація влади. А тому всі подальші закони, прийняті тою радою не мають уже жодної легітимності з точки зору Найосновнішого Закону.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua