Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Сергій Кравченко: Трансферне ціноутворення має бути без зловживань   Сергій Кравченко   Округ 132   Первомайськ   Київ   Україна   Ціноутворення   Політика   ВГО Сила Країни

Сергій Кравченко: "Трансферне ціноутворення має бути без зловживань"


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
1

Голова Правління Всеукраїнської громадської організації "Сила Країни", к.ю.н., доцент Сергій Кравченко висловив свою думку стосовно трансферного ціноутворення. Далі розміщується його інтерв'ю.

Сергій Кравченко: ''Трансферне ціноутворення має бути без зловживань''
Голова Правління Всеукраїнської громадської організації "Сила Країни", к.ю.н., доцент Сергій Кравченко висловив свою думку стосовно трансферного ціноутворення. Далі розміщується його інтерв'ю.

Введення в дію статті 39 Податкового кодексу України звичайно є позитивним моментом у стабілізації ціноутворення. У першу чергу тим, що нарешті в Україні забезпечується нормативно-правове врегулювання зазначеної. Проте, деякі положення статті потребують удосконалення.

Так, доволі суперечливим є пункт 39.6. статті 39 Кодексу щодо встановлення мінімальної націнки на товар. Адже, мінімальна націнка на товар передбачається, а от максимальна ні. Дану прогалину варто врегулювати.

На мою думку великі платники податків будуть змушені звертатись до ДПС України для взаємоузгодження цін на контрольовані товари. Насамперед через те, що цей процес буде контролюватися державою. Головне щоб ставлення до усіх платників було однаковим і нікому не надавалось преференцій перед іншими.

Варто відзначити, що зараз оптимізація податків через трансферне ціноутворення є доволі поширеним явищем. При чому як серед українських так і іноземних (транснаціональних) підприємств. Щодо товарів і послуг, то у першу чергу це такі сфери як продукція харчування, побутова техніка, нерухомість, медицина, важка промисловість і навіть тендерні закупівлі. Щодо виду юрисдикцій, то це звичайно українські підприємства, які користуються спеціальними режимами оподаткування.

Продовження статті читайте тут.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua