Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Революції швидко роблять, але доооовго готують

Стрілець | 3.12.2013 19:19

4
Рейтинг
4


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
1

Думки після Майданів.
Про революцію.


Ну кинули знову, а чого ви сподівалися? Вони трошки тільки подивилися, оцінили, що "штаб революції" явно не готовий до сер'йозних дій і все – заспокоїлись. Льовочкін на робочому місці, Богословська замовкла, Жванію не видно, а БарлЕмент провів звичні посиденьки з повністю очікуваним результатом.

"Революція" – це звучить гарно. Але революції не робляться експромтом. Для УСПІШНОЇ революції потрібна довга і нудна праця. Потрібно в першу чергу знайти ідеологію, здатну підняти маси. І не які-небудь маси, а маси дорослих людей, які вже добре знають, що до чого. І щось уже вміють. І яким у житті вже встигли по-справжньому допекти.

Отож повторюю – треба мати ідеологію, здатну підняти саме таких людей.

Потім під цю ідеологію треба створити партію. І брати в неї саме таких людей. І ставити їм задачу агітації й розширення партії. Довго й нудно, потрібні роки й роки.

По ходу партія має обростати супутними-допоміжними організаціями. Не буду тут називати по імені – якими. Розумні розуміють. Ну і встановлювати зв'язки з можливими союзниками чи попутниками. І т.д. і т.п.

І в самому кінці, коли стане видно, що є вже сили – ловити зручний момент і діяти. Діяти за одним із давно підготовлених планів. Тим, який найкраще підійде до поточного моменту.

А що ми маємо? У наших, прости господи, "лідерів" є ідеологія, здатна підняти не ідеалістичних школярів-студентів, а дорослих людей? Нема!

Бо абсолютна більшість сер'йозного і дорослого населення вже твердо знає, що не бути їм у цьому житті бізнесменами і їх не піднімеш на можливий ризик смерті просторікуванням про свободу підприємництва й тому подібними ліберальними ля-ля. Тим більше в країні, в якій іще пам'ятають дещо інші порядки.

Це величезна помилка – віддати ворогам (таким, як Сіманєнкі са таваріщі) ліву ідеологію! Це величезна помилка – протиставлятись самій цій ідеології, а не Сіманєнкам са таваріщі. І не тим, хто за ними стоїть.

Втім, якщо ну ніяк не лежить душа до лівого – придумайте інше. Якщо можете. Бо те, з чим до людей ідуть – дуууууже неефективне. Тому доводиться грунтуватись тільки на негативі, тільки на звинуваченнях існуючої влади, а це – не ідеологія, це годиться тільки для дууууже короткочасного збудження людей.

Такі от думки після перебування на майданах.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua