Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/ukr/politics/52724d552867d/

Є секс-символ укр музеїв! Настя – слава Міноборони!

Віктор Тригуб | 31.10.2013 14:30

Ми оцінили тонкий смак Міністра. Отже, представляємо нову зірку музейної справи – АНАСТАСІЯ ФУРМАН!
Заступник ДИРЕКТОРА НАЦІОНАЛЬНОГО військово-історичного музею України. Це – головний музей Міноборони. Має філії у Крутах, на Волині, в Севастополі, музей Ракетних військ стратегічного призначення


Є секс-символ укр музеїв! Настя – слава Міноборони!
Починаємо укладати рейтинг найкрасивіших жінок українських музеїв. Ця тема, до речі дуже хвилює міжнародну громадськість. До цього безумовним лідером були музеї системи Мінкульту. Першість стабільно тримала модель Плейбою, екс-заступниця директора Лаври Влада Литовченко. Але, новий Міністр оборони України поставив чітке завдання – супермодель повинна бути нашою! Ми оцінили тонкий смак Міністра. Отже, представляємо нову зірку музейної справи – АНАСТАСІЯ ФУРМАН!

Заступник ДИРЕКТОРА НАЦІОНАЛЬНОГО військово-історичного музею України. Це – головний музей Міноборони. Має філії у Крутах, на Волині, в Севастополі, музей Ракетних військ стратегічного призначення, розкішну колекцію, прекрасний науковий колектив, традиції, досягнення... Розташований у Будинку офіцерів на Печерську.

Систему військових музеїв створив справжній аксакал галузі, кандидат історичних наук, полковник ЗСУ Віктор Карпов. Новий Міністр оборони принизливо викинув цього суперпрофі з крісла директора, призначивши колекціонера і шоу-біз військового реконструктора з клубу "Красная звезда", що взагалі не служив в Українському війську. Протестувала громадськість, були застереження в пресі. Посади позбувся лише відомий україножер, який чомусь став головним вихователем Міноборони...

В музеї почалися порушення, легкий цирк, а тепер і шоу-бізнес. Як і передбачалося.

Брутально звільнили досвідченого заступника директора музею, полковника з досвідом роботи у Генштабі Миколу Абрамова.

Колектив завмер – якого рівня повинен бути новий заступник? Не нижче генерала!

І тут вона прийшла – неземна красуня, без ніякого досвіду в музеях, культурі, володіння українською мовою, 23 років, елементарного розуміння військової музейної специфіки, зате без пірсингу і тату! Що вже суперово! Більше того – то прекрасний приклад для тінейджерок! Та і для молодих солдат, що скоро прийдуть до ЗСУ за контрактом!

То нічого, що дівчина ще не розуміє, чим відрізняється ОЗК від АКМСУ. Головне, що знає, чим відрізняється манікюр від епіляції! Що теж неймовірно позитивно вплине на процес дослідження військової історії. Точніше, не прийшла – приїхала на здоровезному джипі. Що свідчить до прагнення до мужності. Тепер пересіла на новеньку червону Ауді А-1, що говорить про тягу до дорогого і прекрасного.

У Анастасії прекрасна сім'я. Мама у найближчому бізнес-оточенні нашого неймовірно прекрасного Міністра оборони. В принципі, все є.

Дівчина – ідеальна! Буду просити свого однокурсника Сашка Ткаченка взяти її одразу телезіркою на 1+1. Пропаде ж у тому темному, малопомітному військовому музеї! Зараз же ще й ветерани заклюють... Отож, виводимо Настю у широкий інформаційний світ!

Приємно ось так, за півгодини створювати нову зірку! А ми це можемо.

Щасти Вам Анастасіє у блискучому світі шоу-бізу, гламуру, ТБ, кіно, естради, модельних агенцій! Хай все буде добре! Навіщо Вам той Національний військово-історичний музей?!

Титул секс-символу музейної справи даруємо Вам назавжди! Можемо навіть Почесну грамоту виписати!

Здається безнадійно закохався...

Ну і про справи.

Президенту України, Головнокомандуючому Збройних Сил України

Януковичу В.Ф.

Шановний Вікторе Федоровичу!

Журнал "Музеї України" засвідчує свою повагу, бажає успіхів у просуванні країни до кращих європейських стандартів!

З сумом звертаємо Вашу увагу на неналежну кадрову роботу у Міністерстві оборони України. Особливу тривогу викликає ситуація у головному музеї МО – Національному військово-історичному музеї України.

Нещодавно було брутально звільнено творця системи музеїв Міноборони, кандидата наук, полковника В.Карпова. Директором призначили особу без відповідної освіти, музейного досвіду, що взагалі не розуміє, чим музей відрізняється від мисливського будиночку з колекцією зброї.

Новий керівник відразу звільнив заступника директора музею, потужного професіонала з досвідом роботи на керівних посадах Генштабу, полковника М.Абрамова. На його місце призначено чарівну 23-літню дівчину, відповідно без освіти і досвіду, що взагалі не орієнтується у музейній справі, воєнній історії!

Такі непрофесійні дії керівництва Міноборони просто ганьблять пам'ять захисників Вітчизни, ветеранів, офіцерів, солдат, матросів ЗСУ, всіх хто служив в армії!

Фактично це є актом дискредитації України, її Президента, Збройних Сил.

Гратися з такими символічними установами – неприпустимо!

Просимо Вас дати термінове доручення для вивчення ситуації у НВІМУ, виправлення кадрових помилок і повернення до керівництва музею людей, які його створили, розуміють, користуються беззастережною повагою в Армії і суспільстві, на міжнародній арені.

З повагою, і очікуванням вдумливих дій,

Віктор Тригуб, головний редактор журналу "Музеї України", рядовий РВСП СРСР

Трохи про прекрасне з мережі...

Киев

Ссылка на эту анкету:

http://www.acmodasi.ru/a73120

Дата регистрации: 14 Мая

Анастасия Фурман

Год рождения: 1991

Пол: Женский

Тип внешности: Европейский

Актёр: Начинающий

Модель: Начинающий

Певец: Нет

Танцор: Начинающий

Телосложение: Стройное

Рост:

Вес: 52

Грудь: 88

Пояс: 60

Бёдра: 90

Размер обуви: 38

Размер одежды: 40

Особое

Татуировки: Нет

Пирсинг: Нет

Глаза и волосы

Цвет глаз:

Длина волос: До пояса

Цвет волос: Блонд

О себе

Образование

Высшее экономическое. КНЕУ.

Опыт работы

Хобби / увлечения

Влада Литовченко (екс-гендиректор Нацзаповідника у Лаврі) залишилася на другому місці...


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua