Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Україна зайняла 144 місце за рівнем корупції


2
Рейтинг
2


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
0

Згідно з результатом індексу сприйняття корупції за 2012 р. Україна посідає 144 місце з 176 країн, охоплених дослідженням.

Україна зайняла 144 місце за рівнем корупції
Згідно з результатом індексу сприйняття корупції за 2012 р. Україна посідає 144 місце з 176 країн, охоплених дослідженням.

Такі результати дослідження, проведеного Transparency International.

Так, Україна набрала лише 26 балів зі 100 можливих. Чим нижчий бал, тим ближче країна перебуває до корупційної прірви.

26 балів також отримали Сирія, Папуа-Нова Гвінея, Конго, Еритрея.

Краща ситуація, тобто 27 балів у Кенії, Пакистані і Нігерії. У Росії – 28 балів.

Найкраще становище – 90 балів в Данії, Фінляндії і в Новій Зеландії. Найгірша ситуація у Сомалі, яка отримала лише 8 балів.

Будь-який результат менший, ніж 30 балів, з точки зору Transparency International, вважається "ганьбою для нації", – наголошується в прес-релізі організації.

Минулорічний показник України становив 27 балів (2,3 бала за старою методологією).

Найголовнішими чинниками зростання корупції, на думку експертів Transparency International, стала бездіяльність Національного антикорупційного комітету при президенті.

"Установа, у якої найбільше повноважень у сфері координації дій з протидії корупції, вже більше року не проводить засідань", – зазначають у прес-релізі.

"Держпрограма протидії корупції коштує не дорожче паперу, на якому вона надрукована. Заявлені кошти на реалізацію державної антикорупційної програми в 2011-2012 рр. так і не були виділені", – назвали в організації ще одну причину.

"Зміни в законодавстві про держзакупівлі вивели в тінь десятки мільярдів державних коштів. Громадян фактично позбавили права на інформацію про закупівлі, що здійснюються за народні гроші", – підкреслили в організації.

Продовження статті читайте тут.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua