Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/ukr/politics/5242fc358d7a7/

Панове Добкін і Кернес, будьте послідовними у своїх діях!

Ігор Бурдяк | 25.09.2013 18:07

Влада Харківщини взялася за очищення регіону від тоталітарного минулого

Панове Добкін і Кернес, будьте послідовними у своїх діях!
Депутати міської ради Харкова вважають незаконним встановлення дошки лауреату Шевченківської премії, професору Гарвардського та Колумбійського університетів Юрію Шевельову на центральній вулиці міста. Її уже демонтували, вірніше, знищили. Незважаючи на те, що:

Науковці провідних університетів США, Канади і Британії звернулися до міської влади Харкова із проханням зберегти встановлену у вересні 2013 року меморіальну дошку мовознавцю та історику літератури Юрію Шевельову.

Подейкують, що найбільший у світі мовознавець-україніст "служил немцам в качестве редактора газеты, которая прославляла нацистов".

Щоправда, матеріалів, які б це підтверджували, депутати, які проголосували за скандальне рішення не бачили.

Зате є інші документи:

Резолюція ПА ОБСЄ "Возз'єднання розділеної Європи" від 08.07.09.

Резолюція ПАРЄ "Необхідність міжнародного засудження злочинів тоталітарних комуністичних режимів", 1481 (2006).

Отже, всі нинішні громадяни України, які до 24 серпня 1991 року були громадянами СРСР у дорослому віці, і не перебували в місцях позбавлення волі у радянських ГУЛУГах за політичними статтями, а легально трудилися в радянських закладах і на радянських підприємствах, є нікими іншими, як колаборантами, оскільки СРСР згідно з вищезгаданими документами був тоталітарними фашистським режимом.

То ж чи виконають чесно свій обов"язок до кінця Добкін з Кернесом, і демонтують монументи, дошки, написи і т. д. радянських колаборантів?


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua